عکس های مهرناز پشتیبان و همسرش و خانواده‌اش + بیوگرافی کامل
عکس های مهرناز پشتیبان و همسرش و خانواده‌اش + بیوگرافی کامل
مهرناز پشتیبان بازیگر جوان و خوش آتیه سینمای ایران در نیمه آبان ماه سال ۱۳۷۴ در تهران متولد شد. با هم مروری میکنیم بر کارنامه هنری و زندگی شخصی این بازیگر جوان

نمکستان: مهرناز پشتیبان بازیگر جوان و خوش آتیه سینمای ایران در نیمه آبان ماه سال ۱۳۷۴ در تهران متولد شد. وی به تازگی در سریالی به نام دریا نزدیک است به کارگردانی علی مهدی پور جلوی دوربین رفت و به خوبی از پس نقشش برآمد. با هم مروری میکنیم بر کارنامه هنری و زندگی شخصی این بازیگر جوان

مهرناز پشتیبان عکس مهرناز پشتیبان و همسرش بیوگرافی مهرناز پشتیبان

تحصیلات مهرناز پشتیبان :

دیپلم خود را از مدرسه سوره ۲ گرفت و بعد به دانشگاه تهران و دانشکده هنر رفت و کارشناسی خود در رشته تئاتر با گرایش بازیگری و کارگردانی را دریافت کرده و برای مقطع ارشد بازیگری را ادامه داد.

خانواده :

مهرناز پشتیبان تنها فرزند خانواده خودش است و خواهر و برادری ندارد.

ازدواج :

اطلاعاتی در مورد وضعیت تاهل خانم پشتیبان وجود ندارد.

مهرناز پشتیبان

آغاز فعالیت های هنری :

فعالیتهای جدی در عرصه فعالیتهای هنری را همزمان با تحصیل در رشته تئاتر دانشگاه تهران آغاز نمود. و در سال ۹۴ در جشنواره تئاتر دانشجویی کشور به ایفای نقشی در یک نمایش پرداخت. همچنین پیش از آن نیز در چندین کار تئاتر حضور پیدا کرد.

سایر فعالیتهای هنری مهرناز پشتیبان :

کارگردانی سه فیلم کوتاه و حضور در پشت صحنه چند فیلم به عنوان یکی از عوامل فنی، از جمله فعالیتهای هنری مهرناز پشتیبان است. وی در زمینه عکاسی آنالوگ هم به صورت حرفه ای فعالیتهایی انجام داده و نیز چندین شعر نیز سروده است. ناگفته نماند که کارگردانی یکی از فیلمهای کوتاه برای او موفقیتی نیز به همراه داشته و فیلمش موفق به کسب رتبه اول منطقه در زمینه کارگردانی شد. این اتفاق زمانی بود که مهرناز پشتیبان در هنرستان سوره مشغول به تحصیل بود.

عکس های جدید مهرناز پشتیبان

حضور در تلویزیون :

در محرم امسال، سریالی با عنوان دریا نزدیک است از شبکه سوم سیما پخش شد که در آن مهرناز پشتیبان نیز حضور داشت و در کنار بازیگرای همچون، جهانگیر الماسی، رضا فیاضی، شهین تسلیمی و نادر فلاح جلوی دوربین رفت. این سریال در شش قسمت پخش شد و محل فیلمبرداری آن در جنوب ایران و شهر زیبای بوشهر بود. فرزین مهدی پور، نویسندگی و تهیه کنندگی آن را برعهده داشت و علی مهدی پور نیز آن را کارگردانی کرد.

همچنین بخوانید:  عکس جالب و بانمک هیما دختر علی کریمی

داستان در یک فضا معنوی رقم میخورد و درباره پسری به نام علی است که تامین مخارج زندگی خانواده اش به عهده اوست و او از بیماران محتضر مراقبت میکند. مهرناز پشتیبان بعد از چهار سال تحصیل و بازی در تئاتر پا به عرصه تلویزیون و حضور در این مینی سریال،گذاشت و با توجه به بازی قابل قبولی که در این فیلم از خود به جای گذاشت و همچنین به پشتوانه تحصیلات آکادمیک و تجربه بازی در تئاتر، آینده خوبی را میوان برای او در زمینه بازیگری در سینمای ایران پیش بینی نمود.

اوقات فراغت مهرناز پشتیبان :

در زمان فراغت از کار و تحصیل و زمانی که در پروژه ای حضور ندارد سعی میکند با عکاسی و نوشتن خودش را سرگرم کند. البته از عکسهایی که از او در فضای مجازی وجود دارد مشخص است که حسابی هم اهل سفر است و علاوه بر نویسندگی و عکاسی با سفر کردن نیز اوقات فراغت خود را سپری میکند.

اینستاگرام مهرناز پشتیبان :

مهرناز پشتیبان با آیدی در اینستاگرام عکس های شخصی و کاری خود را با دنبال کنندگان صفحه اش به اشتراک می گذارد. اگر میخواهید کارهای هنری خانم پشتیبان و زندگی شخصی و روزمره او را دنبال کنید میتوانید به سراغ صفحه اش در اینستاگرام بروید.

صفحه اینستاگرام مهرناز پشتیبان

در ادامه با عکس های جدید و دیده نشده مهرناز پشتیبان همراه ما باشید.

بیوگرافی و عکس های جدید و دیده نشده مهرناز پشتیبان

بیوگرافی و عکس های جدید و دیده نشده مهرناز پشتیبان

زندگینامه و عکس های جدید مهرناز پشتیبان

بیوگرافی و عکس های جدید و دیده نشده مهرناز پشتیبان

بیوگرافی و عکس های جدید و دیده نشده مهرناز پشتیبان

بیوگرافی و عکس های جدید و دیده نشده مهرناز پشتیبان

زندگینامه و عکس های جدید مهرناز پشتیبان

همچنین ببینید: عکس و بیوگرافی کامل مهناز افشار

زندگینامه و عکس های جدید مهرناز پشتیبان

عکس و بیوگرافی مهرناز پشتیبان