در دوران بارداری چه لباسی بپوشیم؟
در دوران بارداری چه لباسی بپوشیم؟

مدل لباس مناسب بارداری نمکستان : بارداری شرایطی است که معمولا در آن لباس پوشیدن از روال عادی خود خارج میشود و باید فکر دیگری برای استایل خود در بارداری بکنیم. جالب اینجاست که شما میتوانید خیلی راحت در بارداریتان نیز خوش تیپ باشید.  شای سوال کنید که چگونه چنین امکانی وجود دارد. برای آشنایی […]

مدل لباس مناسب بارداری

لباس بارداری : در دوران بارداری چه لباسی بپوشیم؟

نمکستان : بارداری شرایطی است که معمولا در آن لباس پوشیدن از روال عادی خود خارج میشود و باید فکر دیگری برای استایل خود در بارداری بکنیم. جالب اینجاست که شما میتوانید خیلی راحت در بارداریتان نیز خوش تیپ باشید.  شای سوال کنید که چگونه چنین امکانی وجود دارد. برای آشنایی با راحت ترین ترفند ها برای خوشتیپ بودن در دوران بارداری با ما همراه باشید :

سه ماه اول بارداری معمولا آنقدر تفاوت در ظاهر و فیزیک شما اسجاد نمیکند که شما بخواهید نگران لباس پوشیدن و انتخاب نوع لباستان باشید. در این سه ماه اول سعی کنید که عادی عمل کنید. یعنی میتوانید از همان لباس های عادی خودتان استفاده نمایید. با این تفاوت که وقتی به سراغ کمد لباستان میرویذ باید به سراغ لباس های با سایز فری و آزاد خود بروید برای مدت چند ماه لباس های چسبانتان را بیخیال شوید.

سه ماه دوم بارداری سه ماه مهمی به شمار می آید. در واقع شما در این سه ماه هر هفته وزن اضافه میکنید. طبیعی است که خریدن لباس های هفته ای متناب با سایزتان اشتباه ترین کار ممکن است. پس سعی کنید لباس هایی را تهیه کنید که بتوانید با توجه به تغییر سایزتان آن ها را نیز تغییر دهید. مثلا پیراهن هایی که پشتشان بند دارد، لباس های دکمه دار و اورسایز گزینه ها خوبی برای سه ماه دوم بارداری هستند. سعی کنید لباس هایی که در بارداریتان میپوشید دارای پارچه های نرم و لطیف باشد.

سه ماه آخر بارداری سه ماهی سخت و شیرین است که باید متناسب با همان روزها لباس بارداری بپوشید. سعی کنید به سراغ لباس هایی بروید که برای راحتی شما در بارداری تنظیم شده اند. مثلا برای مهمان هایتان سعی کنید از پیراهن هایی استفاده کنید که در ناحیه شکم گشاد باشند و کلوش! پیراهن های بلند بهترین گزینه برای این دوران هستند. هرچند که میتوانید از تی شرت های اور سایز و یا شلوار های مخصوص بارداری نیز استفاده نمایید.

همچنین بخوانید:  کت پاییزی زنانه

لباس بارداری : در دوران بارداری چه لباسی بپوشیم؟

در دوران بارداری چه لباسی بپوشیم؟

منبع : نمکستان