چگونه لباس اورسایز بپوشیم؟
چگونه لباس اورسایز بپوشیم؟

چگونه لباس اورسایز بپوشیم؟ نمکستان : چندین سال است که دیگر لباس های چسبان و تنگ جایی در صنعت مد ندارند. شما حالا باید یاد بگیرید که چگونه با توجه به استایلتان بتوانید لباس های اورسایز بپوشید. با استفاده از نکات زیر میتوانید لباس های اورسایزتان را استفاده کنید. معمولا لباس های اور سایز ، […]

چگونه لباس اورسایز بپوشیم؟

لباس اورسایز : چگونه لباس های گشاد و اورسایز بپوشیم؟

نمکستان : چندین سال است که دیگر لباس های چسبان و تنگ جایی در صنعت مد ندارند. شما حالا باید یاد بگیرید که چگونه با توجه به استایلتان بتوانید لباس های اورسایز بپوشید. با استفاده از نکات زیر میتوانید لباس های اورسایزتان را استفاده کنید.

معمولا لباس های اور سایز ، اندام ها را چاق نشان میدهد، اگر اندام به نسبت تپلی دارید میتوانید از لباس های مشکی استفاده نمایید. یا اگر دوست ندارید لباستان کاملا مشکی باشد میتوانید از زمینه مشکی با طرح های مختلف استفاده کنید.

انداختن اکسسوری زیاد و زیبا میتواند از سادگی و زمخت بودن لباس های اور سایز کم کند. معمولا لباس های اورسایز تک رنگ و گشاد هستند و مدل خاصی هم ندارند، پس اکسسوری های جذاب، گردنبند های بلند و انگشتر های مناسب و النگو یا دستبند اگر به درستی انتخاب شوند، میتوانند یک استایل خاص و شیک را رقم بزنند.

سعی کنید تحت هر شرایطی پارچه های نرم را برای لباس های اورسایز انتخاب نمایید. پارچه های نرم به خوبی روی بدن می افتند و حالت خشک و زمخت ندارند. در صورتی که پارچه های خشک اصلا انعظاف پذیر نبوده و استایل خوبی را ایجاد نمیکنند.

سعی کنید با استفاده از شال و کیف و کفش رنگی و جزییات دار از سادگی لباس های گشاد بکاهید. در واقع با این کار شما تعادل را در استایلتان برقرار خواهید کرد.

لباس های اورسایز میتوانند دو حالت باشند . روپوش و زیر پوش. روپوش مانند عبا، اور،کاپشن و کت. زیر پوش مانند تیشرت، پیراهن، تاپ بلوز و … . شما میتوانید برای روپوش های اورسایز زیر پوش های تنگ و یقه اسکی انتخاب کنید و زیر پوش هایتان حالت کمی آزاد و لایه لایه داشته باشد. برای زیر پوش ها هم میتوانید کت و سوییشرت و پالتو های کوتاه و یا بلند نرمال انتخاب نمایید. توجه داشته باشید که زیبایی اورسایز پوشیدن به لایه لایه پوشیدن نیز هست.

همچنین بخوانید:  ژورنال انواع مدل تی شرت زنانه و دخترانه خانگی شیک و ترک

لباس اورسایز : چگونه لباس های گشاد و اورسایز بپوشیم؟

چگونه لباس اورسایز بپوشیم؟

منبع : نمکستان