طرز تهیه ۵ ماسک ضد جوش خانگی و کاملا طبیعی
طرز تهیه ۵ ماسک ضد جوش خانگی و کاملا طبیعی

طرز تهیه قویترین ماسک ضد جوش خانگی و طبیعی نمکستان : در این ایام از آنجایی که مهمانی ها زیاد بوده معمولا اشخاص بیشتر به خودشان میرسند و همه سعی در نو شدن و تازه شدن دارند. جدای این موضوع از آنجایی که خوردن انواع خوراکی و مواد غذایی در مهمانی ها رایج است، احتمال […]

طرز تهیه قویترین ماسک ضد جوش خانگی و طبیعی

ماسک ضد جوش : طرز تهیه قویترین ماسک های ضد جوش خانگی و طبیعی

نمکستان : در این ایام از آنجایی که مهمانی ها زیاد بوده معمولا اشخاص بیشتر به خودشان میرسند و همه سعی در نو شدن و تازه شدن دارند. جدای این موضوع از آنجایی که خوردن انواع خوراکی و مواد غذایی در مهمانی ها رایج است، احتمال اینکه جوش صورت زیاد شود وجود دارد. ما در بخش سلامت و زیبایی پوست صورت نمکستان، ۵ ماسک ضد جوش معروف برای از بین بردن جوش های صورت را برای شما آماده کرده ایم. با ما همراه باشید :

ماسک خانگی روغن دارچین، ماست، خاک رس و روغن درخت چای :

برای تهیه این ماسک یک قطره روغن دارچین خانگی، یک قاشق غذاخوری ماست تازه، یک قاشق چایخوری پودر خاک رس طبیعی و سه قطره روغن درخت چای را با هم ترکیب کنید. ترکیب به دست آمده را روی پوست صورتتان بگذارید و بعد ۱۵ دقیقه آبکشی نمایید.این ماسک خاصیت آنتی باکتریال داشته و برای درمان جای جوش بسیار خوب است.

ماسک خانگی زعفران، خاک رس، گلاب و روغن درخت چای :

برای تهیه ی این ماسک یک دوم قاشق چایخوری پودر زعفران، یک قاشق چایخوری خاک رس، گلاب و سه قطره روغن درخت چای را با هم ترکیب کنید و مواد حاصل را روی پوست خود قرار دهید. بعد از ۲۰ دقیقه ماسک را بشویید.

ماسک خانگی تخم مرغ، عسل، لیمو و پرتقال :

برای تهیه این ماسک یک عدد سفیده تخم مرغ، یک قاشق چایخوری عسل گرم، سه قطره اسانس لیمو و سه قطره اسانس پرتقال را با یکدیگر ترکیب کنید و روی پوست خود قرار دهید. بعد از ۲۰ دقیقه ماسک را بشویید.

ماسک خانگی ماست، مخمر و لیمو :

یک قاشق چایخوری ماست، یک قاشق چایخوری مخمر، سه قطره اسانس لیمو و سه قطره آب لیموی تازه را با هم ترکیب نمایید و مخلوط را روی پوست خود بزنید و بعد از ۱۵ دقیقه آبکشی کنید.

همچنین بخوانید:  روش های موثر و آسان برای از بین بردن چین و چروک پوست

ماسک خانگی ژل آلوئه ورا و عسل :

یک قاشق غذاخوری ژل آلوئه ورا و چهار قاشق غذاخوری عسل را با یکدیگر ترکیب کنید و روی پوستتان بگذارید. بعد از ۲۰ دقیقه مواد را آبکشی کنید.

ماسک ضد جوش : طرز تهیه قویترین ماسک های ضد جوش خانگی و طبیعی

چگونه ماسک خانگی برای جوش صورت درست کنیم؟

منبع : نمکستان