رویدادی بی سابقه: نود و یکمین دوره مراسم جوایز سینمایی اسکار مجری ندارد
رویدادی بی سابقه: نود و یکمین دوره مراسم جوایز سینمایی اسکار مجری ندارد

رویدادی بی‌سابقه در ۳۰ سال اخیر مراسم اسکار نمکستان: رییس شبکه ABC اعلام کرد دوره جدید جوایز سینمایی اسکار بدون مجری برگزار می‌شود و جای خالی مجری با پررنگ کردن نقش ستاره‌هایی که برای اهدا جایزه روی صحنه حاضر می‌شوند، پر خواهد شد. در آغاز امر کوین هارت کمدین سرشناس آمریکایی مجری اسکار را پذیرفت و […]

رویدادی بی‌سابقه در ۳۰ سال اخیر مراسم اسکار

اسکار ، مراسم اسکار

نمکستانرییس شبکه ABC اعلام کرد دوره جدید جوایز سینمایی اسکار بدون مجری برگزار می‌شود و جای خالی مجری با پررنگ کردن نقش ستاره‌هایی که برای اهدا جایزه روی صحنه حاضر می‌شوند، پر خواهد شد.

در آغاز امر کوین هارت کمدین سرشناس آمریکایی مجری اسکار را پذیرفت و خبر از برگزاری یک مراسم متفاوت داد اما در عصر جولان شبکه‌های مجازی خیلی زود یک توییت قدیمی از او درباره همجنسگراها بازنشر داده شد و جنجال به پا کرد.

همین توییت باعث شد که کوین هارت مجبور به کناره‌گیری شود و عطای اجرای اسکار را به لقایش ببخشد.

سابقه برگزار شدن اسکار بدون مجری به سال ۱۹۸۹ بازمی‌گردد. در آن زمان آلن کار تهیه‌کننده مراسم تصمیم گرفت مراسم را بدون مجری برگزار کند تا فضای بیشتری برای حضور ستاره‌ها فراهم کند.

در سال‌های اخیر اسکار هر سال با یک جنجال دست و پنجه نرم کرده است. از اشتباه اعلام کردن برنده اسکار بهترین فیلم تا ماجرای نادیده گرفته اقلیت‌ها و توجه بیش از حد به سفیدپوست‌ها. به این ترتیب اجرای اسکار تبدیل به «نخواستنی‌ترین شغل» در هالیوود شده است.

نود و یکمین دوره مراسم جوایز سینمایی اسکار مجری ندارد

منبع: خبرآنلاین