عکس و بیوگرافی معصومه احمدزاده + همسرش ، خانواده‌اش و زندگی شخصی
عکس و بیوگرافی معصومه احمدزاده + همسرش ، خانواده‌اش و زندگی شخصی

عکس های جدید معصومه احمدزاده و همسرش + بیوگرافی معصومه احمدزاده نمکستان: معصومه احمدزاده هنرمند خوب کشورمان متولد ۱ شهریور ۱۳۶۲ در جلفا می باشد. وی از نظر تحصیلات آکادمیک مدرک لیسانس رشته سینما را  داشته و فارغ التحصیل همین رشته است. احمدزاده فعالیت در عرصه بازیگری را با صحنه تئاتر آغاز کرد و سپس به سینما […]

عکس های جدید معصومه احمدزاده و همسرش + بیوگرافی معصومه احمدزاده

معصومه احمدزاده ، عکس معصومه احمدزاده و همسرش ، بیوگرافی معصومه احمدزاده luw,li hplnchni

نمکستان: معصومه احمدزاده هنرمند خوب کشورمان متولد ۱ شهریور ۱۳۶۲ در جلفا می باشد. وی از نظر تحصیلات آکادمیک مدرک لیسانس رشته سینما را  داشته و فارغ التحصیل همین رشته است. احمدزاده فعالیت در عرصه بازیگری را با صحنه تئاتر آغاز کرد و سپس به سینما و تلویزیون راه یافت. در ادامه با بیوگرافی و عکس های جدید معصومه احمدزاده همراه ما باشید.

معصومه احمدزاده

خانواده معصومه احمدزاده :

معصومه احمدزاده اصالتاً ترک زبان بوده و اهل روستای ارس واقع در شهر جلفا، استان آذربایجان شرقی است. روستای ارس در واقع همان روستایی است که در کنار رودخانه ارس قرار دارد.

صفحه اینستاگرام معصومه احمدزاده :

معصومه احمدزاده با آیدی masi_ahmadzadeh در اینستاگرام عکس های شخصی و کاری خود را با دوستان و دنبال کنندگان صفحه اش به اشتراک می گذارد.

صفحه اینستاگرام معصومه احمدزاده

سابقه فعالیت معصومه احمدزاده :

معصومه احمدزاده بازیگر و هنرمند خوب کشورمان فعالیت در عرصه بازیگری را از سال ۱۳۷۷ زمانیکه تنها ۱۵ سال سن داشت با تئاتر آغاز کرد. در واقع وی از زمان نوجوانی به سمت بازیگری تئاتر کشیده شد و ابتدا فعالیتش از شهرستان مرند شروع شد. این بازیگر جوان از آنجایی که بسیار به بازیگری علاقمند بود رشته سینما را برای تحصیل انتخاب نمود سپس بعد از به اتمام رساندن دانشگاه دوره های بازیگری را به طور جداگانه نزد اساتیدی همچون مهتاب نصیری و محمد رحمانیان گذراند.

احمدزاده در واقع اولین تجربه جدی در حیطه بازیگری را در سن ۱۸ سالگی با حضور بر صحنه تئاتر مرگ یزدگرد به کارگردانی جواد قامتی تجربه نمود. این تئاتر در جشنواره استانی شهر تبریز به عنوان تئاتر برتر معرفی گردید.

حضور در قاب تلویزیون :

معصومه احمدزاده در چندین تئاتر و فیلم های کوتاه به عنوان بازیگر حضور داشت و همیشه نقش هایش مورد تحسین قرار می گرفت اما تا سال ۱۳۹۷ موفق نشده بود به عنوان بازیگر در قاب تلویزیون دیده شود تا اینکه سرانجام با نقش لیلا در سریال بوی باران به کارگردانی محمود معظمی دیده شد. سریال بوی باران سریال پر مخاطبی است که بازیگران مشهوری همچون رضا کیانیان و رویا نونهالی در آن نقش آفرینی می کنند.

همچنین بخوانید:  عکس قدیمی از امیر مهدی ژوله و مهراب قاسم‌خانی

سینما :

احمدزاده رفته رفته در کارش پیشرفت کرد و در سال ۱۳۹۸ توانست با نقش آفرینی در فیلمی به نام دوزیست ساخته برزو ارجمند پا به به عرصه سینما گذارد. بازیگران زیادی در این فیلم نقش آفرینی می کنند که یکی از این بازیگران معصومه احمدزاده است. از دیگر بازیگران این فیلم سینمایی می توان ستاره پسیانی و جواد عزتی را نام برد.

معصومه احمدزاده

معصومه احمدزاده در مورد نقشش در سریال بوی باران اینطور گفت :

سریال بوی باران خاطره از خودش به یادگار گذاشت. این سریال اولین بازی من بصورت حرفه ای در مدیوم تلویزیون بود… با تمام سختی هاش دوستش داشتم و در مسیرش خیلی چیزها یاد گرفتم… خدا رو شاکرم بابت همه چیز… دوستان خوب و عزیزی به جمع دوستانم اضافه شد که دلتنگشون میشم و امیدوارم شرایطش پیش بیاد که دوباره در کنار هم کار کنیم.

معصومه احمدزاده در سریال بوی باران

معصومه احمدزاده در سریال بوی باران

بیوگرافی و عکس های جدید معصومه احمدزاده

بیوگرافی و عکس های جدید معصومه احمدزاده

بیوگرافی و عکس های جدید معصومه احمدزاده

بیوگرافی و عکس های جدید معصومه احمدزاده

عکس های جدید معصومه احمدزاده و همسرش + بیوگرافی کامل

عکس های جدید معصومه احمدزاده و همسرش + بیوگرافی کامل

منبع: نمکستان