عکس و بیوگرافی ملیسا ذاکری + همسرش ، خانواده‌اش و زندگی شخصی
عکس و بیوگرافی ملیسا ذاکری + همسرش ، خانواده‌اش و زندگی شخصی

عکس های جدید ملیسا ذاکری و همسرش + بیوگرافی ملیسا ذاکری نمکستان: ملیسا ذاکری بازیگر جوان ایرانی متولد ۲۲ شهریورماه ۱۳۷۱ در شهر تهران می باشد. وی فارغ التحصیل لیسانس بازیگری از دانشگاه سوره بوده و فعالیت در عرصه بازیگری را با تئاتر آغاز کرده است. در ادامه با بیوگرافی و عکس های جدید ملیسا […]

عکس های جدید ملیسا ذاکری و همسرش + بیوگرافی ملیسا ذاکری

ملیسا ذاکری ، عکس ملیسا ذاکری و همسرش ، بیوگرافی ملیسا ذاکری Melissa Zakeri

نمکستان: ملیسا ذاکری بازیگر جوان ایرانی متولد ۲۲ شهریورماه ۱۳۷۱ در شهر تهران می باشد. وی فارغ التحصیل لیسانس بازیگری از دانشگاه سوره بوده و فعالیت در عرصه بازیگری را با تئاتر آغاز کرده است. در ادامه با بیوگرافی و عکس های جدید ملیسا ذاکری همراه ما باشید.

ملیسا ذاکری

همسر ملیسا ذاکری :

ملیسا ذاکری در حال حاضر ازدواج نکرده و مجرد است. در مورد ازدواج وی شایعات زیادی در فضای مجازی منتشر شد اما هیچ کدام صحت ندارد.

صفحه اینستاگرام ملیسا ذاکری :

ملیسا ذاکری با آیدی در اینستاگرام  عکس های شخصی و کاری خود را با دوستان و دنبال کنندگان صفحه اش به اشتراک می گذارد.

صفحه اینستاگرام ملیسا ذاکری

سابقه فعالیت ملیسا ذاکری :

ملیسا ذاکری بازیگر خوب کشورمان علاوه بر تحصیلات آکادمیک دانشگاهی، دوره های آموزش بازیگری را در موسسه کارنامه گذراند. وی پس از آشنایی با هاتف علیمردانی در سال ۱۳۹۲ برای اولین بار در فیلم سینمایی مردن به وقت شهریور ایفای نقش نمود. اما نقشی که کمی مورد توجه قرار گرفت نقش نسیبه در فیلم سینمایی کوچه بی نام است. وی در این فیلم همبازی بازیگران مشهوری همچون باران کوثری و فرهاد اصلانی بود.

البته ملیسا ذاکری با بازی در فیلم روایت ناپدید شدن مریم در جشنواره فیلم فجر نیز حضور پیدا کرد. وی در سال ۱۳۹۵ با نقش آفرینی در فیلم سینمایی آباجان ساخته هاتف علیمردانی همبازی بازیگران مشهوری همچون حمیدرضا آذرنگ، شبنم مقدمی و فاطمه معتمدآریا همبازی بوده است.

ملیسا ذاکری در سریال نمایش خانگی سال های دور از خانه : 

سریال سال های دور از خانه به کارگردانی مجید صالحی سریال طنزی است که از مرداد ۱۳۹۸ هر هفته در شبکه نمایش خانگی منتشر می گردد. ملیسا ذاکری، هادی کاظمی و احمد مهرانفر از نقش آفرینان این سریال هستند.

ملیسا ذاکری

زندگی شخصی ملیسا ذاکری :

ملیسا ذاکری در خانواده ای اهل دماوند متولد شد . ذاکری چندین وقت است که به گیاه خواری روی آورده و از مصرف گوشت خودداری می کند. وی همچنین برای حفظ سلامت جسمانی خود همیشه ورزش را در اولویت قرار میدهد و رقص علمی را دنبال می کند. ورزش هایی همچون بدمینتون و تنیس روی میز نیز از آن دسته ورزش هایی است که ملیسا ذاکری به آن می پردازد.

همچنین بخوانید:  عکس جدید و دیده نشده از کودکی عباس غزالی

ملیسا ذاکری در مورد گیاه خواری خود گفت:  در منزل که هستم غذاهایی گیاهی درست می‌ کنم. یکی از دلایلی که دم‌ نوش پونه می‌ خورم به دلیل خاصیت سبزی خواری است که معده را دچار نفخ می‌ کند. اما دم‌ نوش پونه آن را از بین می‌ برد.

نظر ملیسا ذاکری درباره جراحی زیبایی :

ملیسا ذاکری اعتقادی به عمل های زیبایی ندارد و از نظرش افراد با جراحی شبیه به یکدیگر شده اند. از نظر ملیسا الزاماً جراحی زیبایی روی هر فردی نتیجه ی مثبتی نخواهد داشت.

عکس های ملیسا ذاکری

در ادامه عکس های جدید ملیسا ذاکری را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

  بیوگرافی و عکس های دیده نشده ملیسا ذاکری

بیوگرافی و عکس های دیده نشده ملیسا ذاکری

بیوگرافی و عکس های دیده نشده ملیسا ذاکری

زندگینامه و عکس های دیده نشده ملیسا ذاکری

بیوگرافی و عکس های دیده نشده ملیسا ذاکری

بیوگرافی و عکس های دیده نشده ملیسا ذاکری

ملیسا ذاکری در سریال سال های دور از خانه

ملیسا ذاکری در سریال سال های دور از خانه

ملیسا ذاکری

عکس های جدید ملیسا ذاکری و همسرش + بیوگرافی کامل

منبع: نمکستان