با ویژگی ها و کاربرد های زیاد وازلین در آرایش صورت آشنا شوید
با ویژگی ها و کاربرد های زیاد وازلین در آرایش صورت آشنا شوید

راز زیبایی با وازلین نمکستان : وازلین یک ماده ای است در همه ی خانه ها پیدا میشود. این ماده ی معروف بسیار پر کاربرد بوده و در همه ی زمینه ها قابل استفاده است. همان طور که میدانید این ماده چرم و بی رنگ است و استفاده از آن عملا در ظاهر مشخص نخواهد […]

راز زیبایی با وازلین

راز زیبایی با وازلین : ویژگی ها و کاربرد های زیاد وازلین در آرایش صورت

نمکستان : وازلین یک ماده ای است در همه ی خانه ها پیدا میشود. این ماده ی معروف بسیار پر کاربرد بوده و در همه ی زمینه ها قابل استفاده است. همان طور که میدانید این ماده چرم و بی رنگ است و استفاده از آن عملا در ظاهر مشخص نخواهد شد. در ادامه ی این مطلب ما به ویژگی ها و کاربرد های زیاد وازلین ، این ماده ی چند منظوره اشاره خواهیم کرد. با ما همراه باشید :

وازلین در جایگاه هایلایتر :

شما میتوانید هنگام آرایش از کمی وازلین به عنوان هایلایتر بر روی استخوان گونه تان استفاده کنید. این ترفند را از مشاور زیبایی کیم کارداشیان که یکی از معروفترین میک آپ آرتیست ها در جهان است داشته باشید .

با وازلین سایه چشمتان را درخشان تر نمایید :

قبل از اینکه سایه ی چشمتان را بزنید روی پوستتان کمی وازلین بمالید. این کار باعث میشود که ماندگاری سایه چشم روی پلکتان بیشتر شده و کمی براق به نظر بیاید.

وازلین یک پاک کننده آرایش قوی :

دیگر نیازی نیست برای پاک کردن آرایشتان از روی صورت از پاک کننده ی آرایش گران قیمت استفاده کنید. با استفاده از وازلین و پنبه میتوانید خیلی راحت آرایشتان را پاک کنید.

وازلین و کرم دور چشم :

کرم های دور چشم معمولا بسیار گران قیمت هستند و همچنین برای استفاده از ان ها باید مدت ها تحقیق و جست و نمایید. شما میتوانید برای چرب و مرطوب نگه داشتن پوست دور چشمتان از وازلین استفاده نمایید.

وازلین کمک کننده در ماندگاری بیشتر عطر :

وازلین پوست را مرطوب نگه میدارد و از عرق کردن پوست جلوگیری میکند. بنابراین میتوانید برای ماندگاری بیشتر عطر، کمی وازلین روی مچ دست و گردتان بزنید و بعد عطر بزنید.

وازلین ، فرم دهنده ابرو :

معمولا برای فرم دادن ابرو از ژل ابرو استفاده میکنند. اما شما میتوانید برای فرم دهی به ابروهایتان از وازلین نیز استفاده نمایید.

همچنین بخوانید:  اصطلاحات آرایشی به چه معناست؟

راز زیبایی با وازلین : ویژگی ها و کاربرد های زیاد وازلین در آرایش صورت

با ویژگی ها و کاربرد های زیاد وازلین در آرایش صورت آشنا شوید

منبع : نمکستان