میوه های جادویی که نوید ثروت را به من دادند
میوه های جادویی که نوید ثروت را به من دادند
برای داشتن زندگی مرفه باید تلاشی هوشمندانه کرد که باید در مسیر درست باشد. در جریان تجارت با محصولاتی دوست داشتنی اشنا شدم که ثروتم را دو چندان کرد

برای داشتن زندگی مرفه باید تلاشی هوشمندانه کرد که باید در مسیر درست باشد. در جریان تجارت با محصولاتی دوست داشتنی اشنا شدم که ثروتم را دو چندان کرد.

در ادامه شما را با محصولاتم بیشتر آشنا خواهم کرد.

پرتقال خشک شکری

پرتقال خشک شکری

کسانی هستند  که درسبد خوراکیشان از پرتقال خشک شکری استفاده می نمایند کمتر دچار مشکلات معده اعم از سرطان معده می شوند. این میوه بسیار خوشمزه و عالی در قاره امریکا به صورت خشک فراوان یافت می شود.

می توان گفت حمل کردن میوه های خشک برای افرادی که مدت بسیار طولانی در بیرون خانه هستند بسیار راحتتر از نوع تازه آنها می باشند. از جمله خواص پرتقال خشک شکری اینگونه می باشد که:

  • برای قلب مفید است: برای کنترل ضربان قلب از موادی حاوی پتاسیم مانند پرتقال خشک می توان استفاده نمود. خوردن پرتقال خشک، نارسایی قلب را رفع و باعث خون‌رسانی بهتر به آن می‌شود.
  •  ضد سرطان میباشد: خطر مبتلا شدن به سرطان هایی مانند: ریه، خون، روده بزرگ را کاهش میدهد. مصرف پرتقال خشک به دلیل داشتن ویتامین C و فیبر بالایی که دارد مانع از سرطان رودن بزرگ می شود. حتی شما میتوانید از پودر پرتقال خشک به عنوان دمنوش استفاده نمایید که این دمنوش دشمن سرطان می باشد و بسیار برای سلامتی مفید است.
  •  سلامتی کبد با پرتقال خشک: در پرتقال خشک ماده ایی به نام کاروتنوئید وجود دارد که سلامتی کبد را تضمین می نماید. اختلالات کبد را از بین می برد کودکانی که سیستم ایمنی ضعیفی دارند خوردن پرتقال خشک یا آب پرتقال به دلیل داشتن آنتی اکسیدان باعث می شود تا بدنشان در برابر رادیکال های آزاد مقاومت بیشتری نشان دهند.

پرتقال تامسون ناول

پرتقال تامسون ناول

به دلیل نوسانات دلار قیمت پرتقال تامسون ناول نیز دارای نوسانات میباشد.

پرتقال تامسون ناول یکی از محصولات با کیفیت ایرانیست که درشهرهای مختلف کشت می شود و و از جایگاه ویژه ای در داخل و خارج از کشور قرار دارد و دارای خواص بسیار عالی برای سلامتی بدن می باشد.

همچنین بخوانید:  قیمت فروش آلوچه خشک ریز سبز خانگی تهران

قیمت پرتقال تامسون ناول با کیفیت بالا بسیار متغیر بوده و عوامل مختلفی بر روی آن تاثیرگذار است از جمله عواملی که قیمت این محصول را دگرگون می کند خاستگاه و منطقه جغرافیایی است.

در برخی مناطق پرورش انواع مرکبات بسیار زیاد و با کیفیت بالا انجام می پذیرد بنابراین خرید از این مناطق و نواحی می تواند علاوه بر در برداشتن قیمت مناسب کیفیت بالایی نیز داشته باشد.

پرتقال کوچک شمالی

پرتقال کوچک شمالی

قیمت پرتقال کوچک شمالی در یک بازه خاص و معینی مشخص شده است که این بازه قیمتی گاهی تحت تاثیر نوسانات بازار ارز قرار می گیرد.

خرید و فروش پرتقال کوچک شمالی معمولاً به ازای هر یک کیلو گرم دائما در نوسان هستند.

جالب است بدانید که با افزایش ارزش پول ملی رایج در کشور بهای این خوراکی نیز کاهش می یابد و به همین علت ارزش پول ملی به صورت مستقیم در تعیین نرخ خرید میوه ها تاثیر گذار است.