با این مدل موها میتوانید سن خودتان را کمتر نشان دهید!
با این مدل موها میتوانید سن خودتان را کمتر نشان دهید!

مدل مو که سن را کمتر نشان دهد + مدل مو برای جوان نشان دادن نمکستان : همه میدانیم که با بالا رفتن سن، کم کم جنس موها، ضخامتشان، و حتی خاصیت رنگ پذیری و رنگ خودشان نیز تغییر میکند. با توجه به این شرایط معمولا افراد سعی میکنند که از مدل موها و شرایطی […]

مدل مو که سن را کمتر نشان دهد + مدل مو برای جوان نشان دادن

مدل مو که سن را کمتر نشان دهد، مدل مو برای جوان نشان دادن

نمکستان : همه میدانیم که با بالا رفتن سن، کم کم جنس موها، ضخامتشان، و حتی خاصیت رنگ پذیری و رنگ خودشان نیز تغییر میکند. با توجه به این شرایط معمولا افراد سعی میکنند که از مدل موها و شرایطی برای موهایشان استفاده کنند که سن آن ها را کمتر نشان میدهد. بله شما میتوانید با استفاده از یک سری تغییرات ساده بر روی مدل موهایتان، تغییرات زیادی بر روی چهره تان ایجاد کنید. ما در ادامه ی این مطلب با یک سری ترفند های ساده به شما می آموزیم که چگونه میتوانید، چهره ای کم سن و سالتر و متناسب برای خود درست کنید. با ما همراه باشید :

اولین گزینه ای که همیشه برای کوچکتر نشان دادن سن و چهره ی اشخاص به ذهن همه میرسد این است که شخص موهای خودش را کوتاه نماید. اما باید بگوییم که حتما نیاز نیست شما تمام موهای خود را کوتاه نمایید، کافیست جلوی موهایتان را به شکل چتری کوتاه کنید. حالت چتری به هر چهره ای ظاهری جوانانه تر و بچگانه تر میدهد. بله موهایتان را چتری کوتاه کنید و با توجه به فرم صورتتان، چتری خودتان را به مدل ها مختلف فرق وسط، فرق کج، ساده و … قرار دهید.

گزینه ی دیگر برای جوان کردن صورت با استفاده مدل مو این است که رنگ موهایتان را به رنگ های گرم عوض کنید. همه میدانیم که هر چقدر سنمان که بیشتر میشود، رنگ پوست به سمت سردی میرود، بنابراین بزرگترین اشتباه این است که شما از رنگ ها خاکستری، کرم، بلوند و زیتونی و کلا روشن برای موهایتان استفاده کنید. چون این رنگ ها چهره تان را شکسته و بی روح تر نشان میدهد. از رنگ شکلاتی و در کل از رنگ های گرم برای رنگ کردن موهایتان استفاده نمایید.

همانطور که میدانید حجم موها نیز بر اثر گذر زمان و بالا رفتن سن کاهش میابد، شما میتوانید با استفاده از یک رنگ گرم و تیره برای زمینه ی موهایتان و یک هایلایت روشن تر بر روی این موها، موهای خود را حجیم تر از حد معمول نشان دهید.

همچنین بخوانید:  گالری عکس های جذاب مدل موی زنانه و دخترانه - سری بسیار شیک و جدید

هماتطور که گفتیم بر اثر زیاد شدن سن، جنس موها ضخیم تر و غیر قابل انعطاف تر میشود. برای اینکه موهایتان در میان سال، روبت خود را داشته باشد و کمی خوش حالت تر شود، میتوانید از کراتین مو استفاده نمایید. کراتین کردن موها، موها را خوش حالت تر کرده و باعث میشود که موهایتان رطوبت و مواد مغذی کافی را روزانه دریافت نمایند .

مکمل ها ویتامین ها گزینه ی دیگری برای تقویت و شادابی موهایتان هستند. کافیست به پزشک متخصص پوست و مو مراجعه کنید. او به شما خواهد گفت که از چه ویتامین ها  مکمل هایی برای شادابی و سلامت موهایتان میتوانید استفاده نمایید. روغن نارگیل، روغن جوجوبا و روغن های این چنینی میتوانند گزینه های مناسبی برای شما باشند.

یادتان نرود که موهای جمع شده و یا مدل موهای شینیون شده به حد کافی باعث بالا رفتن سن شما خواهند شد. پس بهتر ات که در سن میان سالی برای جوان تر نشان دادن چهره تان از دل موهای باز و حالت دار و یا باز و صاف استفاده نمایید. با این مدل مو شما چهره ای باز تر و جوانانه تر و به روز تر خواهید داشت.

حرف از مدل مو شد. شاید یک دم اسبی زیبا و با یک چتری ملایم برای شما بد نباشد. این مدل مو چهره و استایل شاداب تر و جوانانه تر برای شما به ارمغان خواهد آورد. در نهایت یادتان نرود که استفاده ی زیاد از ویو، اتو و سشوار برای موهایتان میتواند سلامت موهایتان را به خطر بیندازد.

با این مدل موها میتوانید سن خودتان را کمتر نشان دهید!

با این مدل موها میتوانید سن خودتان را کمتر نشان دهید!

منبع : نمکستان