قیمت مشعل صنعتی کوره
قیمت مشعل صنعتی کوره
از آنجایی که دسترسی به گاز طبیعی در کشور ما آسان بوده و از موهبت میادین وسیع گازی در ایران بهره مند هستیم یکی از پرکاربردترین انواع مشعلهای صنعتی مدل گازسوز آن است

تامین تجهیزات مورد نیاز در صنایع سنگین یکی از مهمترین فعالیتهای اقتصادی انجام گرفته در استان قم است که خرید و فروش انواع مشعل صنعتی را هم شامل می شود.

از آنجایی که دسترسی به گاز طبیعی در کشور ما آسان بوده و از موهبت میادین وسیع گازی در ایران بهره مند هستیم یکی از پرکاربردترین انواع مشعلهای صنعتی مدل گازسوز آن است که تامین سوخت مورد نیاز برای چنین مشعلی نسبتا ارزان و مقرون به صرفه بوده و به همین دلیل استفاده از مشعل گازسوز در میان صنعتگران متداول تر است ضمن اینکه ما در ادامه مقاله سایت مجموعه آراد برندینگ در خصوص این دستگاه ها بیشتر با شما صحبت خواهیم نمود.

قیمت مشعل صنعتی کوره

شیوه کار مشعل گازسوز در موتورخانه ها به این شکل است که یک فن گریز از مرکز و یا ونتیلاتور در مشعل تعبیه می شود که وظیفه تامین هوای مورد نیاز جهت احتراق را برعهده دارد و علاوه بر آن یک قطعه دیگر به نام دمپر هم در مشعل وجود داشته که به کنترل هوای ورودی می پردازد.

در موتورخانه ساختمانهای مسکونی بیش از همه مدل گازسوز مورد استفاده قرار می گیرد زیرا سوخت چنین مشعلی با گاز شهری تامین شده و هزینه های اضافی را به ساکنان ساختمان تحمیل نمی کند.

مشعل صنعتی کوره

مشعل صنعتی کوره

دسته بندی و تفکیک انواع مختلف مشعل صنعتی با ورق آهن نازک براساس چند فاکتور مختلف انجام می گیرد که در کارخانه مشعل سازی اراک تمامی مدلهای این نوع تجهیزات با بالاترین سطح از استانداردهای ملی تولید شده و در دسترس مشتریان در شهرهای مختلف کشور قرار می گیرد.

از مشعلهای صنعتی در تاسیسات ساختمانهای مسکونی، تجاری و یا کارگاه های صنعتی استفاده می شود و عملکرد آن به این شکل است که با مصرف انواع سوخت مانند گازوئیل، مازوت و امثال آن می تواند انرژی حاصل از سوختن چنین موادی را به انرژی حرارتی تبدیل کند و واضح است که بهترین کارایی آن در موتورخانه ها خواهد بود.

برای تعیین نوع مشعل صنعتی کوره حتما به نوع سوخت آن توجه می شود و لازم به ذکر است ساختار عمومی چنین مشعلی تعیین می کند تا چه زمان قابل استفاده بوده و عمر مفید خواهد داشت زیرا در مواردی قرار است مشعل صنعتی دمایی در حدود ۱۲۰۰ درجه سانتی گراد ایجاد کند و مشخص است تا چه اندازه می تواند کارکرد صحیح آن بر طول عمر مشعل تاثیر بگذارد.

همچنین بخوانید:  قیمت مایع ظرفشویی راپیدو

نکته مثبت در مورد مشعلهای صنعتی جدید این است که برخلاف نمونه های قدیمی فاقد پمپ مخصوص جهت پاشیدن مایع سوختی هستند و از این بابت دچار معایب متعدد نمی شوند زیرا در گذشته یکی از موارد اصلی در مورد خراب شدن مشعلهای صنعتی همین سامانه پمپ سوخت پاش بود.

قیمت مشعل صنعتی

قیمت مشعل صنعتی

با توجه به اینکه امروزه از دستگاه صنعتی مختلفی همچون مشعل گازوئیلی استفاده می شود کار بسیار آسان می شود، از این موارد می توان به مشعل صنعتی اشاره کرد که برای خرید آنها در بازار می توان به طرق مختلفی اقدام کرد، محصولات مورد نظر در کشور ما به صورت عمده آماده فروش می شوند اما در برخی مواقع است که میزان تولید داخلی پاسخگوی نیاز خریداران نمی باشد و شرکتهای وارد کننده زیادی در این زمینه فعالیت می کنند تا میزان عرضه و تقاضا را برابر کنند.

تبدیل سوخت به انریِ حرارتی با کمک دستگاه مشعل صنعتی در کوره های مختلفی کارایی دارد و این امر موجب می شود افراد زیادی که در این زمینه فعالیت می کنند برای خرید آنها اقدام کنند، محصولات مورد نظر را در بهترین کیفیت و قیمت باید تهیه نمود تا عملکرد خوبی داشته باشند، در مشعلهای مورد نظر عوامل بسیاری تاثیرگذار هستند و باید گفت که تنها تولید انرژی حرارتی مهم نیست، بلکه این حرارت باید به داخل کوره نیز انتقال یابد، بنابراین سیستم آنها به گونه ای طراحی می شود که بهترین عملکرد را داشته باشد.

برای تعیین قیمت مشعل صنعتی باید گفت که پارامترهای بسیاری تاثیر گذار هستند که هر کدام به نوبه خود می توانند قیمت آنها را تحت تاثیر قرار دهند و نرخ را افزایش و یا کاهش دهند، تولید کننده به خوبی می داند که برای خرید قیمت اهمیت زیادی دارد، از همین رو سعی  می کند لیستی از نرخ آنها را ارائه دهد تا انتخاب افراد راحت تر و معقول تر باشد