عکس و بیوگرافی مهدخت مولایی + همسرش ، خانواده‌اش و زندگی شخصی
عکس و بیوگرافی مهدخت مولایی + همسرش ، خانواده‌اش و زندگی شخصی

عکس های جدید مهدخت مولایی و همسرش + بیوگرافی مهدخت مولایی نمکستان: مهدخت مولایی بازیگر جوان ایرانی متولد ۱ اردیبهشت ۱۳۷۰ در شهر تهران می باشد. این بازیگر جوان به طور آکادمیک در رشته بازیگری تحصیل کرده و فعالیت در عرصه بازیگری را با تمرینات تئاتر آغاز کرده است. وی اکنون به عنوان یکی از بازیگران […]

عکس های جدید مهدخت مولایی و همسرش + بیوگرافی مهدخت مولایی

مهدخت مولایی ، عکس مهدخت مولایی و همسرش ، بیوگرافی مهدخت مولایی ، linoj l,ghdd

نمکستان: مهدخت مولایی بازیگر جوان ایرانی متولد ۱ اردیبهشت ۱۳۷۰ در شهر تهران می باشد. این بازیگر جوان به طور آکادمیک در رشته بازیگری تحصیل کرده و فعالیت در عرصه بازیگری را با تمرینات تئاتر آغاز کرده است. وی اکنون به عنوان یکی از بازیگران تلویزیون و سینما در عرصه هنر فعالیت می کند. در ادامه با بیوگرافی کامل مهدخت مولایی و عکس های جدیدش همراه ما باشید.

مهدخت مولایی

سابقه فعالیت مهدخت مولایی :

مهدخت مولایی بازیگر خوب کشورمان از نوجوانی به بازیگری علاقه داشت، از این رو رشته بازیگری را برای تحصیلات دانشگاهی انتخاب نمود. پس از ورود به دانشگاه فعالیت خود را با تمرینات تئاترهای دانشجویی آغاز کرد و سپس با اجرای چندین تئاتر و فیلم کوتاه توانست وارد تلویزیون و سینما شود.

مولایی پس از تجربه بازی در ۳۰ فیلم کوتاه در نهایت در سال ۱۳۹۴ با بازی در فیلم سینمایی دختر ساخته رضا میرکریمی توانست پا به عرصه سینما گذارد. گرچه نقش وی در این فیلم بسیار کمرنگ بوده است اما هم بازی شدن با بازیگرانی همچون ماهور الوند پله ی ترقی رو به جلویی برای وی محسوب می شود.

مهدخت مولایی در سال ۱۳۹۵ با حضور در فیلم سینمایی  آااادت نمی‌ کنیم ساخته ابراهیم ابراهیمان توانست توانایی خود را در بازیگری نشان دهد و تا حدودی در میان مردم دیده شد . پس از آن با نقش آفرینی در فیلم سینمایی ویلایی ها بیشتر توانست چهره اش را در میان مردم و دیگر کارگردانان مشهور سازد. پریناز ایزدیار و طناز طباطبائی از نقش آفرینان اصلی فیلم سینمایی ویلایی ها هستند.

حضور در قاب تلویزیون :

تلویزیون به دلیل داشتن مخاطبان بیشتر موجب شناخت بیشتر بازیگر می گردد و مهدخت در سال ۱۳۹۸ توانست در یک سریال تلویزیونی به نام ترور خاموش حضور پیدا کند. این سریال ژانر پلیسی داشته و مربوط به مبارزه با مواد مخدر است. مهدخت نقش فرزانه را در کنار بازیگرانی همچون ستاره اسکندری ایفای نقش می کند.

همچنین بخوانید:  عکس های الناز شاکردوست در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر ۹۷

مهدخت مولایی علاوه بر بازیگری در تئاتر، تلویزیون و سینما نویسندگی چندین فیلمنامه فیلم کوتاه را بر عهده داشته است.

مهدخت مولایی

همسر مهدخت مولایی :

مهدخت مولایی در حال حاضر ازدواج نکرده و مجرد است.

صفحه اینستاگرام مهدخت مولایی :

مهدخت مولایی با آیدی mahdokht.molaei در اینستاگرام عکس های شخصی و کاری خود را با دوستان و دنبال کنندگان صفحه اش به اشتراک می گذارد.

صفحه اینستاگرام مهدخت مولایی

در ادامه عکس های جدید مهدخت مولایی را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

عکس مهدخت مولایی در اتاق گریم

عکس مهدخت مولایی در اتاق گریم

ماهور الوند و مهدخت مولایی

عکس ماهور الوند و مهدخت مولایی

زندگینامه مهدخت مولایی و عکس های جدیدش

زندگینامه مهدخت مولایی و عکس های جدیدش

بیوگرافی مهدخت مولایی

بیوگرافی مهدخت مولایی

مهدخت مولایی در نقش فرزانه

عکس مهدخت مولایی در نقش فرزانه

بیوگرافی و عکس های جدید و دیده نشده مهدخت مولایی

بیوگرافی و عکس های جدید و دیده نشده مهدخت مولایی

 مهدخت مولایی

عکس های جدید مهدخت مولایی و همسرش + بیوگرافی کامل

منبع: نمکستان