مصاحبه با شخصیت‌ها درباره آیت الله سلیمانی
مصاحبه با شخصیت‌ها درباره آیت الله سلیمانی

رئیس سازمان انرژی اتمی با اشاره به شخصیت آیت الله سلیمانی گفت: این روحانی انسانی وارسته، بزرگوار، مومن، متخلقه به اخلاق و مردم‌دار بودند.

محمد اسلامی که استاندار اسبق مازندران هم بود، بر اساس شناختی که از آیت الله سلیمانی داشت، اظهارکرد: این روحانی وارسته گره‌گشا از مشکلات مردم بود و در ولایتمداری، انقلاب و دین به ثابت قدم بودن شهرت داشت.

معاون رئیس جمهوری در سازمان انرژی اتمی ابرازعقیده کرد: شهید آیت الله سلیمانی در همه کسوت‌هایی که داشت هیچ وقت خسته نبوده و مجدانه به وظایف و رسالت خود می‌پرداخت.

این مسئول به فرمایشات رهبری درباره معرفی شخصیت آیت الله سلیمانی اشاره کرد و گفت: نتیجه کار نیم قرن مجاهدت آیت الله سلیمانی شهادت بود که نصیبشان شد.

اسلامی در توصیه‌ای به دوستداران و یاران آیت الله سلیمانی یادآور شد: لازم است پرچم این شهید روحانی بر افراشته و ادامه دهندگان مسیر ایشان که ولایتمداری است گام بردارند.

پرونده قتل در دست بررسی است

رئیس کل دادگستری مازندران نیز در این مراسم در خصوص پیگیری پرونده قتل آیت الله سلیمانی، گفت: پرونده در جریان رسیدگی است و بزودی تحقیقات و صدور کیفر خواست انجام و قاتل به عمل خود می‌رسد.

حجت الاسلام محمدصادق اکبری در معرفی شخصیت شهید آیت الله سلیمانی، اظهار کرد: این شهید از روحانیون بسیار انقلابی، ولایی و خدمتگذار بود و این اتفاق ناگوار ضایعه جبران ناپذیری است که بر پیکر جامعه وارد آمد.

وی با بیان اینکه مردم مومن، متعهد و لایتمدار مازندران با حضور خود در مراسم تشییع پیکر مطهر شهید سلیمانی قدر این خدمتگزار را پاس داشتند، تصریح کرد: دشمنان دین و انقلاب این حضور منسجم را می‌بینند و می‌دانند که اقدامات جنایتکارانه آنان ره به جایی نمی‌برد بلکه موجب دوستی بیشتر مردم با ولایت و روحانیت خواهد شد.

منبع: ایسنا