مدل موی ترند امسال چیست؟ با محبوب ترین مدل های موی زنانه آشنا شوید
مدل موی ترند امسال چیست؟ با محبوب ترین مدل های موی زنانه آشنا شوید

مدل موی ترند امسال چیست؟ نمکستان : همان طور که همه میدانیم هر سال یک مدل مو بنابر صنعت فشن مدل موی ترند سال معرفی میشود. خب طبیعی است که هر چیزی که مد میشود خیلی علاقه به پیروی از همان مدل لباس و یا مدل مو دارند. بیایید با هم ببینیم که مدل موی […]

مدل موی ترند امسال چیست؟

مدل موی ترند امسال چیست؟ با محبوب ترین مدل های موی زنانه آشنا شوید

نمکستان : همان طور که همه میدانیم هر سال یک مدل مو بنابر صنعت فشن مدل موی ترند سال معرفی میشود. خب طبیعی است که هر چیزی که مد میشود خیلی علاقه به پیروی از همان مدل لباس و یا مدل مو دارند. بیایید با هم ببینیم که مدل موی ترند امسال چیست و چگونه و کجا میتوان از آن استفاده کرد.

معمولا مدی پر طرفدار خواهد بود که در عین زیبایی، راحت باشد. یعنی شما نمی توانید مدل مویی را برای خود انتخاب کنید که مد است اما روزانه با آن راحت نیستید و به کار بردن آن مد همیشه نیاز به زمان طولانی دارد. امسال در زمینه ی مدل مو، مدل موی BOB ترند شده است. این مدل مو به دلیل راحتی که دارد، طرفداران زیادی را به خود جذب کرده و اگر نگاهی به دورو برتان بیندازید، تقریبا همه ردی از این مدل روی موهای خود دارند.

این مدل مو یک مدل مو با برش ساده و تقریبا مصری است. اما قد جلوی آن کمی از پشت آن بلندتر بوده و گاهی اوقات نیز قد پشت و جلو یکسان میباشد. از این مدل به صورت بلند و کوتاه استفاده میشود. در قدیم این مدل مو تا استخوان ترقوه مد بود اما در مد امسال حتی تا روی چانه نیز می آید. شما میتوانید از این مدل مو هم به صورت حالت دار و هم به صورت صاف و لخت استفاده کنید، چون هر دو مدل جزو ترند امسال خواهد بود.

برای تزیین این مدل مو، سنجاق های تقریبا درشت مویی و یا مروارید دار استفاده کنید که اتفاقا امسال هم جزو مد حساب میشوند. خوبی و راحتی این مدل موی پر طرفدار این است که هم دور زدن نمیپیچد و باعث تعریق نمیشود و هم نیازی نیست که شما هر روز آن را به نحوی به شکل خاصی در بیاورید. بنابراین این مدل مو میتواند یک مدل موی راحت تابستانه محسوب شود.

همچنین بخوانید:  ژورنال مدل موی کوتاه برای خانم های مسن با طرح جدید سال ۹۸ - ۲۰۱۹

مدل موی ترند امسال چیست؟ با محبوب ترین مدل های موی زنانه آشنا شوید

با محبوب ترین مدل های موی زنانه آشنا شوید

منبع : نمکستان