زنان قابلیت مدیریت بیشتری نسبت به مردان دارند
زنان قابلیت مدیریت بیشتری نسبت به مردان دارند

زنان توانایی رهبری بالایی دارند چون … نمکستان : مدافعان حقوق زنان معتقدند که در طول تاریخ خیلی از توانایی های زنان مخصوصا تواناییشان در امور مدیریتی جدی گرفته نشده است در صورتی که بنا بر دلایلی میتوان اثبات کرد که نه تنها توانایی های آن ها در امور مدیریتی کمتر از مردان نیست بلکه […]

زنان توانایی رهبری بالایی دارند چون …

زنان قابلیت مدیریت و رهبری بسیار بیشتری نسبت به مردان دارند

نمکستان : مدافعان حقوق زنان معتقدند که در طول تاریخ خیلی از توانایی های زنان مخصوصا تواناییشان در امور مدیریتی جدی گرفته نشده است در صورتی که بنا بر دلایلی میتوان اثبات کرد که نه تنها توانایی های آن ها در امور مدیریتی کمتر از مردان نیست بلکه خیلی وقت ها این توانایی بیشتر نیز میباشد. ما در ادامه این مطلب برای شما لیستی را آماده کرده ایم که نشان میدهد بر طبق این توانایی ها زنان قابلیت مدیریت بیشتری نسبت به مردان دارند. با ما همراه باشید :

زنان انگیزه بخشند!

داشتن انگیزه و داشتن منبعی به عنوان انگیزه برای شروع و ادامه ی هر کاری حتی زندگی کردن نیاز است. زنان ذاتا انگیزه بخشند و به دلیل قوی بودن حس لطافت در زنان میتوانند در خود و اطرافیانشان انگیزه ایجاد نمایند. زنان به دلیل وجود حس کنجکاوی و کارآگاهی موجود در خودشان میدانند که چطور میتوانند به اطرافیان خود انگیزه دهند. داشتن انگیزه و حفظ آن یکی از ارکان مهم مدیریت و ساماندهی یک کسب و کار است. حال تصور کنید که آن کسب و کار به منبع انگیزه متصل باشد!

زنان صبور ترند!

برای پیشرفت در هر کاری صبر حرف اول را میزند. ویژگی بارز خانم ها چه بخواهید چه نخواهید صبوری آن هاست. به دلیل دارا بودن همین ویژگی زنان خیلی راحتتر میتوانند از عهده مدیریت یک کاری برآیند چرا که صبر را بلدند.

رفتار حمایتی در زنان قوی تر است!

ذات زن مادر است بنابراین همه میدانیم که در خانواده مادرها نقش اساسی و مهمی در تامین نیازهای خانواده دارند. پس تصور کنید که توانمندی  یک خانم برای مدیریت یک مجموعه چقدر میتواند زیاد و کار آمد باشد.

حس مشارکت در زنان زیاد است!

در بعد کلی زنان برون گرا هستند. یعنی میل زیادی به تعامل و به اشتراک گذاشتن عقاید و خواسته های خود دارند. طبعا به دنبال حس به اشتراک گذاشتن احساسات و خواسته ها حس مشارکت و تصمیم های گروهی نیز پیش می آید که خانم ها تخصص خاصی در انجام و مدیریت این گونه کارها دارند.

همچنین بخوانید:  سه ویژگی مهم افرادی که استرس ندارند!

زنان قابلیت مدیریت و رهبری بسیار بیشتری نسبت به مردان دارند

زنان قابلیت مدیریت بیشتری نسبت به مردان دارند

منبع : نمکستان