امسال عید چی بپوشیم؟ روش های جذاب شدن تیپ و استایل شما در عید نوروز
امسال عید چی بپوشیم؟ روش های جذاب شدن تیپ و استایل شما در عید نوروز

امسال عید چی بپوشیم؟ لباس عید نوروز برای خانم ها و آقایان نمکستان : از آنجایی در ۱۳ روز عید نوروز معمولا دید و بازدید انجام میشود و معمولا مهمانی در این دوره زیاد است، فکر اینکه در مهمانی ها چه لباسی پوشیده شود، فکریست که ذهن همه را به خود مشغول میکند. در قدیم […]

امسال عید چی بپوشیم؟ لباس عید نوروز برای خانم ها و آقایان

امسال عید چی بپوشیم؟ لباس عید نوروز برای خانم ها و آقایان

نمکستان : از آنجایی در ۱۳ روز عید نوروز معمولا دید و بازدید انجام میشود و معمولا مهمانی در این دوره زیاد است، فکر اینکه در مهمانی ها چه لباسی پوشیده شود، فکریست که ذهن همه را به خود مشغول میکند.

در قدیم رسم بود که نزدیک عید که میشد اعضای هر خانواده برای خود یک دست لباس عیدی تهیه میکردند و تا آخر عید همان لباسشان را میپوشیدند. اما خوب هر چقدر که پیش میرویم رویه و رسوم مردم در اجرای آداب و رسوم تغییراتی میکند. در این مطلب در بخش مدل لباس زنانه ما به شما می آموزیم که چطور و چه چیزی را امسال عید بپوشید :

این جمله هیچ گاه یادتان نرود که ” مد هر شخص را خودش تعیین میکند. “

بر طبق این جمله امروزه در سراسر دنیا این متد در حال اجراست که هر شخصی با نگاهی خیلی اجمالی بر مد، نهایتا باید چیزی را بپوشد که به فرم اندامش، رنگ پوستش، اندازه قدش و … مطابقت داشته باشد. بنابراین اگر لباس هم مدل با تیپ بدنی شما نباشد، هر چه قدر هم مد باشد باز هم زیبا به نظر نخواهد آمد.

کافیست این را بدانید که امروزه تمام سلبریتی ها و انسان های مهم در دنیا طراحان لباس مخصوص به خود را دارند. این به این معناست که هر شخصیت با توجه به تیپ بدنی و استایل خود لباس خواهد پوشید.

پیشنهاد میکنیم امسال عید چیزی را بپوشید که همیشه دوست داشتید و مطمئنید که بهتان می آید. بدون اینکه با تکیه بر مد چیزی را انتخاب کنید که هیچ سنخیتی با تیپ بدنی شما ندارد.

همانطور که گفتیم در قدیم مد بود که سر تا پا لباس تازه و نو میخریدند و تا آخر عید همان لباس را میپوشیدند. بیایید امسال تصمیم بگیریم که لباس هایی را که داریم جور دیگری بپوشیم و تنها یک سری المان هایی که برای جور دیگر پوشیدن لباس هایمان نیاز است را تهیه کنیم.

همچنین بخوانید:  ژورنال مدل ماکسی زنانه و دخترانه جدید و شیک مجلسی ۹۸ - ۲۰۱۹

مثلا کفشی که برای لباس هایی که در کمد داریم نیاز است. یا یک شال یا روسری برای ترکیب کردن با لباس هایی که داریم. اکسسوری هایی که میتواند نقش زیادی در تیپ و استایل شما داشته باشند. این طور در عین کمتر هزینه کردن، چیزهایی را تهیه میکنیم که واقعا نیاز داریم.

امسال عید چی بپوشیم؟

الیویا پالمو یکی از اشخاصی است که همیشه استایل و تیپ شخصی خودش را داشته و دارد. که از همین نظر همیشه مورد توجه بوده و کار مدلینگ میکند.

یادتان نرود که جدای هر چیزی خودتان باید تیپ و لباسی را که میپوشید دوست داشته باشد.

امسال عید چی بپوشیم؟

لباس عید نوروز + روش های جذاب شدن تیپ و استایل شما در عید

منبع : نمکستان