عکس های محمدهادی عطایی و همسرش زهره فاضلی + بیوگرافی و مصاحبه
عکس های محمدهادی عطایی و همسرش زهره فاضلی + بیوگرافی و مصاحبه

عکس های محمدهادی عطایی و همسرش + بیوگرافی محمدهادی عطایی نمکستان: محمدهادی عطایی بازیگر جوان ایرانی متولد ۱۳۶۲ در شهر تهران می باشد. وی دیپلم ریاضی فیزیک داشته و چند سالی است که در عرصه هنر بازیگری فعالیت می کند. این بازیگر متاهل است و به تازگی مادربزرگ خود را از دست داده است. در این […]

عکس های محمدهادی عطایی و همسرش + بیوگرافی محمدهادی عطایی

محمدهادی عطایی ، عکس محمدهادی عطایی و همسرش ، بیوگرافی محمدهادی عطایی ، lpln ihnd uxhdd

نمکستان: محمدهادی عطایی بازیگر جوان ایرانی متولد ۱۳۶۲ در شهر تهران می باشد. وی دیپلم ریاضی فیزیک داشته و چند سالی است که در عرصه هنر بازیگری فعالیت می کند. این بازیگر متاهل است و به تازگی مادربزرگ خود را از دست داده است. در این پست قصد داریم بیوگرافی کامل محمدهادی عطایی و عکس های جدید او را به اشتراک گذاریم.

محمدهادی عطایی

همسر محمد هادی عطایی :

محمدهادی عطایی در ۹ اردیبهشت ۹۶ با شخصی به نام زهره فاضلی ازدواج کرده و متاهل است.

محمدهادی عطایی و همسرش

سابقه فعالیت محمدهادی عطایی :

محمدهادی عطایی بازیگر خوب کشورمان فعالیت در عرصه بازیگری را با تئاتر آغاز کرد و تا اکنون در چندین فیلم کوتاه و سریال حضور داشته است. این بازیگر یکی از اعضای هیئت مدیره کانون نمایش های خیابانی بوده و خود نیز در اجرای تئاترهای خیابانی پیش قدم می باشد. اگر به کارنامه هنری وی نگاه کنیم می بینیم که وی بیشتر در تئاتر حضور پررنگ داشته و کمتر در تلویزیون و سینما دیده شده است.

محمدهادی عطایی در سال ۹۸ با نقش آفرینی در سریال تلویزیونی آچمز و بازی کنار بازیگرانی مشهور همچون هومن برق نورد ، بیتا سحرخیز و امیرحسین رستمی تا حدی در میان مردم دیده و شناخته شد. از آثار فیلم بلند وی می توان پچ پچه های پشت خط نبرد و بالاخره این زندگی مال کیه؟ را نام برد. از جمله نمایش های ماندگار وی می توان به آبی مایل به صورتی، دپوتات و حکم اشاره کرد.

محمدهادی عطایی در سریال آچمز

صفحه اینستاگرام محمدهادی عطایی :

محمدهادی عطایی با آیدی mohammad.hadi.ataei در اینستاگرام فعالیت دارد و عکس های شخصی خود و همسرش را با دوستان و دنبال کنندگان به اشتراک می گذارد.

صفحه ی اینستاگرام محمدهادی عطایی

بخشی از مصاحبه محمدهادی عطایی پس از اجرای نمایش آبی مایل به صورتی :

نمایش آبی مایل صورتی جزو نمایش هایی است که بسیار مورد استقبال مردم قرار گرفت در ادامه با مصاحبه محمدهادی عطایی همراه ما باشید.

جزو بازیگرانی هستید که قدرت کار بداهه و استفاده از خلاقیت را دارید. آیا بیشتر به این نوع بازی ها علاقه دارید و یا ایفای نقش های کلاسیک؟

من همه نوع جنس نمایشی مثل کارهای آئینی سنتی و یا کارهای اقتباسی و خیابانی بازی کرده ام . برای من بازیگر این مهم است که همه نوع نقشی را بازی کنم . هر کدام از نقش هایی که بازی کرده ام نکات جدیدی را آموخته ام .

همچنین بخوانید:  نادر سلیمانی و همسرش در کنار فرزندانش در سفر

همه بازیگران این توانایی کار بداهه در صحنه  را ندارد؟

درست است یک سری از بازیگران این توانایی ندارند . من داشتن این ویژگی را مدیون سالهای کار در تئاتر خیابانی می دانم .

محمدهادی عطایی

 نقشی که در آبی مایل به صورتی بازی کردید . به دلیل آنکه جنسیت دوگانه ای دارد. برای همه بازیگران دارای جذابیت است. برای شما ایفای این نوع نقش ها چه ویژگی هایی دارد؟

قبلا نمایش هتلی ها را که ساناز بیان نوشته بود و به اتفاق حمید آذررنگ اجرایش کرده بود را دیده بودم و می دانستم دغدغه کارهای اجتماعی دارند . قبل از حضورم در این نمایش متوجه شدم قبلا این نقش را به چند بازیگر دیگر برای بازی کردن پیشنهاد داده بودند و همه شان ترسیده و پیشنهاد را رد کردند و از اینکه بعدا به آنها انگ ترنس خوردن بخورد از خیر ایفای نقش گذشتند . قبل از بازی در این نمایش مشغول بازی در نمایش پچپچه های پشت خط نبرد بودم .در این نمایش احمد دولابی را بازی می کردم که خاص بود و بسیار متفاوت از نقش هومن در آبی مایل به صورتی است .

فید بک و نظر ترنس و دو جنسیتی ها که نمایش را دیده اند چگونه است؟

خوشبختانه این شخصیت های نمایش را پذیرفته اند و خوشحال بودند از زاویه درستی به زندگی آنها پرداخته شده است .

در نوع بازی و راه رفتن هومن در صحنه تلاش کردید که به واقعیت رفتاری ترنس ها نزدیک بشوید. برای انتخاب شیوه و جنس بازی آیا فقط به توضیحات کارگردان بسنده کردید؟

ساناز بیان بازیگر را در جهت استنباط از نقش آزاد می گذارد  و بعدا بازی بازیگر را تصحیح و هدایت می کند .

بیوگرافی و عکس های محمدهای عطایی

بیوگرافی و عکس های محمدهادی عطایی

بیوگرافی و عکس های محمدهای عطایی

زندگینامه و عکس های محمدهادی عطایی

بیوگرافی و عکس های محمدهای عطایی

بیوگرافی و عکس های محمد هادی عطایی

جدیدترین عکس های هادی عطایی و همسرش

جدیدترین عکس های محمد هادی عطایی و همسرش

جدیدترین عکس های هادی عطایی

جدیدترین عکس های محمد هادی عطایی

جدیدترین عکس های هادی عطایی و همسرش

جدیدترین عکس های محمد هادی عطایی و همسرش

جدیدترین عکس های هادی عطایی

عکس های خانوادگی محمدهادی عطایی و همسرش + بیوگرافی کامل

منبع: نمکستان