عکس های جدید و بیوگرافی کامل «مهران امامیه»
عکس های جدید و بیوگرافی کامل «مهران امامیه»
مهران امامیه بازیگر و مجری ایرانی، متولد ۲ آبان ماه سال ۱۳۴۵ در اصفهان است. دارنده ی لیسانس از دانشگاه شهر کرد و تهران می باشد. از گویندگی آغاز کرده و بعد وارد طنز رادیویی شده است.

نمکستان : مهران امامیه بازیگر و مجری ایرانی، متولد ۲ آبان ماه سال ۱۳۴۵ در اصفهان است. دارنده ی لیسانس از دانشگاه شهر کرد و تهران می باشد. از گویندگی آغاز کرده و بعد وارد طنز رادیویی شده است. با ایفای نقش در برنامه ی سق سیاه، معروف شد. او اکنون مجری برنامه ی زاینده رود اصفهان می باشد. مهران از خصوصیات و اخلاق خود اینگونه می گوید که بیشتر اوقات می خندد و دیر عصبانی می شود. نظم خیلی برایش مهم است.

مهران امامیه

خانواده مهران امامیه:

مهران در شهرضای اصفهان به دنیا آمد. یک برادر و دو خواهر دارد. پدرش نظامی بود و به دلیل شرایط شغلی پدرش، در سن ۴ سالگی به شیراز رفتند. اما از ۱۲ سالگی در نارمک زندگی می کردند.

همسر و فرزند مهران امامیه :

در سال ۱۳۷۳ ازدواج کرد و صاحب دو فرزند شد. دخترش ساناز متولد ۱۳۷۵ و پسرش پیمان متولد ۱۳۸۰ است. او بسیار از زندگی خود راضی است و می گوید که همسرم همه جوره من را درک می کند و همیشه همراهم است. همسر او معاون مدرسه ای است که مهران مدیر آن می باشد. مهران می گوید در مدرسه زنگ های تفریح آهنگ پخش می کنم تا فضای شادی را برای بچه ها به وجود بیاورم. او معتقد است که تئاتر، بازیگر رادیو را پخته می کند و تمام بازیگران موفق و توانا یک زمانی در تئاتر بودند.

مهران امامیه

سابقه فعالیت مهران امامیه :

به شعر و دکلمه علاقه خاصی داشت و چون صدای خوبی هم داشت، در دوران مدرسه شعر و دکلمه می گفت. سال ۱۳۶۸ در سن ۲۳ سالگی، پا به عرصه ی رادیو گذاشت و گوینده شد. سال ۱۳۷۱ در برنامه ی صبح جمعه با شما فعالیت کرد. او به مدت ۱۳ سال در برنامه ی جمعه ایرانی گوینده بود. در سال ۱۳۷۴ در مجموعه طنز جدی نگیرید به کارگردانی سعید توکل بازی کرد که همین نقش باعث شهرت او شد.

ایفای نقش سق سیاه در برنامه ی جدی نگیرید نیز، چهره ی او را مشهور و درخشان کرد. او جزء بزرگان رادیو، مجریان و دوبلورهای پیشکسوت و توانای رادیو به حساب می آید. او علاوه در رادیو، در تلویزیون نیز فعالیت دارد. مهران امامیه جزء پیشکسوتان و بازیگران قدیمی رادیو است. هرچقدر در ابتدای کار خود از شهرتی برخوردار نبود اکنون دارای نام و آوازه است. در حیطه ی کار خود بسیار موفق بوده است.

او می گوید، از سال ۷۲ به مدت چهار سال در ۸ تا تئاتر با منوچهر نوذری همکاری کردم. تجربه ی بسیار خوبی بود. او بخاطر این تئاتر، سر سفره ی عقد از همسرش خواست تا برای بار اول بله را بگوید و اجازه ندهد که زمان طولانی شود و به سه بار برسد. مهران می گوید در تست گویندگی که شرکت کردم جزء ۸ نفر اول شدم.

همچنین بخوانید:  عکس های دیده نشده پگاه آهنگرانی + بیوگرافی کامل

دلیل حضور کم مهران امامیه در تلویزیون :

مهران دلیل حضور کمرنگ خود در تلویزیون را اینگونه توضیح می دهد که مجریان رادیو نمی توانند در تلویزیون حضور پیدا کنند و همچنین این برای مجریان تلویزیون نیز صادق است. او می گوید من ترجیح دادم در رادیو بمانم زیرا رادیو را بیشتر از تلویزیون دوست دارم و اینکه پیشنهادهایی که از سوی تلویزیون به من شد، نمی توانست توقعات مردم را برآورده کند. زیرا مردم می خواهند که از بازیگران کارهای بهتری ببینند.

مهران می گوید که تلویزیون ما جنگ های مهیج کم دارد، برای همین دوست دارد که یک برنامه ی جنگ بسازد. او معتقد است که تولید طنزهای نیش دارد بسیار مفید است زیرا مردم باید مشکلاتی را که در جامعه وجود دارد را در قالب طنز ببینند. مهران می گوید ۱۶ سال از برنامه ی طنز جدی نگیرید و نقش سق سیاه گذشته است اما هنوز مردم زمانی که من را می بینند، سراغ سق سیاه را می گیرند.

مهران امامیه

برنامه ی جمعه ایرانی که از رادیو پخش می شد و مهران امامیه گوینده ی آن بود، می گویند که به دلیل موسیقی اش متوقف شد. اما مهران این قضیه را رد کرد، زیرا می گوید که آن موسیقی ها را بارها از برنامه های دیگر رادیویی شنیده است. او می گوید من نباید به رادیو یا تلویزیون پیشنهاد همکاری دهم زیرا اگر این اتفاق بیفتد، مدیران کار را برعکس می گیرند. او می گوید من خیلی وقت است که با رسانه ها صحبت نمی کنم، زیرا انگار آن ها حرف من را نمی شنوند و یا دوست ندارند که بشنوند.

او می گوید من به کار در رادیو عشق دارم و کار در رادیو را وظیفه ی ملی می دانم و معتقد است که با کار کردن در رادیو، فقط در یک برنامه می ماند و مردم صدای او را فقط از رادیو می شنوند و نه از تلویزیون یا جاهای دیگر. درست است که او اکنون از رادیو دور است اما برای برگشتن به رادیو و دوباره کار کردن در حرفه ای که عاشقانه آن را دوست دارد، لحظه شماری می کند.

بیوگرافی و عکس های جدید مهران امامیه

بیوگرافی و عکس های جدید مهران امامیه

نفیسه روشن و مهران امامیه

نفیسه روشن و مهران امامیه

مهران امامیه

زندگینامه مهران امامیه