میلیاردر شدنم را مدیون سیسمونی فرزندم هستم
میلیاردر شدنم را مدیون سیسمونی فرزندم هستم
فرزندم خیلی سریع تر از حد تصورم بزرگ شد و من تصمیم گرفتم سیسمونی اش را به کودکان نیازمند دهم، بعد از انجام این کار به تولید و عرضه انواع سیسمونی مثل رورک یا تخت نوزادی و... علاقه مند شدم و با فعالیت در این عرصه میلیاردر شدم.

فرزندم خیلی سریع تر از حد تصورم بزرگ شد و من تصمیم گرفتم سیسمونی اش را به کودکان نیازمند دهم، بعد از انجام این کار به تولید و عرضه انواع سیسمونی مثل رورک یا تخت نوزادی و… علاقه مند شدم و با فعالیت در این عرصه میلیاردر شدم.

روروک بچه

روروک بچه

البته توجه داشته باشید که روروک بچه عموما مناسب تمام جنسیتها می باشد ولی بر اساس رنگ محصول می تواند مناسب جنسیت خاصی باشد، بنابراین هنگام خرید این وسیله به رنگ آن توجه کنید و از فروشنده درباره ی این موضوع اطلاعات لازم را جویا شوید.

این اسباب بازی از ۶ ماهگی تا سن ۲ سالگی یعنی زمانی که کودک توانایی راه رفتن را دارد قابل استفاده و بهره برداری می باشد و بعد از این زمان به هیچ وجه مورد استفاده قرار ندهید، ضروری است بدانید که بر اساس کیفیت این محصول توانایی تحمل تا ۲۰ کیلوگرم را دارا می باشد.

تخت نوزادی

تخت نوزادی

در تخت نوزادی و پارک ‌ها علاوه بر کاربردهای اصلی، امکانات دیگری هم برای کارکرد راحت تر پیش بینی می شود که بعضی از آنها می ‌تواند مفید و موثر باشد. در هر محصول، می توانید به تعدادی از از این امکانات دسترسی داشته باشید. همچنین وسایل گوناگون و کاربردی که در کنار این محصولات عرضه می شود ممکن است برای شما مهم و در انتخاب شما تأثیر گذار باشند.

اگر می خواهید در بیرون خانه از تخت و پارک استفاده کنید، داشتن سقف و سایبان، کودک شما را در مقابل نور آفتاب حفاظت خواهد کرد. همچنین تخت های دارای پشه ‌بند، حشرات را از او دور نگاه می دارد. به وسیله آویزی که در بعضی محصولات نصب شده و عروسک هایی که به آن آویزان است، کودک را سرگرم و آرام خواهید کرد.

در نهایت آشنایی با اینکه یک تخت و پارک از چه اجزایی ساخته شده است، در داشتن انتخابی صحیح، نقشی اساسی دارد.

همچنین بخوانید:  ۸ بیماری ویروسی که در تابستان شیوع پیدا میکنند

روروک نوزاد

روروک نوزاد

ممکن است به دنبال بهترین روروک نوزاد برای رشد حرکتی درشت کودک خود باشید یا شاید شما به دنبال جایگزینی برای جامپر کودک هستید تا کودک خود را هنگام پختن شام سرگرم کنید، در هر صورت، روروکهای کودک وسیله ای ارزشمند برای همراه داشتن هستند و در حالی که قبلاً این وسایل برای والدینی که به نوزادان خود کمک می کردند راه رفتن را یاد بگیرند ضروری بود، اما به خطرات ایمنی جدی تبدیل شده اند و باید به هر قیمتی از آنها اجتناب کرد.

از واکر کودک استفاده نکنید، چرا؟ زیرا روروک کودک خطرناک هستند، اکثر آسیبها زمانی اتفاق می‌ افتد که کودکان در روروک از پله‌ ها به پایین سقوط می‌ کنند، که معمولاً سر یا گردن آنها را آسیب می‌ رساند.

اما فقط پله ها نیستند که می توانند مشکل ساز باشند، کودکان در روروک می توانند انگشتان خود را بگیرند، اشیاء را روی خود پایین بیاورند، یا چیزهای خطرناک (مانند اشیاء تیز یا مایعات داغ) را که در غیر این صورت دور از دسترس آنها بود، چنگ بزنند، کودکان ممکن است از روروک بیفتند و آسیب ببینند.