مانتو شلوار با پارچه کرپ مازراتی زرد خردلی
مانتو شلوار با پارچه کرپ مازراتی زرد خردلی
اگر تا به حال به بافت پارچه کرپ مازراتی زرد و پارچه مجلسی توجه کرده باشید خواهید دید بافت آن بسیار متراکم است و ضخامت آن نیز بسیار قابل قبول می باشد.

اگر تا به حال به بافت پارچه کرپ مازراتی زرد و پارچه مجلسی توجه کرده باشید خواهید دید بافت آن بسیار متراکم است و ضخامت آن نیز بسیار قابل قبول می باشد.

این محصول به دلیل داشتن ضخامت بیشتر نسبت به دیگر کرپها بسیار مناسب روزهای سرد می باشد و بهتر است برای زمستان از این پارچه استفاده کنید و از بافت ضخیم آن به عنوان لباسی گرم مورد استفاده قرار دهید.

مانتو شلوار با پارچه کرپ مازراتی زرد خردلی

ضخامت و تراکم این پارچه باعث شده تا کیفیت پارچه کرپ زرد خردلی بسیار بالا تر رود و در تن بسیار جلوه خوبی داشته باشد و به دلیل ایستایی خوب در بدن بهترین انتخاب برای دوخت انواع لباس مجلسی می باشد.

از پر فروش ترین نوع پارچه کرپ مازراتی رنگ خردلی یا پارچه مازراتی ایرانی می باشد و این رنگ خردلی به صورت خردلی تیره و خردلی روشن وجود دارد که کاربرد آن نیز بسیار زیاد می باشد.

فرایند تولید کرپ مازراتی به این صورت می باشد که در تولید آن از نخ تاب دار و فرایندهای مخصوص شیمیایی استفاده می کنند تا یک پارچه ی مرغوب را تولید کنند.

این پارچه به دلیل داشتن استقبال زیاد حجم زیادی از آن تولید می شود و در بهترین کارگاه های کشور توسط متخصیص با تجربه تولید می شود.

کیفیت قابل قبول این پارچه باعث شده تا در رنگهای بسیاری تولید شود و به همین دلیل کارایی آن نیز بیشتر شده است و برای دوخت انواع مانتو و حتی لباسهای مجلسی زنانه نیز می توان از این پارچه استفاده کرد.

مانتو با پارچه کرپ مازراتی

پارچه های کرپ مازراتی تا حدود ضخیم می باشند و به همین سبب از  دوام بسیار بالایی برخوردار می باشند. در کنار آن انعطاف پذیری بالایی که در هنگام دوخت دارند باعث می شود تا خیاط ها نیز در هنگام دوخت آن راحت باشند و این را به  خوبی احساس می کنند.  همچنین این پارچه ها از تراکم بافت نسبتا بالایی برخوردارند و به همین دلیل پارچه آن ها نرم تر از سایر پارچه ها می باشد و دارای طرح ها و رنگ های مختلفی نیز می باشند که انتخاب را برای هر سلیقه ای آسان و در دسترس ساخته اند.

مانتو با پارچه کرپ مازراتی

پارچه های  مازراتی و پارچه ژاکارد مجلسی جزو یکی از پر کاربرد ترین پارچه ها در صنعت مد لباس و مانتو با پارچه کرپ مازراتی می باشد، زیرا این نوع پارچه نازک نبوده و جزء پارچه های نسبتاً ضخیم و بادوام قرار گرفته است. و از آن می‌توان برای دوخت و دوز انواع مختلف لباس ها از جمله مانتو، پیراهن های مجلسی، لباس های خانگی، غیر مجلسی و غیره استفاده نمود. به دلیل ایستایی فوق العاده ای که در تن دارند بهترین انتخاب برای مانتوها و لباس های مجلسی محسوب می شوند. مدل مانتو با پارچه کرپ مازراتی بسیار زیاد موجود می باشد، که شما می توانید به توجه به کاربرد و سلیقه ی مد نظرتان از آن استفاده نمایید.

همچنین بخوانید:  هفت نکته موثر و علمی برای از بین بردن چربی شکم

مانتو شلوار با پارچه کرپ

یکی از انواع جدید ترین پارچه های کرپ نوع مازراتی رنگی آن می باشد که طرفداران زیادی دارد، مدل مانتو و شلوار با پارچه کرپ مازراتی دیجی کالا توجه بسیاری را به خود جلب کرده است، که در تولید این پارچه ها از نخ های تابدار استفاده می شود و طی فرایند شیمیایی  تولید شده و از ویژگی های منحصر به فرد آن دانه های برجسته ای است که در سطح پارچه موجود می باشد و آن را از دیگر انواع کرپ ها متمایز کرده است.

از خصوصیات این نوع پارچه مازراتی کنزو که می توان به آن اشاره نمود عبارت اند از، ضخامت این پارچه است که  مناسب فصل سرد سال می باشد، رنگ های متنوعی دارد و آب رفت ندارد به همین خاطر برای دوختن مانتو بسیار مناسب است، نوع  دیگر مازراتی علاوه بر استفاده در تهیه لباس از انواع دیگر آن می توان برای  تهیه مبلمان و آماده کردن دکوراسیون و… استفاده کرد. پارچه مازراتی چون نرم است و ایست عالی دارد و نیاز به اتوکشی نیز ندارد مناسب برای تهیه لباس های مجلس مانتو و… می باشد.

مانتو شلوار با پارچه کرپ

جدید ترین پارچه کرپ مازراتی رنگی به خاطر ویژگی هایی که دارد بسیار برای دوخت انواع لباس ها مثل مانتو شلوار با پارچه کرپ مناسب است و هر مدلی را بخواهید روی آن انجام می شود مخصوصا برای دوخت مانتو، بسیار شیک و مجلسی می باشد، رنگ بندی متنوع این محصول و همچنین مقاومت و دوام آن از مواردی است که باعث محبوبیت آن شده است علاوه بر دوخت مانتو برای تهیه شلوار، لباس مجلسی، شومیز زنانه و … نیز استفاده می شود.

در مورد نحوه مراقبت آن باید گفت: هر نوع  پارچه ای حتی اگر از کیفیت خوبی برخوردار باشد نیاز به رسیدگی و نگهداری دارد باید سعی کنید با اشیاء زبر وتیز تماس پیدا نکند و زیر نور آفتاب قرار نگیرد و در هنگام شستشو از آب ولرم استفاده شود و زمان اتو کشی لباس را پشت و رو کنید یا پارچه نخی سفید تمیزی روی آن پهن کنید تا برق اتو نیفتد با رعایت این اصول لباس های شما ماندگار تر می شود و طول عمرش بیشتر می گردد.