اگر نا آرامید این کار ها را انجام دهید
اگر نا آرامید این کار ها را انجام دهید

اگر نا آرامید این کار ها را انجام دهید نمکستان : وجود نا آرامی در افراد آن هم با شرایط فعلی که در جامعه وجود دارد به یک چیز همه گیر و طبیعی تبدیل شده است. در واقع در اکثر اوقات به دلیل مسائلی که در اطراف ما وجود دارد ما ارتباطمان با درون خودمان […]

اگر نا آرامید این کار ها را انجام دهید

اگر نا آرامید، این کار ها را انجام دهید.

نمکستان : وجود نا آرامی در افراد آن هم با شرایط فعلی که در جامعه وجود دارد به یک چیز همه گیر و طبیعی تبدیل شده است. در واقع در اکثر اوقات به دلیل مسائلی که در اطراف ما وجود دارد ما ارتباطمان با درون خودمان قطع شده است. و هر لحظه در خودمان فرو میرویم و خبری از روز های نجات بخش نیست. درست است که این روزها شبکه های مجازی شرایط سرگرمی را برای افراد فراهم کرده اند اما باز هم یک سری چیز های اولیه هستند که با انجام آن ها هر شخصی میتواند سفر درونی خود را آغاز کرده و کم کم نا آرامی های درونی خود را از بین ببرد.

اگر یک نگاه کلی به همه ی مردم بی اندازیم، کل زندگیشان در این روند خلاصه شده است : خانه، کار، خوردن، نوشیدن، خانه و تکرار مکررات. حالا فکر کنید که وسط این مشغله ها و تکرار سری به یک منطقه ی گردشگری و یا طبیعت بکر بزنید، چقدر این مکان ها میتواند برای شما آرامش بخش بوده و شما را از تکرار روزانه رها کنند.

در واقع وقتی شما پا به طبیعت بکر میگذارید حتی شده برای دقایقی از مشغله های شهر و خانه و زندگی صنعتی خود دور میشوید و همین موضوع باعث بهبود روازنه حال شما خواهد شد.

مورد دیگری که میتوانید از نا آرامی های خود به آن پناه ببرید، نوشتن است. یادتان نرود که صادقانه ترین نوشته ها همیشه بهترین نوشته ها هستند. پس هیچ وقت نگذارید که خصوصی نویسی و پرت نویسی شما را از نوشتن و خالی کردن خودتان باز دارد. بنویسید و خودتان را خالی کنید، هرچقدر خصوصی، هر چقدر کم و هر چقدر ناشیانه!

شاید برای شما مدیتیشن یا یوگا بحث های کلیشه ای باشند. اما چیزی که واقعا باید باور کنید، این است که مدیتیشن معجزه ی آرامش درون نیست و این مسئله آن را از هر بحث کلیشه ای دور میدارد. کافیست نیم ساعت آرام و با کنترل ذهنتان گوشه ای بنشینید و از سکوت درونی تان لذت ببرید. شما میتوانید با کمک معلم های عرفانی و یوگا نیز این کار را انجام دهید.

همچنین بخوانید:  خوب و بد بودن افراد به چه چیزهایی بستگی دارد؟

اگر نا آرامید، این کار ها را انجام دهید.

اگر نا آرامید این کار ها را انجام دهید

منبع : نمکستان