ازدواج دوم مهدی هاشمی ! از شایعه تا واقعیت + واکنش همسر اول و دخترش
ازدواج دوم مهدی هاشمی ! از شایعه تا واقعیت + واکنش همسر اول و دخترش

همسر دوم و ازدواج مجدد مهدی هاشمی با مهنوش صادقی نمکستان : مهنوش صادقی بازیگر سریال دردسر‌های عظیم ازدواج رسمی‌ اش با مهدی هاشمی که سال‌ها پنهان بود را علنی کرد. وی در ویدیویی کوتاه ادعا کرد مدت‌ ها بود این موضوع را پنهان کرده بودیم، اما اکنون احساس می‌کنم زمان مناسبی برای افشای آن است. همسر اول […]

همسر دوم و ازدواج مجدد مهدی هاشمی با مهنوش صادقی

همسر دوم و ازدواج مجدد مهدی هاشمی

نمکستان : مهنوش صادقی بازیگر سریال دردسر‌های عظیم ازدواج رسمی‌ اش با مهدی هاشمی که سال‌ها پنهان بود را علنی کرد. وی در ویدیویی کوتاه ادعا کرد مدت‌ ها بود این موضوع را پنهان کرده بودیم، اما اکنون احساس می‌کنم زمان مناسبی برای افشای آن است.

همسر اول مهدی هاشمی “گلاب آدینه” بود که از هم یک دختر دارند و سال‌ها با یکدیگر زندگی و در چند کار سینمایی و تلویزیونی همبازی بوده‌اند. پس از آن مردم به صفحه گلاب آدینه آمدند و در کامنت‌ها از وی در مورد این ازدواج پرسیدند و گلاب آدینه، در اینستاگرامش در پاسخ به کاربری که در این‌ باره پرسیده بود، نوشت: «توجهی نکنید، ببینید و بخندید!»

همسر دوم و ازدواج مجدد مهدی هاشمی

نورا هاشمی دختر مهدی هاشمی و گلاب آدینه در پاسخ با پایگاه خبری سینماآنلاین گفت: «پدرم همین لحظه در منزل و کنار ما هستند و شناسنامه‌شان هم گواه دروغ بعضی افراد معلوم‌الحال است.»

مهدی هاشمی که شایعه ازدواج دومش از ساعاتی پیش در فضای مجازی منتشر شده بود، با انتشار ویدئویی این شایعه را تایید کرد. وی گفت: عده‌ای آن ویدئو را تکذیب کردند که از حقیقت خبر نداشتند. این واقعیتی است که اتفاق افتاده. و اصلا چه اهمیتی دارد؟ فضای مجازی جای بیان مشکلات مردم است نه جای این اخبار زرد.»