عکس های جدید مهران غفوریان و همسر و دخترش هانا
عکس های جدید مهران غفوریان و همسر و دخترش هانا

عکس های جدید مهران غفوریان و همسر و دخترش نمکستان : مهران غفوریان بازیگر و کارگردان خوب کشورمان سوم شهریور ماه ۱۳۵۳ در  شهر تهران متولد شد. وی فارغ التحصیل لیسانس رشته نقاشی از دانشگاه آزاد بوده و فعالیت در عرصه بازیگری را از سال ۱۳۷۳ با مجموعه جنگ ۳۹ آغاز کرد. این بازیگر در ۱۳ دی ماه […]

عکس های جدید مهران غفوریان و همسر و دخترش

عکس های جدید مهران غفوریان و همسر و دخترش

نمکستانمهران غفوریان بازیگر و کارگردان خوب کشورمان سوم شهریور ماه ۱۳۵۳ در  شهر تهران متولد شد. وی فارغ التحصیل لیسانس رشته نقاشی از دانشگاه آزاد بوده و فعالیت در عرصه بازیگری را از سال ۱۳۷۳ با مجموعه جنگ ۳۹ آغاز کرد. این بازیگر در ۱۳ دی ماه ۱۳۹۳ با شخصی به نام آرزو ازدواج کرد و پس از ۴ سال زندگی مشترک سال ۹۷ صاحب یک دختر شدند. هانا دختر مهران غفوریان دقیقا در پانزدهم بهمن ۱۳۹۷ متولد شد و همان روز خبر به دنیا آمدنش توسط سپند امیرسلیمانی رسانه ای شد.

همه ی ما مهران غفوریان را با کارهای طنز و خنده دارش می شناسیم . وی با ایفای نقش بهروز در سریال زیر آسمان شهر به اوج شهرت خود رسید و تا مدت ها به بهروز خالی بند معروف بوده است. این بازیگر به عنوان استنداپ کمدی در برنامه خندوانه ساخته رامبد جوان نیز فعالیت داشت.  غفوریان در گذشته اضافه وزن زیادی داشت اما بالاخره تصمیم گرفت  که با رعایت رژیم غذایی وزن خود را کاهش دهد و اکنون مانند گذشته خیلی چاق نمی باشد. در ادامه با جدیدترین عکس های آتلیه ای مهران غفوریان و همسر و فرزندش هانا همراه ما باشید.

مهران غفوریان و همسر و فرزندش

جدیدترین عکس مهران غفوریان و دخترش هانا

همسر و فرزند مهران غفوریان

عکس های جدید مهران غفوریان و همسر و دخترش

منبع : نمکستان