عکس و بیوگرافی مجید نوروزی + همسر ، خانواده و زندگی شخصی
عکس و بیوگرافی مجید نوروزی + همسر ، خانواده و زندگی شخصی

عکس های مجید نوروزی و همسرش + بیوگرافی مجید نوروزی نمکستان: مجید نوروزی بازیگر جوان و نوظهور ایرانی متولد ۲۰ فروردین ۱۳۷۰ در تهران می باشد. این بازیگر دیپلم نمایش از هنرستان کمال الملک داشته و فارغ التحصیل لیسانس رشته بازیگری از د انشکده هنر و معماری تهران می باشد. وی فوق لیسانس کارگردانی نیز دارد. […]

عکس های مجید نوروزی و همسرش + بیوگرافی مجید نوروزی

مجید نوروزی ، عکس مجید نوروزی و همسرش ، بیوگرافی مجید نوروزی ، l[dn k,v,cd

نمکستان: مجید نوروزی بازیگر جوان و نوظهور ایرانی متولد ۲۰ فروردین ۱۳۷۰ در تهران می باشد. این بازیگر دیپلم نمایش از هنرستان کمال الملک داشته و فارغ التحصیل لیسانس رشته بازیگری از د انشکده هنر و معماری تهران می باشد. وی فوق لیسانس کارگردانی نیز دارد. فعالیت نوروزی در تئاتر و صحنه نمایش بیشتر از فیلم سینمایی و تلویزیون است. در ادامه با بیوگرافی و عکس های جدید مجید نوروزی همراه ما باشید.

عکس های دیده نشده مجید نوروزی

همسر مجید نوروزی : 

مجید نوروزی با ۲۸ سال سن در حال حاضر ازدواج نکرده و مجرد است.

سابقه فعالیت مجید نوروزی :

مجید نوروزی بازیگر جوان و خوب کشورمان فعالیت در عرصه بازیگری را از سن ۱۴ سالگی با تئاتر آغاز کرد. وی برای اولین بار در نمایشنامه خوانی عنکبوت به کارگردانی رضا جابر حضور یافت و پس از آن یکی از بازیگران نمایش تعزیه شد. این بازیگر جوان در سال ۱۳۸۸ از هنرستان کمال الملک فارغ التحصیل شد و پس از آن تحصیلات آکادمیک رشته بازیگری را در دانشگاه گذراند.

مجید نوروزی با انگیزه و پشتکار حرفه بازیگری را دنبال کرد و در این راه موفق بوده است. وی برای نمایش جن بچه در حجله عریان در سال ۱۳۹۲ سی و دومین جشنواره تئاتر فجر مورد تحسین قرار گرفت. مجید نوروزی با ایفای نقش در سریال ماه و پلنگ برای نخستین بار مقابل دوربین تلویزیون قرار گرفت. وی تا به امروز در سریال های زیر پای مادر ساخته بهرنگ توفیقی و چرخ و فلک نقش آفرینی کرده و نسبت به تلویزیون و سینما در عرصه تئاتر فعال تر بوده است.

مجید نوروزی در سریال گاندو :

سریال تلویزیونی گاندو به کارگردانی جواد افشار آخرین کار این بازیگر جوان می باشد. وی در این سریال با بازیگرانی همچون وحید رهبانی، کامبیز دیرباز و داریوش فرهنگ همبازی است.

مجید نوروزی بازیگر

مجید نوروزی به علاقه مندان حرفه بازیگری می گوید :

تمرین داشته باشند و پیگیری کنند، در نظر بگیرند که در قدم اول باید از کارهای کوچکتر شروع کنند و کسانی که دانشجو هستند کارهای کلاسی خود را نقطه آغاز بدانند و آرام آرام به سمت با تجربه شدن حرکت کنند که در کنار تمرین‌ ها، بخش تئوری هم مهم است که به عقیده‌ من باید ۷۰ درصد تجربی کار کرد و ۳۰ درصد باید با تئوری آشنا بود؛ تئوری شامل تمام متدها و درس‌ های بازیگری می‌ شود

همچنین بخوانید:  عکس جدید و دیده نشده نیوشا ضیغمی و همسرش

در بازیگری استعداد ذاتی مهم است و باید وجود باشد اما می شود در کنار استعداد کم تلاش و تمرین آن استعداد را پرورش داد.

صفحه اینستاگرام مجید نوروزی :

مجید نوروزی با آیدی majid_norouzi در اینستاگرام فعالیت می کند و عکس های جدید و شخصی خود را با دنبال کنندگان صفحه اش به اشتراک می گذارد.

صفحه اینستاگرام مجید نوروزی

در ادامه با عکس های جدید و دیده نشده مجید نوروزی همراه ما باشید

مجید نوروزی در سریال گاندو

عکس های مجید نوروزی در سریال گاندو

مجید نوروزی بر روی صحنه نمایش

مجید نوروزی بر روی صحنه نمایش

مجید نوروزی

زندگینامه مجید نوروزی

وحید رهبانی و مجید نوروزی

وحید رهبانی و مجید نوروزی

عکس مجید نوروزی

عکس های مجید نوروزی

بیوگرافی مجید نوروزی

بیوگرافی مجید نوروزی و عکس های دیده نشده

بیوگرافی مجید نوروزی و عکس های جدید

عرفان ابراهیمی و مجید نوروزی

عرفان ابراهیمی و مجید نوروزی

زندگینامه و عکس های دیده نشده مجید نوروزی

زندگینامه و عکس های دیده نشده مجید نوروزی

عکس های مجید نوروزی

عکس های مجید نوروزی و همسرش + بیوگرافی کامل

منبع : نمکستان