محمدرضا فروتن اولین بازیگر مانکن شد!
محمدرضا فروتن اولین بازیگر مانکن شد!

محمدرضا فروتن اولین بازیگر سریال نمایش خانگی مانکن شد نمکستان : محمدرضا فروتن در کارنامه هنری خود همکاری با آثار کارگردان‌های معروف و بزرگی چون مسعود کیمیایی، رخشان بنی‌اعتماد، کیومرث پوراحمد و … ثبت کرده است. وی در اولین تجربه رسانه خانگی‌ اش مقابل دوربین سریال مانکن قرار خواهد گرفت. حسین سهیلی‌ زاده که پیش […]

محمدرضا فروتن اولین بازیگر سریال نمایش خانگی مانکن شد

محمدرضا فروتن

نمکستان : محمدرضا فروتن در کارنامه هنری خود همکاری با آثار کارگردان‌های معروف و بزرگی چون مسعود کیمیایی، رخشان بنی‌اعتماد، کیومرث پوراحمد و … ثبت کرده است. وی در اولین تجربه رسانه خانگی‌ اش مقابل دوربین سریال مانکن قرار خواهد گرفت.

حسین سهیلی‌ زاده که پیش از این ساخت سریال‌های تلویزیونی مانند دلنوازان، فاصله‌ها، آوای باران و پریا را در کارنامه خود به ثبت رسانده است، کارگردانی سریال مانکن را بر عهده دارد. سریال مانکن به تهیه‌ کنندگی ایرج محمدی در ۲۶ قسمت نگاشته شده است.

در خلاصه داستان مجموعه سریال نمایش خانگی مانکن این چنین آمده است: همیشه عشق‌های بزرگ و زیبا، دشمنان بزرگ و مخوف داشته‌اند!

جالب است بدانید که محمدرضا فروتن علاوه بر بازیگری در خوانندگی نیز دستی داشته که با شعرهای سروده شده توسط افشین یداللهی توانست آلبوم ” میفهممت” را در سال ۱۳۹۵ منتشر کند.

وی متولد ۷ دی ۱۳۴۷، تهران میباشد و دانشجوی دکترای روان‌شناسی سلامت از دانشگاه آزاد بوده و معتقد است که رشته ی تحصیلی اش در کسب جایگاهی که در حال حاضر در بازیگری دارد بسیار موثر بوده است.

محمدرضا فروتن

محمد رضا فروتن اولین بازیگر مانکن شد !

منبع: نمکستان