مسافرت داخلی کجا خوش میگذره؟
مسافرت داخلی کجا خوش میگذره؟

مسافرت داخلی کجا خوش میگذره؟ آژانس فارا گشت کوروش کبیر ضمن آرزوی قبولی زیارات و طاعات شما تمام مساعی خود را به کار می گیرد تا شما همسفران گرامی در تور هوایی مشهد از تهران و سایر شهرستان ها بتوانید در کمال آرامش و با حداقل هزینه به زیارت و تفریحات خود بپردازید  التماس دعا […]

مسافرت داخلی کجا خوش میگذره؟

مشهد کجا بریم؟

آژانس فارا گشت کوروش کبیر ضمن آرزوی قبولی زیارات و طاعات شما تمام مساعی خود را به کار می گیرد تا شما همسفران گرامی در تور هوایی مشهد از تهران و سایر شهرستان ها بتوانید در کمال آرامش و با حداقل هزینه به زیارت و تفریحات خود بپردازید  التماس دعا

مشهد کجا بریم؟

به استناد روایات و منابع معتبر تاریخ اسلام، عبدالسلام بن صالح بن سلیمان ایوب بن میسره مشهور به «خواجه اباصلت هروی» از دانشمندان، محدثین، متکلمین و راویان به نام عصر خود بوده که به نقل از مجالس‌ المؤمنین ، خواجه اباصلت در سال ۱۶۰ هجری قمری و در شهر مدینه چشم به جهان گشود و به علت اینکه اجداد خواجه اباصلت از شهر هرات بوده‌اند به «اباصلت هروی» معروف گردیده است.خواجه اباصلت پس از هجرت حضرت امام رضا (ع) از مدینه به خراسان ،به این منطقه آمد و ملازم و همراه حضرت علی بن موسی الرضا(ع) و راوی صریح چگونگی شهادت آن حضرت به دست مأمون عباسی بود و بعد از آن کتاب وفاه الرضا را تالیف کرد. بنای پیشین آرامگاه خواجه اباصلت بصورت بقعه ای نیمه مخروبه بوده که به همت کربلایی محمد علی درویش ،از عرفای سده هشتم هجری ،این آرامگاه بازسازی گردیده و به صورت یک بنای چهار ضلعی و گنبدی بر فراز آن تجدید بنا گردید.اخیر آرامگاه خواجه اباصلت که یکی از اماکن مذهبی مشهد میباشد ،گسترش یافته و با زیر بنای ۹۲۰ مترمربع با شیوه جدید بازسازی شده و در اطراف این آرامگاه نیز امکانات رفاهی همچون رستوران، چایخانه، بخش اداری، تجاری و پارکینگ فراهم شده است.آرامگاه خواجه اباصلت در جنوب شرقی و در ۵ کیلومتری شهر مشهد و همچنین در حاشیه جاده فریمان به مشهد قرار دارد.

آرامگاه خواجه مراد در فاصله ۳ کیلومتری آرامگاه خواجه اباصلت هروی میباشد و زائرین میتوانند هر دو آرامگاه را با فاصله کم زیارت کنند.به استناد برخی منابع تاریخ اسلام ، خواجه مراد را از سرداران مأمون عباسی بوده است که از مدینه تا توس حضرت اما رضا(ع) را همراهی کرد و پس از شهادت آن امام همام اقدام به افشاگری علیه مأمون نمود و به دلیل این افشاگری توسط مامون عباسی در سال ۲۱۰ هجری قمری کشته شد.در نماى شمالى آرامگاه خواجه مراد، ایوان بزرگى به ارتفاع ۵ متر بنا شده که داراى تزئینات آیینه‌ کارى است و پشت‌ بغل‌ هاى ایوان نیز با کاشى‌ هاى هفت‌ رنگ زینت شده است .

البته این اماکن معروف شهر مشهد است که اگر کمی جستجو کنید اماکن زیارتی بسیاری خواهی یافت که همگی از شیفتگان امام هشتم می باشند که در گوشه وکنار مشهد چشم به حرم یار دارند و پذیرای زائران اویند . شما زائرید ونزد ایشان بسی عزیز و محبوبید ، پس بواسطه عطر زائری بخواهید تا اجابت شود .

همچنین بخوانید:  فوق تخصص جراحی پلاستیک

نوبت مسافرت به چابهار شده

آرزوی دیرین بشر سفر به مریخ است و زندگی و راه رفتن روی آن و شما این شانس را قبل از تمام بشریت دارید. اگر برای ماهیگیری به این شهر آمده اید ، باور کنید بهترین انتخاب زندگی تان را انجام داده اید و خودتان را با قلاب خود  درکنار اقیانوس هند تصور کنید. وقتی برای سفر به چابهار تور چابهار را برای خرید هم انتخاب کرده اید  بازهم جای درستی آمده اید . اهل برند هستید ؟ بهترین برندهای دنیا را به قیمت کپی آنها و ارجینال تهیه نمائید .اگرفکر می کنید ممکن است در تورچابهاربه شما خوش نگذرد و برایتان سخت بگذرد پس یعنی دل خود را همراه نمی خواهید ببرید وگرنه امکان این را به شما نمی دهد این سرزمین تا خوش نگذرانید .

آماده سفر به چابهار باشید  به سرزمین زیبائیهای بینظیر ایران. سرزمینی متفاوت با آنچه از ایران دیده اید ، شاید باورپذیر تر بود اگر عکسهای چابهار را به عنوان یک منطقه مثلاً درآفریقا نام می بردیم درآنصورتهمه می گفتند کاش میتوانستیم اینجارا ازنزدیک ببینیم . اما چابهار در همین کشور است و دیدن آن به سادگی میسر است و منتظر شماست تا لذتی چند برابر از یک سفر را ببرید.

نوبت مسافرت به چابهار شده

قشم رو هم حتما باید ببینید

لذت های این تور را هرگز دست کم نگیرید علی الخصوص اگر از غذاهای خوشمزه لذت می بری . این جزیره بهترین غذاهای دریای ایران را داراست و غذاهای محلی نیز به قدر کافی و وافی خوشمزه و متنوع است در تور قشم هوایی که شما در پایان سفر خود هنوزغذاهای بسیاری را امتحان نکرده باشید ، پس بهذائقه خود کمی جسارت داده و غذاهای جدید را در قشم امتحان کنید و البته این جسارت و تنوع را به بهای بسیار مناسب انجام خواهید داد . قشم اگر همین یک جاذبه را داشت برای من کافی بود تا برای رفتن کوله پشتی ام را جمع کنم .سفر به شما نیز خوش بگذرد.

قشم رو هم حتما باید ببینید

جزیره‌ای که متفاوت‌ترین دیدنی‌ها را در آن می‌بینید؛ کجا بروید و چه ببینید تا این سفر را به یکی از بهترین سفرهایتان تبدیل کنید. پیشنهادهای زیادی می‌توان داشت از جمله چاهکوه، جزایر ناز، دره ستاره ها، غار خوربس، جنگل حرا و…؛ اما جذابیت‌های دیگری هم در قشم می‌توان دید.

مطمئنا با خواندن اطلاعات این صفحه متوجه شدید که کجاها میتونه تو یه سفر داخلی خوش بگذره ، سفرهای بی نظیر که برای شما آرامش و استراحت رو به ارمغان می آورند ، همه اینها با برنامه ریزی یه آژانس مسافرتی خبره و حرفه ای میتونه تکمیل بشه

آژانسی همچون فارا گشت که سالهای سال است با کمک خداوند مهربان بالاترین درصد رضایت مسافران از سفرهای جذاب داخلی رو دارا بوده ، پیشنهاد میکنم باهاشون تماس بگیرید.