عکس های جدید مهسا طهماسبی و همسرش + بیوگرافی کامل
عکس های جدید مهسا طهماسبی و همسرش + بیوگرافی کامل
مهسا طهماسبی، بازیگر جوان کشورمان در آبان‌ ماه سال هزار و سیصد و هفتاد و دو در شهر کرج چشم به جهان گشود. عمه ی او مائده طهماسبی و شوهرعمه ی او فرهاد آئیش، از بازیگران نامی و مشهور و محبوب کشورمان هستند

نمکستان : مهسا طهماسبی، بازیگر جوان کشورمان در آبان‌ ماه سال هزار و سیصد و هفتاد و دو در شهر کرج چشم به جهان گشود. عمه ی او مائده طهماسبی و شوهرعمه ی او فرهاد آئیش، از بازیگران نامی و مشهور و محبوب کشورمان هستند . در سریال دیوار به دیوار اولین تجربه ی بازیگری خود را کسب کرد. وی در دانشگاه تهران، رشته تئاتر را با گرایش عروسکی به پایان رساند. قبل از ورود به دانشگاه، در عرصه ی تئاتر فعالیت داشت. او تا به امروز در سه فیلم سینمایی ایفای نقش کرده که دوتای آن‌ها هنوز اکران نشده است. فیلم سوم وی نیز که پخش شد، با همکاری هنرمندان ایرانی و فرانسوی تولید شد و شبکه آرته این فیلم را پخش کرد.

مهسا طهماسبی

خانواده :

این بازیگر پدر و مادر جوانی داشته و اختلاف سنی وی با والدینش زیاد نیست و وی می گوید شاید دلیل درک پدر و مادرش همین اختلاف سنی کم باشد. شغل مادرش حسابداری است. خانواده همیشه اولیت مهسا بوده و برایشان احترام قائل می باشد.

مهسا طهماسبی

بازیگری:

وی در مورد علاقه‌اش به بازیگری می‌گوید که اول از همه چیز ، از آن جایی که عمه و شوهر عمه‌ام به‌صورت حرفه‌ای در این عرصه فعالیت می‌کنند، من با فضای تئاتر و سینما و بازیگری آشنا شدم و به این حوزه ی هنری علاقه پیدا کردم. علاقه من به تئاتر و بازیگری از دوره راهنمایی اوج گرفت. زمانی که در مدرسه شرایطی فراهم شد تا تئاتر و فیلم‌سازی را بهتر پیگیری کنم.

در دوره ی دبیرستان، علاقه ی وی به بازیگری دو چندان شد. او که در مدرسه ی فرزانگان مشغول به تحصیل بود و از دانش‌‌آموزان خوب مدرسه به حساب می‌آمد، در ابتدا به قصد جراح شدن وارد رشته ی تجربی شد ولی پس از مدتی تغییر رشته داد و رشته ی هنر را انتخاب کرد و تحصیلات دانشگاهی وی نیز مرتبط با هنر شد. خانواده وی در ابتدا با این کار مخالف بودند ولی پس از مشورت با مائده طهماسبی و دیدن علاقه ی خودش، راضی به این کار شدند و درحال حاضر نیز از این تصمیم بسیار راضی هستند. مهسا طماسبی که در اولین حضور خود در تلویزیون، در ژانر کمدی ایفای نقش کرد، به ژانرهای درام و اجتماعی علاقه ی بیشتری دارد و ژانر طنز را کار سختی می داند. از نظر او، در ایران گریاندن مردم خیلی راحت تر از خنداندن آنهاست.

همچنین بخوانید:  عکس های بیتا فرهی و خانوادش + بیوگرافی کامل

مهسا طهماسبی
مائده طهماسبی و فرهاد آییش :

وی در مورد این‌ که مائده طهماسبی و فرهاد آئیش چقدر در ورود او به عرصه ی بازیگری نقش داشته و آیا پارتی‌ بازی کرده اند یا خیر می‌گوید: عمه‌ام در ایجاد علاقه در من نقش بسیار پررنگی داشته و همیشه از من حمایت کرده‌اند، ولی این‌ که برای من پارتی‌ بازی کرده باشند خیر اینطور نبوده است.

فرهاد آئیش تا به حال من را برای چند نقش به کارگردانان مختلفی معرفی کرده بودند و پس از این معرفی من تست داده بودم و تا قبل از سریال دیوار به دیوار در هیچ کدام پذیرفته نشده بودم. ولی هیچ‌گاه به هیچ کارگردانی سفارش من را نکرده‌اند و به نظرم در همه ی زمینه‌ها، کسانی که با سفارش و پارتی‌بازی ورود می‌کنند، ماندگار نیستند و درنهایت این استعداد شماست که جایگاه شما را تعیین می‌کند.

مهسا طهماسبی
شهرت:

مهسا طهماسبی شهرتی را که به وسیله ی بازیگری و هنرش به دست آورده باشد دوست دارد و همواره از حاشیه و شهرتی که به واسطه حاشیه حاصل شود فراری است . به نظر او، هر بازیگر و هنرمندی دوست دارد که دیده شود و مردم او را بشناسند و دوست داشته باشند ولی محبوبیت را بیشتر از معروفیت دوست دارد.

مهسا طهماسبی

صفحه اینستاگرام مهسا طهماسبی :

مهسا با آیدی mahsaa_tahmaasebi در اینستاگرام مشغول به فعالیت می باشد.

صفحه اینستاگرام مهسا طهماسبی

در ادامه عکس های جدید مهسا طهماسبی را خواهید دید

مهسا طهماسبی و برادرش

مهسا طهماسبی و برادرش