هر آنچه که باید در مورد لیفت و لمینت مژه بدانیم
هر آنچه که باید در مورد لیفت و لمینت مژه بدانیم

لیفت و لمینت مژه : مزایا ، معایب و عوارض عمل لیفت و فر کردن مژه نمکستان : اگر می خواهید مژه های سالم و زیبا  داشته باشید و ظاهر طبیعی مژه ها هم برای شما اهمیت دارد، لیفت و یا فر کردن مژه یکی از روش های آرایشی است که به شما کمک می […]

لیفت و لمینت مژه : مزایا ، معایب و عوارض عمل لیفت و فر کردن مژه

لیفت و لمینت مژه : مزایا ، معایب و عوارض عمل لیفت و فر کردن مژه

نمکستان : اگر می خواهید مژه های سالم و زیبا  داشته باشید و ظاهر طبیعی مژه ها هم برای شما اهمیت دارد، لیفت و یا فر کردن مژه یکی از روش های آرایشی است که به شما کمک می کند. لیفت مژه باعث می شود که مژه شما از پایه فر خورده بنابراین بلند تر دیده شود. این روش برای بلند کردن مژه به دلیل نداشتن عوارض و شیمیایی نبود مواد، تقویت مژه، ماندگاری بالا در طی زمان طولانی بسیار محبوب شده است.

یکی دیگر از مزایای انجام لیفت مژه راحتی آن و احتیاج نداشتن به مراقب است. اما با ابن حال متخصصان در زمینه لیفت، توصیه می کنند بعد از انجام این کار به مدت دو روز صورت خود را نشورید یا در معرض بخار قرار ندهید. اما بعد از دو روز می توانید از ریمل یا سرم های تقویتی برای رشد و ضخامت مژه استفاده کنید. دوام لیفت مژه یک ماه و نیم تا دو ماه است.

ابتدا مژه ها باید تمیز و عاری از هرگونه چربی و آلودگی شود. موادی که برای لیفت استفاده می شود یک چسب خمیری است که نقش اصلی را در انجام عمل لیفت دارد. بهتر است انجام این کار را خودتان انجام ندهید و مژه های خود را به دست یک فرد متخصص در انجام عمل لیفت بسپرید. چون در غیر این صورت ممکن است مژه شما کنده، شکسته و آسیب ببیند. برای انجام لیفت مژه حتما نکات بهداشتی را رعایت کنید تا بعد از تمام شدن کار چشم شما دچار عفونت و گل مژه نشود.

  • به دلیل استفاده نکردن از مواد شیمیایی مضر این عمل برای خانم های باردار و شیرده ممنوعیت ندارد.
  • البته بسیاری لیفت مژه با لمینت را یکی می دانند که لازم به ذکر است این دو عمل با هم متفاوت اند.
  • عمل لمینت علاوه بر اقدامات لیفت، کار رنگ دهی مژه را نیز اجام داده و باعث پررنگ شدن آن نیز می شود.
همچنین بخوانید:  چه کار کنیم که رنگ موهایمان از بین نرود؟

هر آنچه که باید در مورد لیفت و لمینت مژه بدانیم

هر آنچه که باید در مورد لیفت و لمینت مژه بدانیم

منبع : نمکستان