ماجرای حضور خانم مجری در آگهی‌های بازرگانی تلویزیون
ماجرای حضور خانم مجری در آگهی‌های بازرگانی تلویزیون

الهه رضایی مجری کودک تلویزیون به خبر‌هایی درباره حضورش در آگهی‌های بازرگانی واکنش نشان داد.

خبر‌هایی درباره حضور الهه رضایی مجری قدیمی کودک تلویزیون در آگهی‌های بازرگانی دست به دست می‌شود. (چهره الهه رضایی از مجریان قدیمی کودک در تلویزیون که سال‌هاست از حوزه اجرا دور شده، این روز‌ها در قالب تبلیغ یک اسباب‌بازی در تلویزیون دیده می‌شود و البته خبری از اجرای برنامه جدیدی توسط خانم مجری نیست.)

او نسبت به این خبر واکنش نشان داد و گفت: من خودم بی‌خبرم! باید ببینم شاید جزو همان تبلیغ‌ها و کار‌هایی بوده که چند سال پیش انجام دادم. چون آخرین بار تبلیغاتی برای گروه فرهنگی پرش (کتاب‌های آموزشی و کمک آموزشی) داشتم. البته با تبلیغ مرتبط به حوزه کودکان مشکلی ندارم. تبلیغی که یک نوع آموزش و یک برنامه و تبلیغات در آن باشد. در واقع تبلیغات تا جایی که درست باشد به نظرمن اشکالی ندارد. مثلاً وسیله آموزشی و وسیله بازی و…

رضایی در واکنش به این نکته که زمانی گفته تبلیغات برای کودکان خوب نیست و همیشه به برنامه‌های اسپانسری حوزه کودک انتقاد داشتم گفت:  برنامه‌سازی را دوست دارم و طرح، ایده و اندیشه آن هم وجود دارد. یک گروه رسانه‌ای هم برای کودک داریم و فعال هستیم، اما حامی و پشتوانه مالی نداریم.


بیشتربخوانید

  • از کودکی تا بزرگسالی مجریان تلویزیون + تصاویر

چهره و صدای الهه رضایی یادآور روز‌های خوب کودکی در دهه ۶۰ است؛ روز‌هایی که در عین تلخی حوادث جنگ، شیرین‌ترین خاطرات را برای کودکان دیروزش رقم زد. شاید به همین خاطر بود که چند سال قبل دیدن او و گیتی خامنه پس از سال‌ها دوری از تلویزیون در برنامه‌ای با همان سبک و سیاق گذشته ـ با نام «بچه‌های دیروز» ـ بسیاری را پای تلویزیون نشاند.

رضایی در سال ۱۳۸۹ پس از مدتها، در برنامه‌ای با نام «بچه‌های دیروز» که کارتون‌ها و برنامه‌های قدیمی را به منظور تجدید خاطره پخش می‌کرد، به اجرای برنامه پرداخت. او استقبال از این برنامه را به دلیل خلائی عنوان کرده بود که مخاطبان از نبود برنامه‌های مناسب و استاندارد کودک احساس می‌کنند و هنوز هم به دنبال همان خاطره‌های قدیم هستند.

همچنین بخوانید:  هدف رسانه‌های آمریکایی از شایعه غنی‌سازی ۸۴ درصدی چیست؟

اما الهه رضایی بعد از اجرای برنامه «بچه‌های دیروز» برخلاف گیتی خامنه، بار دیگر از حوزه اجرا در تلویزیون دور مانده و حالا در فضای رسانه‌ای و کانال‌های مجازی آمده که او سر از تبلیغات آگهی‌های بازرگانی درآورده که خودش در جریانِ این گفت‌وگو، اعلام بی‌خبری می‌کند.

منبع: تسنیم