لمینت ناخن چیست؟ روشی جدید برای زیبا سازی و سالم نگه داشتن ناخن ها
لمینت ناخن چیست؟ روشی جدید برای زیبا سازی و سالم نگه داشتن ناخن ها

لمینت ناخن چیست؟ نمکستان : لمینت ناخن یک روش جدید برای زیبا سازی و سالم نگه داشتن ناخن ها میباشد. امروزه انواع روش ها و راه کار ها برای زیبایی ناخن به وجود آمده که هر کسی با هر سلیقه ای و با هر بودجه ای میتواند به ناخن های خود برسد. از کاشت و […]

لمینت ناخن چیست؟

لمینت ناخن چیست؟

نمکستان : لمینت ناخن یک روش جدید برای زیبا سازی و سالم نگه داشتن ناخن ها میباشد. امروزه انواع روش ها و راه کار ها برای زیبایی ناخن به وجود آمده که هر کسی با هر سلیقه ای و با هر بودجه ای میتواند به ناخن های خود برسد. از کاشت و پودر و ژلیش گرفته تا لمینت و ژل عادی و لاک همگی در رده های مختلف رسیدگی به خان ها میباشند.

لمینت یک روش جدید است که طراحی و ژلیش کردن ناخن روی ناخن اصلی شخص انجام میدهد و هیچگونه مواد اضافی روی ناخن شخص قرار نمیگیرد. این کا برای ناخن بسیار سبک است و در مقابل بقیه کارهایی که برای ناخن انجام میشود از استحکام بیشتری برخوردار میباشد.

لمینت ناخن برای چند دسته از افراد بسیار فایده خواهد داشت :

معمولا هر کسی بعد مدتی از کاشت ناخن و سنگینی های ناشی از ان خسته میشود. و کاشت را از روی ناخن هایش ریموو میکند. اگر شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که قصد ریموو کاشت ناخن را دارید، معمولا چون بعد ریموو ناخن ها شکننده و آسیب دیده هستند و ظاهر خوبی را نیز ندارند، ناخن کار از لمینت ناخن برای تمیز کردن و زیبایی ناخن استفاده میکنند تا کم کم ناخن اصلی شخص رشد کند.

کسانی که ضخامت و سنگینی کاشت با پودر را دوست ندارد معمولا از لاک و ژل استفاده میکنند. اما این بین اشخاصی هم هستند که ژل و لاک روی خان هایشان دوام نمی آورند بنابراین این افراد برای زیبایی و تمیز کردن ناخن های خود از لمینت ناخن استفاده میکنند. که هم سبک تر است و هم طبیعی تر!

حتما شما هم دیدی که بعضی از ناخن ها صدف هایشان دارای پستی و بلندی است و لاک هم روی زیبایی آن تاثیری نخواهد گذاشت، لمینت ناخن یکی از راه هاییست که با استفاده از آن راحت میتوانید پستی و بلندی ناخن هایتان را بگیرید و آن ها را زیبا کنید.

همچنین بخوانید:  برای آرایش دیگر نیازی به کرم پودر نیست!

خیلی از اشخاص هستند که هب دلیل محدودیت های شغلیشان نمیتوانند از کاشت برای ناخن هایشان استفاده کنند که معمولا لمینت ناخن به این دسته از افراد برای زیبایی ناخن هایشان معرفی میشود.

لمینت ناخن چیست؟

لمینت ناخن چیست؟ روشی جدید برای زیبا سازی و سالم نگه داشتن ناخن ها

منبع : نمکستان