عکس های جدید مجید سلطانی و همسرش + بیوگرافی کامل
عکس های جدید مجید سلطانی و همسرش + بیوگرافی کامل
مجید سلطانی خواننده ی پاپ و از فعالان عرصه ی موسیقی کشورمان است. هنرمند با استعداد کشورمان متولد دی ماه ۱۳۷۳ در روز سوم زمستان چشم به جهان گشود.

نمکستان : مجید سلطانی خواننده ی پاپ و از فعالان عرصه ی موسیقی کشورمان است. هنرمند با استعداد کشورمان متولد دی ماه ۱۳۷۳ در روز سوم زمستان چشم به جهان گشود. محید در رشته موسیقی درس خوانده و فارغ التحصیل موسیقی در مقطع کارشناسی است. وی همچنین با رفتن به کشور سوئد مدرک پروفشنال هارمونی شناسی را اخذ نموده است. سلطانی علاوه بر خوانندگی به آهنگسازی نیز می پردازد.

بیوگرافی مجید سلطانی

فعالیت هنری و موسیقی :

مجید سلطانی هنرمند مستعد کشورمان فعالیت در عرصه موسیقی را از سن ۱۷ سالگی با نواختن ساز گیتار آغاز کرد. وی ابتدا گیتار و سپس  نواختن سایر سازها را با تلاش خود و استادانی همچون محسن صادقی آموخت. او موسیقی را در دو زمینه ی آهنگسازی و خوانندگی دنبال می کند. وی همچنین در دوره سربازیه خود شعر  و ترانه نیز می سرود.

مجید در سن ۱۹ سالگی برای تحصیلات تکمیلی به کشور سوئد رفت و دوره های موسیقی را در آموزشگاه های هنر سوئد گذراند سپس پس از گذشت سه سال یعنی در سال ۹۵ مجدد به ایران بازگشت

وی اولین آلبوم خود را تحت عنوان خسته ام منتشر کرد. به جز این آلبوم، چند البوم دیگر نیز دارد که از آن ها می توان به آلبوم گوشه گیر، حباب و عشق ابدی اشاره کرد. وی تک آهنگ های موفقی نیز از خود بر جای گذاشته است .

از جمله تک آهنگ های او که منتشر شده، عشق ابدی ۲، چشمات، دو نیمه، فکر تو، دلدارته، ماه من، درمونم، دنیا، ببخش … هستند. تک آهنگ گمگشته که وی برای ایام محرم خوانده است، از اثار پرطرفدار اوست که در زمان انتشار خواهان زیادی پیدا کرد. از منظر کارشناسان موسیقی، تک آهنگ ” دنیا باعث شهرت بیشترش و شناخته شدنش در عرصه ی موسیقی پاپ ایران شد.

استاد وی در آهنگسازی استاد محسن صادقی بوده است. مجید سلطانی سابقه ی همکاری با بزرگانی چون شهرام سولتی، امید امیدی و علی عبدالمالکی را در کارنامه ی خود دارد. وی به جز تهران در خارج از کشور نیز سابقه ی اجرای کنسرت دارد، در شهرهای مالمو و گوتنبرگ سوئد و فرانکفورت المان.

همچنین بخوانید:  آناهیتا همتی در افتتاحیه نمایشگاه عکس حامی

مجید سلطانی

کنسرت در کنار شهرام صولتی :

در سال ۹۷ مجید سلطانی مجدد به سوئد رفت و در شهر گوتنبرگ به عنوان مهندس صدا در کنسرت خواننده مشهور شهرام صولتی حضور پیدا کرد.

خانواده مجید سلطانی :

او تنها پسر خانواده است و برادر ندارد، ولی یک خواهر دارد.

همسر مجید سلطانی :

مجید سلطانی در حال حاضر ازدواج نکرده و مجرد است.

فضای مجازی:

مجید سلطانی در فضای مجازی اینستاگرام فعال است و حدود ۱۸۰ هزار نفر او را در فضای مجازی و صفحه ی رسمی اش دنبال می کنند. او همواره سعی کرده در فضای مجازی از طرفداران خود حمایت کرده و جواب محبت آن ها را بدهد و از لحاظ اخلاقی نیز از خوانندگان خوب کشورمان است. آیدی اینستاگرام وی می باشد.

مجید سلطانی

در ادامه با بیوگرافی مجید سلطانی همراه ما باشید.

بیوگرافی مجید سلطانی

بیوگرافی مجید سلطانی

بیوگرافی مجید سلطانی

عکس های جدید مجید سلطانی و همسرش

بیوگرافی مجید سلطانی

زندگینامه مجید سلطانی