نوشیدنی های خیلی خوب و تاثیرگذار برای پاکسازی کلیه ها
نوشیدنی های خیلی خوب و تاثیرگذار برای پاکسازی کلیه ها

برای پاکسازی کلیه ها چه نوشیدنی بخوریم؟ نمکستان : کلیه  ها اندام های مهمی در بدن ما هستند که کار دفع مواد زائد را انجام می دهند. عوامل زیادی در کارکرد کلیه ها اختلال ایجاد می کنند. از جمله این عوامل فشار خون، بیماری قندی، بیماری های عروقی و تنگی رگ های کلیه، عفونت های […]

برای پاکسازی کلیه ها چه نوشیدنی بخوریم؟

برای پاکسازی کلیه ها چه نوشیدنی بخوریم؟

نمکستان : کلیه  ها اندام های مهمی در بدن ما هستند که کار دفع مواد زائد را انجام می دهند. عوامل زیادی در کارکرد کلیه ها اختلال ایجاد می کنند. از جمله این عوامل فشار خون، بیماری قندی، بیماری های عروقی و تنگی رگ های کلیه، عفونت های شدید، بیماری های خود ایمنی  و بیماری های مادرزادی و… از آنجا که کلیه عضو حیاتی بدن است توجه و اهمیت به آن بسیار مهم است بنابراین بهتر است نشانه های نارسایی کلیه را بشناسید و زود تر از بیشتر شدن اختلالات پیشگیری کنید.

اما نوشیدنی هایی وجود دارند که برای پاک سازی و عملکرد بهتر کلیه ها بسیار مفیداند. دتاکس واتر ها یا آب های طعم دار نوشیدنی های بسیار مفید و محبوب امروزی هستند، که کار پاکسازی کبد و کلیه را انجام می دهند. و باعث بهبود عملکرد آن ها می شود. این نوشیدنی های طبیعی طرز تهیه بسیار ساده ایی دارند که در خانه به سادگی می توانید درست کنید.

آب جعفری

یک نوشیدنی مخصوص تمیز کردن کلیه هاست. ماده اصلی آن جعفری است اما برای طعم بهتر و خواص بیشتر آن می توانید از میوه ها و سبزیجات دیگر مانند خیار، هندوانه با تخمه های آن و لیمو ترش استفاده کنید. برای تهیه همه این مواد را در مخلوط کن ریخته و بلافاصله میل کنید. اما توجه داشته باشید این نوشیدنی برای خانم های باردار و بیمارانی نارسایی کلیوی دارند مناسب نیست.

آب چغندر یا آب لبو

لبو دارای خواص و فوائد زیادی است از جمله آن ادرار آور بودن، لبو التهاب مجاری ادرار را از بی مبرد. ترکیب آب چغندر و آب هویج سنگ کلیه و صفرا را دفع می کند.

آب ذغال اخته

ذغال اخته مشهورنرین نوشیدنی برای پاکسازی کلیه است از عفونت ادراری جلوگیری کرده و در حفاظت کلیه ها در برابر التهاب بسیار مفید است. ترکیب سرکه سیب و آب ذغال اخته یک ترکیب جادویی برای کارکرد بهتر کلیه است.

همچنین بخوانید:  آلو بخارا معجزه ای برای دستگاه گوارش

نوشیدنی های خیلی خوب و تاثیرگذار برای پاکسازی کلیه ها

نوشیدنی های خیلی خوب برای پاکسازی کلیه ها

منبع : نمکستان