واکنش کاربران شبکه‌های اجتماعی به تداوم جنایات رژیم صهیونیستی
واکنش کاربران شبکه‌های اجتماعی به تداوم جنایات رژیم صهیونیستی

یکی از کاربران مجازی نوشته که رژیم منحوس صهیونیستی تا الان ۴هزار کودک را کشته، اکانت اسرائیل به فارسی جواب داده: لازم باشه باز هم می‌کشیم!

اوج‌گیری نبرد غزه با واکنش‌های مختلف در شبکه‌های اجتماعی همراه بود. کاربرانی از سراسر جهان در خصوص این جنگ نوشتند. تصاویری از سه کودک کشته شده در حملات رژیم صهیونیستی از پرتکرارترین تصاویر روز‌های اخیر بود.

کاربران شهادت این کودکان را بیانگر تصویر واقعی هیولای کودک‌کش رژیم صهیونیستی دانستند. کاربران همچنین از پیشرفت گروه‌های مقاومت نوشتند و از آن دسته افراد که در مقابل حوادثی در اروپا و امریکا فریادشان بلند است، اما اکنون سکوت کرده‌اند، انتقاد کردند. در ادامه بخش‌هایی از واکنش‌های کاربران را مرور کرده‌ایم. 
 
  ناصر کنعانی:

رژیم جنایتکار صهیونیستی دیروز مدرسه کودکان فلسطینی را تخریب کرد و امروز سبوعانه، جان شیرین آن‌ها را گرفت. اسرائیل، همان هیولای کودک‌کش است که دائماً در کابوس خواب شبانه کودکان فلسطین ظاهر می‌شود. #حقوق_کودکان_فلسطینی #حقوق_بشر_امریکایی #حقوق_بشر_اروپایی

 داود مدرسیان:

یکی از کاربران مجازی نوشته که رژیم منحوس صهیونیستی تا الان ۴هزار کودک را کشته، اکانت اسرائیل به فارسی جواب داده: لازم باشه باز هم می‌کشیم! این حرف آخر رژیم کودک‌کش است.

 علی صمدزاده:

تمیم داوود پنج ساله، قلب کوچکش از ترس حملات هوایی صهیونیست‌ها به غزه باز ایستاد و درگذشت. #فلسطین #رژیم_کودک‌کش_صهیونیستی

 فهیمه هداوند:

آیا کسی هست صدای فریاد مظلومیت این مادر رو بشنود؟! این همه ظلم و جنایات کی تمام می‌شود؟! #فلسطین_تقاوم #فلسطین

 نوید جوهری:

امریکا به اسرائیل گفته هر چی دوست دارید بزنید، مردم رو بکشید ما هم همه جوره ازتون حمایت میکنیم. دلیل اصلی مبارزه انقلاب اسلامی با استکبار جهانی همینه که جان انسان‌ها براشون ذره‌ای اهمیت نداره و فقط به فکر بقای خودشون هستن، اما پیروزی با حزب‌الله است. 

 کاربری با نام «سارا»:

همین دیشب که همه آروم سر رو بالش گذاشتیم و خوابیدیم، رژیم کودک‌کش اسرائیل این بچه‌ها رو شهید کرد. شاید از کوه و دشت صدا بلند شه؛ از «مدعیان حقوق بشر و انسانیت» نه…!

 رضا عباسی:

جنایت شب گذشته اسرائیل بار دیگر چهره واقعی این رژیم کودک‌کش را به رخ جهانیان کشید. غرب در برابر این جنایت خواب نیست، بلکه خود را به خواب زده است. ان‌شاءالله مقاومت برگ زرین دیگری را رقم خواهد زد.

همچنین بخوانید:  آشنایی با قسمت‌های مفید و مضر کله پاچه

 محمد نصوحی:

صد تف و لعنت به آن دنیایی که خون سرخ کودکان فلسطینی از چشم رنگی‌های مردم اوکراین ارزش کمتری دارد! رژیم کودک‌کش اسقاطیل امروز هم یک کودک معصوم فلسطینی رو در حملاتش به غزه به شهادت رسوند. 

 علیرضا تقوی‌نیا:

راکت‌های روز دوم مقاومت فلسطین به شدت کارآمد و مؤثرند و حداقل یک چهارم آن‌ها از گنبد آهنین عبور کرده و شهر‌های اشکول، سدروت، عسقلان، رحووت و… مورد اصابت قرار گرفته است. میزان کارآیی گنبد آهنین به وضوح کمتر از نبرد‌های گذشته است. فراموش نکنیم هنوز حماس وارد درگیری نشده است. 

 کاربری با نام «ایلجان»:

به سلبریتی‌ها بگویید این دختر که امروز با بمب کشته شد اوکراینی، فرانسوی یا امریکایی است، شاید صدایی از کسی بلند شد. #فلسطین

 زینب فربودی:

بِاَی ذَنبِ قُتِلَت… یه فرشته دیگه از جهان کم شد… #فلسطین

 حسن عابدینی:

صهیونیست‌ها درسته قلدر، بی‌رحم، تروریست، سر تا پا مسلح و مورد حمایت بی‌چون و چرای غرب هستند، اما طی۵۶ سال گذشته در هیچ جنگی پیروز نشده‌اند. #فلسطین

 علیرضا زادبر:

چند روز متوالی است که کودکان را می‌کشند، اما جهانیان با سکوت تهوع آور از کنار جنازه کودکان می‌گذرند! آنان که دین‌شان انسانیت است واکنشی ندارد؟ کجا؟ فلسطین!

منبع: روزنامه جوان