به صورت طبیعی لبهایتان را پروتز کنید
به صورت طبیعی لبهایتان را پروتز کنید

برچسته کردن لب و پروتز لب در خانه نمکستان : این روزها همه دوست دارند لب هایی برجسته و پر داشته باشند. پروتز لب و تزریق ژل به لب یکی از کار های رایج برای بزرگتر نشان دادن لب ها می باشد. در کنار خیلی از خانم ها که با کمال میل از تزریق ژل […]

برچسته کردن لب و پروتز لب در خانه

برجسته کردن لب و پروتز لب : به صورت طبیعی و خانگی لبهایتان را پروتز کنید

نمکستان : این روزها همه دوست دارند لب هایی برجسته و پر داشته باشند. پروتز لب و تزریق ژل به لب یکی از کار های رایج برای بزرگتر نشان دادن لب ها می باشد. در کنار خیلی از خانم ها که با کمال میل از تزریق ژل لب استقبال میکنند، خیلی از خانم ها هم هستند که اعتقادی به عمل و تزریق ژل ندارند. برای این خانم ها راه های زیادی وجود دارد تا بتوانند با استفاده از آن ها و بدون دخالت پزشک لب هایشان را برجسته تر نشان دهد. برای آشنایی با این راه حل ها با ما همراه باشید :

اولین موردی که به ذهن همگان برای پر تر کردن لب ها میرسد، استفاده از لوازم آرایشی است. در واقع به این روش کانتور کردن لب ها نیز گفته میشود. برای انجام این کار نیاز است که ابتدا لب هایتان را بی رنگ کنید. مقداری از کرم پودر و یا پنککتان را روی لب هایتان بزنید و خودتان را برای خط لب کشیدن آماده نمایید. حالا یک خط لب را بردارید و یک علامت ایکس روی لبتان بکشید. خط لب دور لبتان را کامل کنید. وسط لب پایین را یک خط بکشید تا عمق ایجاد کند. حالا رژ لبتان را کامل بزنید.

راه حل دیگر برای بر جسته تر کردن لب ها استفاده از یخ است. کافیست هر روز مقداری یخ روی لب هایتان بگذارید. همین ار لب هایتان را برجسته و پر نشان میدهد. همینطور استفاده از برق لب هایی با اسانس دارچین و زنجبیل نیز میتواند لب های شما را برجسته و پر کند.

یکی دیگر از روش های برجسته تر نشان دادن لب ها استفاده از مسواک خشک است. کافیست یک مسواک خشک را بردارید و روی لب هایتان بکشید. این را باعث میشود که خون در رگ هایتان جریان یابد و لبی برجسته و پر داشته باشید.

همچنین بخوانید:  آموزش روش صحیح مسواک زدن دندان به صورت مرحله به مرحله و اصولی

برجسته کردن لب و پروتز لب : به صورت طبیعی و خانگی لبهایتان را پروتز کنید

به صورت طبیعی لبهایتان را پروتز کنید

منبع : نمکستان