پنج نوشیدنی که به شما کمک میکند تا لاغر شوید
پنج نوشیدنی که به شما کمک میکند تا لاغر شوید

نوشیدنی های لاغر کننده و کاهش دهنده وزن نمکستان : تناسب اندام لاغری جزو مواردی است که همیشه مورد توجه همگان است. چه کسانی که لاغرند که به هر طریقی مواظب اندام خود هستند و چه اشخاص تپل و چاق نیز همواره باید حواسشان به اضافه وزن خودشان باشد و در پی لاغر کردن و […]

نوشیدنی های لاغر کننده و کاهش دهنده وزن

نوشیدنی های لاغر کننده : پنج نوشیدنی که به شما کمک میکند تا لاغر شوید

نمکستان : تناسب اندام لاغری جزو مواردی است که همیشه مورد توجه همگان است. چه کسانی که لاغرند که به هر طریقی مواظب اندام خود هستند و چه اشخاص تپل و چاق نیز همواره باید حواسشان به اضافه وزن خودشان باشد و در پی لاغر کردن و از بین بردن اضافه وزن خودشان باشند. در  کنار رعایت اصول تغذیه و ورزش و انجام دادن حرکات ورزشی و فعالیت های هوازی، برخی از خوراکی ها و نوشیدنی ها نیز هستند که خوردن آن ها باعث کاهش وزن خواهد شد.

ما در ادامه ی این مطلب برای شما نوشیدنی هایی را که با خوردن آن ها میتوانید کم کم وزن اضافه ی خود را کاهش دهید، فراهم کرده ایم. برای آشنایی با این نوشیدنی ها با ما همراه باشید :

اولین موردی که تقریبا میتوانیم بگوییم که همگان با آن آشنایی دارند، چای سبز است. چای سبز به چای رژیمی معروف است. یک نوشیدنی لاغری درجه ی یک! در واصع چای سبز دارای آنتی اکسیدانی به نام کاتچین بوده که ماده با بالا بردن سوخت و ساز در بدن کمک کرده که در نتیجه ی آن شما کاهش وزن خود را خواهید داشت.

رایج ترین نوشیدنی در بین ما ایرانی ها چای سیاه میباشد. چای سیاه دارای برگ های سبزی است که در اثر مجاورت با هوا سیاه شده. میگویند که این چای حاوی فلاون بوده و این ماده خاصیت آنتی اکسیدان بالایی دارد که به بالا رفتن سوخت و ساز بدن و در نتیجه کاهش وزن کمک بسیاری خواهد کرد.

یکی از بهترین نوشیدنی های چربی سوز چای اولونگ است. این چای یک نوشیدنی چینی میباشد. رنگی بین چای سیاه و سبز دارد و دلیل این رنگش این است که فرآیند اکسایش در حد محدودی بر روی این چای انجام میشود. در واقع این چای به جربی سوزه و سوزاندن کالری کمک زیادی میکند.

همچنین بخوانید:  علائم کمبود ویتامین در بدن چیست؟

در کنار این نوشیدنی ها به چای سفید و دمنوش های گیاهی نیز برای لاغری اشاره کرد.

نوشیدنی های لاغر کننده : پنج نوشیدنی که به شما کمک میکند تا لاغر شوید

پنج نوشیدنی که به شما کمک میکند تا لاغر شوید

منبع : نمکستان