عکس و بیوگرافی ندا قاسمی + همسرش ، خانواده‌اش و زندگی شخصی
عکس و بیوگرافی ندا قاسمی + همسرش ، خانواده‌اش و زندگی شخصی

عکس های جدید ندا قاسمی و همسرش + بیوگرافی ندا قاسمی نمکستان: ندا قاسمی بازیگر جوان ایرانی در ۳۰ خردادماه ۱۳۶۶، کرمانشاه متولد شد. وی از نظر تحصیلات آکادمیک دکترای رشته شیمی آلی داشته و فارغ التحصیل دانشگاه تهران است. وی اکنون در عرصه هنر و بازیگری فعالیت می کند. وی همچنین با داشتن صدایی گیرا […]

عکس های جدید ندا قاسمی و همسرش + بیوگرافی ندا قاسمی

ندا قاسمی ، عکس ندا قاسمی و همسرش ، بیوگرافی ندا قاسمی neda ghasemi

نمکستان: ندا قاسمی بازیگر جوان ایرانی در ۳۰ خردادماه ۱۳۶۶، کرمانشاه متولد شد. وی از نظر تحصیلات آکادمیک دکترای رشته شیمی آلی داشته و فارغ التحصیل دانشگاه تهران است. وی اکنون در عرصه هنر و بازیگری فعالیت می کند. وی همچنین با داشتن صدایی گیرا و بیانی قوی به عنوان دوبلور صدا و سیما حضور موثری دارد. در ادامه با بیوگرافی کامل ندا قاسمی و عکس های جدیدیش همراه ما باشید.

ندا قاسمی

همسر ندا قاسمی :

در مورد مجرد و یا متاهل بودن ندا قاسمی منبع موثقی وجود ندارد و نمی توان به طور قطعی در این مورد صحبت نمود. اما اینطور به نظر می رسد که وی در حال حاضر مجرد بوده و ازدواج نکرده است. به محض کسب اطلاعات جدید این صفحه آپدیت می گردد.

سابقه فعالیت ندا قاسمی :

ندا قاسمی بازیگر خوب کشورمان فعالیت در عرصه بازیگری را با تئاتر و صحنه اجرا آغاز کرد. وی از سن ۲۰ سالگی، سال ۱۳۸۶ برای اولین بار تجربه بازی روی صحنه تئاتر را به دست آورد و با اولین حضورش جایزه بهترین بازیگر را از جشنواره تئاتر کسب نمود. وی برای پیشرفت کارش در ورکشاپ های کوشک جلالی حضور فعال داشت تا زمانیکه کم کم وارد عرصه سینما و تلویزیون شد.

قاسمی قبل از اینکه به عنوان بازیگری شناخته شده معرفی گردد در سال ۱۳۹۳ زمانیکه ۲۷ سال سن داشت در عرصه گویندگی و دوبلوری نیز فعالیت داشت. وی به طور جدی یکی از دوبلوران رادیوی کرمانشاه بود و هنوز نیز در این عرصه حضور فعال دارد.

سریال ساخت ایران که از شبکه نمایش خانگی منتشر شد یکی از کارهای دیده شده ای است که وی در آن ایفای نقش نمود. سریال مجردها و سینمایی رخساره از دیگر کارهای ندا قاسمی می باشد.

شهرت :

ندا قاسمی با نقش آفرینی در سریال نون خ ساخته سعید آقاخانی از قاب تلویزیون دیده شد. این سریال مورد استقبال مردم قرار گرفت و ندا در این سریال یکی از نقش های اصلی را برعهده داشت بنابراین جزو کارهای دیده شده ی وی محسوب می شود. در واقع سریال نون.خ پرتگاهی رو به جلو برای ندا قاسمی بود و توانست توانایی خود را در بازیگری نشان دهد. سعید آقاخانی و حمیدرضا آذرنگ از جمله بازیگران اصلی این سریال بودند.

همچنین بخوانید:  عکس دیدنی و جدید هدایت هاشمی و دخترش

ندا قاسمی

صفحه اینستاگرام ندا قاسمی :

ندا قاسمی با آیدی nedaghasemi.official در اینستاگرام عکس های شخصی و کاری خود را با دوستان و دنبال کنندگان صفحه اش به اشتراک می گذارد.

صفحه اینستاگرام ندا قاسمی

در ادامه با عکس های جدید و دیده نشده ندا قاسمی همراه ما باشید

بیوگرافی و عکس های جدید و دیده نشده ندا قاسمی

بیوگرافی ندا قاسمی و عکس های جدید

بیوگرافی و عکس های جدید و دیده نشده ندا قاسمی

بیوگرافی و عکس های جدید و دیده نشده ندا قاسمی

ندا قاسمی ، عکس ندا قاسمی و همسرش ، بیوگرافی ندا قاسمی neda ghasemi

همچنین بخوانید : عکس و بیوگرافی ارسلان قاسمی و ندا جبرائیلی

عکس های شخصی ندا قاسمی

عکس های شخصی ندا قاسمی

ندا قاسمی

عکس های جدید ندا قاسمی و همسرش + بیوگرافی کامل

منبع: نمکستان