عکس و بیوگرافی میترا رفیع بازیگر + همسرش و خانواده‌اش
عکس و بیوگرافی میترا رفیع بازیگر + همسرش و خانواده‌اش
میترا رفیع در دوازدهم آذرماه سال ۱۳۷۳ در تهران متولد شد. بازیگری را خیلی زود و از کودکی آغاز نمود. با بازی در فیلم کلمبوس پا به سینما گذاشت.

نمکستان: میترا رفیع در دوازدهم آذرماه سال ۱۳۷۳ در تهران متولد شد. بازیگری را خیلی زود و از کودکی آغاز نمود. با بازی در فیلم کلمبوس پا به سینما گذاشت. بیشتر در حوزه تئاتر فعال بوده و یک بازیگر قهار تئاتری است که تا به امروز  موفق به کسب جوایز زیادی شد. اولین کار سینمائی اش فیلمی بود به اسم نقطه چین های متصل به تو به کارگردانی امیر حسین شفیعی و در دو فیلم کوتاه به نام لیدی و من میترسم نیز حضور داشته است. همچنین او در یک فیلم متفاوت به نام مجدلیه مقدس نیز بازی متفاوتی از خود به نمایش گذاشت. فیلمی به کارگردانی و نویسندگی پرستو علی نسب. نگاهی داریم به زندگی شخصی و هنری میترا رفیع

میترا رفیع عکس میترا رفیع و همسرش بیوگرافی میترا رفیع

تحصیلات :

او تحصیلات عالیه خود را تا مقطع کارشناسی ارشد بازیگری در دانشکده هنر دانشگاه تهران ادامه داد.

کودکی :

وی زمانی که خردسال بود به توصیه والدینش به کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان میرفت و مشغول فعالیتهای هنری میشد. طوریکه وقتی دوازده سال بیشتر نداشت در یک جشنواره تئاتر، جایزه بهترین بازیگر زن را از آن خود کرد.

کار در تئاتر :

وی کار بازیگری خود را با تئاتر بود که آغاز کرد و در نمایشهایی چون: باغ آلبالو، تنید،آسمان زرد، مونولوگ کافه پولشری، خانه برنارد آلبا، اسب های پشت پنجره، دوزخ و…. به روی صحنه رفت.

توانائیش در اجراهای روی صحنه برایش جایزه بهترین بازیگر زن را از جشنواره جهانی تئاتر فجر به ارمغان آورد. در سال ۱۳۸۶ برای بازی در نمایش خیابانی جایزه بهترین بازیگر زن را کسب نمود. او تنها در این جشنواره نبود که مفتخر به کسب جایزه بهترین بازیگر زن شد بلکه در چندین جشنواره تئاتر دیگر به ویژه در دوران دانشجوئیش این عنوان را از آن خود کرد. از جمله در سال ۹۱ در جشنواره دانشجوئی تئاتر و نیز در جشنواره مونولوگ که علاوه بر کسب جایزه بهترین بازیگری، بهترین کارگردانی را نیز متعلق به خود کرد او تا کنون کارگردانی سه اثر نمایشی به نامهای از این تاریکی، یه جوری مثل و بکی شارپ را برعهده داشته و یکی از کارهایش در جشنواره هنری لاهور پاکستان حضور داشته است.

همچنین بخوانید:  عکس های لیلا برخورداری و خانوادش + بیوگرافی کامل

عکس های جدید میترا رفیع

بازی در فیلم کلمبوس :

فیلم کلمبوس را هاتف علیمردانی در سال ۹۷ جلوی دوربین برد و بازیگران شناخته شده و توانائی چون هانیه توسلی، فرهاد اصلانی و بازیگر پیشکسوت سینمای ایران سعید پور صمیمی در آن حضور دارند. فیلمی با ژانر طنز که به مشکل مهاجرت یک خانواده ایرانی به آمریکا بعد از انتخاب ترامپ و قوانین ضد مهاجرتیش می پردازد. فیلمی پرفروش که با استقبال مردمی خوبی مواجه شد. میترا رفیع در این فیلم نقش دختری به نام مریم را ایفا میکند و عرفان ابراهیمی نیز نقش مقابل او که نامزدش است را بازی میکند.

سریالهای تلویزیونی :

با بازی در سریال از سرنوشت که از شبکه دوم سیما پخش شد پا به تلویزیون گذاشت. از سرنوشت داستان زندگی دو نوجوان پرورشگاهی را به تصویر میکشد و محمد رضا خردمندان و علیرضا بذرافشان آن را کارگردانی کرده اند. در این سریال میترا رفیع با پوریا پورسرخ و لیلا بلوکات هم بازی بود. سریال تلویزیونی دیگری که او در آن حضور داشته آخرین پناه است که کاری از شاهین بابا پور است و نقش اول فیلم نیز متعلق به میترا رفیع است. سریالی که مخاطبان گسترده ای دارد و بازیگران شاخصی چون محمد علی کشاورز و محمود پاک نیت نیز در آن نقش آفرینی کرده اند.

فعالیت در شبکه امید :

وی برای یک فصل کارگردان هنری تولیدات شبکه امید بوده است.

عکس های جدید میترا رفیع

صفحه اینستاگرام میترا رفیع :

میترا رفیع با آیدی mitra_rafee در اینستاگرام مشغول به فعالیت می باشد.

صفحه اینستاگرام میترا رفیع

در ادامه با عکس های جدید و دیده نشده میترا رفیع همراه ما باشید.

عکس های دیده نشده میترا رفیع

عکس های دیده نشده میترا رفیع

بیوگرافی و عکس های جدید و دیده نشده میترا رفیع

بیوگرافی و عکس های جدید و دیده نشده میترا رفیع

بیوگرافی و عکس های جدید و دیده نشده میترا رفیع

بیوگرافی و عکس های جدید و دیده نشده میترا رفیع

بیوگرافی و عکس های جدید و دیده نشده میترا رفیع

تصاویر و زندگینامه میترا رفیع