شناخت رنگ ها و آشنایی با ترکیب آنها در لباس های رنگی
شناخت رنگ ها و آشنایی با ترکیب آنها در لباس های رنگی

یک بهار است، با لباس های رنگی! نمکستان : بهار پر است از رنگ های زیبا و شاد، پر از حس خوب و تازگی است و همیشه همه پیشنهاد میکنند که در فصل های گرم خصوصا بهار از رنگ ها در لباس های خود استفاده کنید. رنگی رنگی پوشیدن در بهار جدای اینکه هیچ اشکالی […]

یک بهار است، با لباس های رنگی!

لباس رنگی : شناخت رنگ ها و آشنایی با ترکیب آن ها در لباس های رنگی

نمکستان : بهار پر است از رنگ های زیبا و شاد، پر از حس خوب و تازگی است و همیشه همه پیشنهاد میکنند که در فصل های گرم خصوصا بهار از رنگ ها در لباس های خود استفاده کنید. رنگی رنگی پوشیدن در بهار جدای اینکه هیچ اشکالی ندارد، بلکه میتواند بسیار جذاب نیز باشد. اما این جذابیت در گرو شناخت رنگ ها و آشنایی با ترتیب کنار هم چیدن آن هاست!

با من همراه شوید تا چند پالت رنگی مناسب را با هم ببینیم و کیف کنیم!

تا حالا به نارنجی فکر کرده اید؟ به چشم گیر بودن و جذاب بودنش؟ به اینکه چقدر حال و هوای شاد و فانتزی را همراه خود دارد! با اینکه نارنجی خوبی های زیادی دارد نباید فراموش کنیم که کمتر کسی جسارت استفاده از نارنجی را در لباس پوشیدن و استایلش خواهد داشت. خب حالا سری بزنیم به اصول رنگ شناسی! در اصول رنگ شناسی مکمل رنگ نارنجی، رنگ آبی است. بنابراین شما میتوانید با قرار دادن رنگ نارنجی در کنار رنگ آبی، سورمه ای و … یک استایل چشم نواز زیبا ایجاد کنید.

در ادامه میخواهیم راجع به دو رنگ جذاب که کمتر کسی از آن ها استفاده میکند، صحبت کنیم. بنفش و صورتی! دو رنگ هستند که در نمودار رنگ ها در کنار هم قرار دارند و دقیق مانند جایگاهشان در این نمودار این دو رنگ میتوانند جذابیت بصری زیادی را ایجاد نمایند. در کنار صورتی و بنفش، طوسی و آبی را یادتان نرود.

معجزه ی زرد را در استایلتان نادیده نگیرید. تناژ گرم و زنده ی زرد، جذابیت و درخشانی آن در کنار رنگ های سبز و آبی بی اغراق زیبا خواهد بود.

خب! جدای رنگ هایی که از آنها اسم برده شد، ممکن است شما هزاران رنگ دیگر را در ذهن خود تداعی کنید و دوست داشته باشید برای بهار امسال از آن ها استفاده کنید. باید بگویم که هیچ ایرادی ندارد. اینجاست که معجزه ی رنگ های خنثی به سراغتان می آید. سفید، طوسی و مشکی نجات بخش ترین رنگ ها برای قرار گرفتن در کنار هر رنگی خواهند بود.

همچنین بخوانید:  گالری عکس های انواع مدل روسری شیک و مجلسی از برند ترکی Karaca

لباس رنگی : شناخت رنگ ها و آشنایی با ترکیب آن ها در لباس های رنگی

شناخت رنگ ها و آشنایی با ترکیب آنها در لباس های رنگی

منبع : نمکستان