بر اساس شکل اندام خود مدل دامن مناسبتان را انتخاب کنید
بر اساس شکل اندام خود مدل دامن مناسبتان را انتخاب کنید

هر اندام یک مدل دامن زیبا و جذاب نمکستان : زیبا دیده شدن یک دغدغه بسیار مهم برای همه خانم هاست. بنابراین شناخت شکل اندام و هیکل و متعاقب آن پوشیدن لباس هایی متناسب با اندام شما بسیار حائز اهمیت است. جنس پارچه، دوخت و طریقه برش دامن، رنگ و اندازه قد دامن در نشان […]

هر اندام یک مدل دامن زیبا و جذاب

هر اندام یک مدل دامن زیبا و جذاب

نمکستان : زیبا دیده شدن یک دغدغه بسیار مهم برای همه خانم هاست. بنابراین شناخت شکل اندام و هیکل و متعاقب آن پوشیدن لباس هایی متناسب با اندام شما بسیار حائز اهمیت است. جنس پارچه، دوخت و طریقه برش دامن، رنگ و اندازه قد دامن در نشان دادن تناسب اندام شما نقش بسیار مهمی را ایفا می کند.

حال براساس شکل اندام خود دامن مناسب خود را انتخاب کنید. اگر اندام شما مقداری پر است و کمی شکم دارید، برای لاغر دیده شدن و کشیده تر شدن اندامتان از دامن های کمر بلند استفاده کنید. این دامن ها روی کمر شما قرار می گیرند و باعث کشیده تر شدن قد و پنهان شدن شکم شده و لاغر تر دیده می شوید؛ به شرط اینکه همراه این دامن ها از کمربندهای ضخیم استفاده نکنید.

اگر دوست ندارید اندازه دقیق بدن شما مشخص شود از دامن های کلوش استفاده کنید. این دامن ها به شما کمک می کند که نه خیلی چاق به نظر بیایید و نه خیلی لاغر. دامن های بلند و ماکسی به افراد چاق اصلا توصیه نمی شود، زیرا باعث می شود شکم آن ها برجسته تر و ناموزون تر دیده شود. اما افراد لاغر هم برای پوشیدن این نوع دامن ها دقت کنند، و از پوشیدن بلوز های بلند با این دامن ها پرهیز کنند زیر این کار باعث بی قواره دیده شدن اندام می شود.

اکثر خانم ها با هر اندامی، در کمد خود یک دامن کوتاه دارند، این دامن ها اندام شما را مرتب و منظم تر به نمایش می گذارد و هیچ منعی برای هیچ افرادی ندارد و در هر سایز و هر قدی می توانید از آن ها استفاده کنید. اگر اندام چاقی دارید و فکر می کنید با پوشیدن دامن های گشاد و بلند می توانید اندام خود را پنهان کنید بدانید که کاملا در اشتباه هستند، زیرا این کار باعث چاق دیده شدنتان می شود و تاثیر معکوس دارد. برای اینکه پاهای شما زیبا تر و بدون لک دیده شود از جوراب شلواری استفاده کنید.

همچنین بخوانید:  گالری عکس های مدل لباس مجلسی زنانه و دخترانه سری ۳

بر اساس شکل اندام خود دامن مناسبتان را انتخاب کنید

بر اساس شکل اندام خود مدل دامن مناسبتان را انتخاب کنید

منبع : نمکستان