عکس های جدید نازنین احمدی و همسرش + بیوگرافی کامل
عکس های جدید نازنین احمدی و همسرش + بیوگرافی کامل
نازنین متولد ۱۷ تیر سال ۱۳۶۶ در تهران است. او بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر می باشد. نازنین فارغ التحصیل رشته ی تئاتر از دانشگاه تهران است.

نمکستان : نازنین متولد ۱۷ تیر سال ۱۳۶۶ در تهران است. او بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر می باشد. نازنین فارغ التحصیل رشته ی تئاتر از دانشگاه تهران است.

نازنین احمدی

سابقه ی فعالیت نازنین احمدی:

او کار خود را با تئاتر شروع کرد. یک تجربه ی کوتاهی در تلویزیون به دست آورد و اکنون در سینما می درخشد. او در کنار بازیگری کار نقاشی و تدوین نیز انجام می دهد. در سن ۲۰ سالگی با شرکت در کلاس های استاد سمندریان وارد عرصه ی بازیگری شد و با اتودهای تمرینی و دانشجویی این کار را ادامه داد.

نازنین احمدی

نازنین کار خود را به صورت جدی از تئاتر شروع کرد و در نمایش های بسیاری ایفای نقش کرد. نازنین هم مانند دیگر بازیگران در جست و جوی شهرت است و می کوشد تا با تلاش و به دست آوردن تجربه توجه و نظر کارگردانان را جذب کند. او اولین بار در سال ۱۳۸۵ در فیلم سه زن ایفای نقش کرد و جلوی دوربین رفت. بعد از این در سال ۱۳۸۷ در سریال بی گناهان بازی کرد که این سریال از شبکه ی سه پخش شد. او بعد از بازی در سریال بیگناهان به آلمان مهاجرت کرد و برای مدتی در انجا زندگی می کرد. سال ۹۲ به ایران برگشت و کار خود را دوباره شروع کرد.

نازنین احمدی

او در فیلم های کوتاهی مانند آیینه، لبریز، اینجا آسمان ابر است و لیلا می میرد ایفای نقش کرده است و هنوزم هم فعالیت او در فیلم های کوتاه ادامه دارد. او در سال ۱۳۹۰ با بازی در فیلم قبیله من وارد سینما شد. او در این فیلم نقش زن روس را بازی کرد. او مدتی کار مونتاژ و تدوین نیز انجام می داد. او توانست در سال ۱۳۹۳ در فیلم حریم و در سال ۱۳۹۶ در فیلم سندباد و سارا ایفای نقش کند. یکی از بازی ها و فیلم هایی که نازنین احمدی در آن درخشید، فیلم ابر بارانش گرفته بود که در جشنواره ی فجر دوره بیست و هشت جایزه ی سیمرغ بلورین برای بهترین بازیگر زن را از ان خود کرد.

همچنین بخوانید:  رابطه جنسی با دانش آموزان توسط خانم معلم ریاضی

نازنین احمدی

این بازیگر تازه کار و نوظهور در حالی این جایزه را دریافت کرد که بازیگرانی مثل پریناز ایزدیار و الناز شاکردوست کاندیدای اصلی این جایزه محسوب می شدند. او می گوید ما بازیگران زیادی داریم اما من فاطمه معتمد آریا را دوست دارم و او را الگوی خود قرار داده ام. نازنین احمدی جوان فعالی است، او در کنار بازیگری و تئاتر، طراحی و نقاشی را نیز به صورت حرفه ای انجام می دهد.

نازنین احمدی

آثار نازنین احمدی:

او در سریال و فیلم هایی بازی کرده است. نازنین از شهرت زیادی برخوردار نیست اما فرصت این را دارد که بیشتر بدرخشد. فیلم های سینمایی او ابر بارانش گرفته، سه زن، ضربه فنی و حریر نام دارد. او در نمایش های تئاتر راشومون، خداحافظ باغ آلبالوی من، یادداشت های روزانه، روزهای بی باران و وانهاده بازی کرده است.

سریال های تلویزیونی که نازنین در آن ها ایفای نقش کرده است، بیگناهان و ملکاوان نام دارد. او درکنار تمام این کارها، در فیلم های کوتاه، بازگشت، زنی که او بودم، ترخیص، بیگودی و فیلمی برای تو بازی کرده است. نازنین بازیگر فعال و با استعدادی می باشد و می تواند با تلاش و کوشش به اوج شهرت برسد و همانند دیگر بازیگران از محبوبیت خاصی برخوردار شود.

بیوگرافی و عکس های جدید و دیده نشده نازنین احمدی

بیوگرافی و عکس های جدید و دیده نشده نازنین احمدی