تبلیغات

خانه » سلامت و زیبایی » بیماری‌ها و راه درمان » چگونه ورم بدنمان را از بین ببریم؟

چگونه ورم بدنمان را از بین ببریم؟

درمان ورم بدن با روش های خانگی و طبیعی

درمان ورم بدن با روش های خانگی : چگونه ورم بدنمان را از بین ببریم؟

نمکستان : ورم بدن معمولا برای همگان پیش می آید. ااول از همه اگر احساس ورم زیاد در بدنتان کردید و وزنتان هم خیلی اضافه شد سعی کنید در حالت خیلی شدید به پزشک مراجعه کنید. در غیر این صورت میتوانید با استفاده از روش های طبیعی و خانگی، ورم بدنتان را از بین ببرید. با ما همراه باشید تا شما را با این روش ها آشنا کنیم :

اولین کار برای از بین بردن ورم بدن این است که مصرف آب را زیاد کنید. مصرف آب از تراکم سموم در بدن جلوگیری کر ده و همچنین از بسیاری از بیماری ها جلوگیری میکند. تقریبا مردان در طی شبانه روز باید سه لیتر و زنان باید ۲.۲ لیتر آب مصرف نمایند.

مورد بعدی که میتوانید ورم قسمتی از بن را با استفاده از آن کم کنید، استفاده از سرکه ی سیب است. مالیدن سرکه ی سیب به بدن، التهاب را از بین میبرد و از تجمع مایعات در یک قسمت نیز جلوگیری میکند. ورزش معجزه ی سلامتی بدن شماست. پس خواهش میکنیم که آن را جدی بگیرید. ورزش کردن تراکم مایعات در بدن را از بین میبرد. پس سعی کنید از ورش هایی مانند پیاده روی، دویدن و .. بهره ببرید.

یک روش دیگر برای از بین بردن تورم بدن استفاده از گیاهان است. به عنوان مثال جعفری یک گیاه به شدت ادرار آور میباشد. ماده معدنی، ویتامین و کلروفیل موجود در جعفری برای سلامتی شما معجزه خواهد کرد. شما میتوانید این گیاه را به همراه غذا و یا با سالاد میل نمایید.

یک گیاه دیگر که در این شرایط میتوانید روی آن حساب کنید قاصدک است. گیاه قاصدک از جمع شدن آب در یک قسمت از بدن جلوگیری میکند. همین ویژگی قاصدک را به یک گیاه از بین برنده ی التهاب تبدیل کرده است. شما میتوانید قاصدک را به صورت دم کرده استفاده نمایید.

همچنین بخوانید:  چرا هنگام بلند شدن سرگیجه میگیریم ؟

ژینکو یک گیاه دیگر است که موجب گردش خون در بدن میشود. گردش خون در بدن التهاب را کاهش میدهد. شما نیز میتوانید از این گیاه به صورت دم کرده استفاده نمایید.

درمان ورم بدن با روش های خانگی : چگونه ورم بدنمان را از بین ببریم؟

چگونه ورم بدنمان را از بین ببریم؟

منبع : نمکستان

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
5 (1 رای)


پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*