مهناز افشار: از برخی‌ ها شنیده‌ ام که ممنوع‌ الفعالیتم
مهناز افشار: از برخی‌ ها شنیده‌ ام که ممنوع‌ الفعالیتم

آیا مهناز افشار ممنوع‌ الفعالیت است؟ خبرآنلاین: مهناز افشار نمی‌داند در ایران ممنوع‌الفعالیت است یا نه اما می‌گوید با اینکه رسما چیزی در این باره به او اعلام نشده اما از برخی صاحبان فیلم‌ها شنیده که ممنوع‌الفعالیت است. مهناز افشار درباره ممنوع‌الفعالیتی‌اش اظهارنظر کرده است: مدتی است از سینمای ایران دور هستید و تاکنون بدون حضور […]

آیا مهناز افشار ممنوع‌ الفعالیت است؟

آیا مهناز افشار ممنوع‌ الفعالیت است؟

خبرآنلاین: مهناز افشار نمی‌داند در ایران ممنوع‌الفعالیت است یا نه اما می‌گوید با اینکه رسما چیزی در این باره به او اعلام نشده اما از برخی صاحبان فیلم‌ها شنیده که ممنوع‌الفعالیت است.

مهناز افشار درباره ممنوع‌الفعالیتی‌اش اظهارنظر کرده است: مدتی است از سینمای ایران دور هستید و تاکنون بدون حضور شما دو فیلم اکران شده و دو فیلم دیگر هم در نوبت اکران دارید. آیا در این مدت که خارج از کشور هستید پیشنها بازی در فیلم هایی از سینمایی ایران داشتید یا بحث ممنوع الفعالیتی شما مطرح هست؟

پیشنهادهای زیادی در سینما و تئاتر داشتم. آماده بودم که برگردم چون اینجا هم مشغول درس خواندن هستم. به هر حال این اولین سفر طولانی من نیست. اما از دوستانی که صاحبان این فیلم ها بودند شنیدم که من در ایران ممنوع الفعالیت هستم. راستش خودم هم نمی دانم چقدر این خبر درست است. به من اعلام نشده است. سینما بخشی از زندگی من است. قطعا اگر با فیلم، فیلمنامه و تیمی که دوست دارم مواجه شوم کار خواهم کرد.