پرویز فلاحی پور: ۱۱ روز بعد از ازدواج، همسرم فوت کرد!
پرویز فلاحی پور: ۱۱ روز بعد از ازدواج، همسرم فوت کرد!
مهران مدیری شب گذشته در برنامه «دورهمی» میزبان پرویز فلاحی پور بازیگر سریال «شب دهم» بود.

باشگاه خبرنگاران جوان: مهران مدیری شب گذشته میزبان پرویز فلاحی پور بود، مردم این هنرمند را از سریال به یادماندنی «شب دهم» به خاطر دارند.

فلاحی پور درباره شروع فعالیت خودگفت:من در رشته زبان تحصیل کردم. پسر عموهایم در حوزه تئاتر فعالیت می‌کردند و به توصیه آن‌ها وارد تئاتر شدم. به مرور در حوزه تصویر هم کار خود را ادامه دادم. آقای فتحی کار‌های تئاتر من را دیده بودند و در سریال «روشن‌تر از خاموشی» نقش قدرت را بازی کردم.

در ادامه مدیری با اشاره به خاطره ای از پرویز فلاحی پور در سریال «مرد هزارچهره» گفت: من از آقای فلاحی پور می‌ترسم، در سریال «مرد هزار چهره» سکانسی داشتیم ؛ در راهرو بیمارستان با هم بحث می‌کردیم و باید سیلی به صورتم می‌زدند. من از ایشان خواستم که برای طبیعی شدن کار، سیلی واقعی بزنند. یک کشیده به من زد، من برگشتم دیدم پدر پدربزرگم در راهروی بیمارستان ایستاده و به من لبخند می زند؛ مهران مدیری در ادامه گفت:«وقتی می گن طرف جدش اومد جلو چشمش، من اینو دیدم»! (خنده)

این هنرمند درباره سریال «شب دهم» گفت:فیلمنامه «شب دهم» به عهده آقای فتحی بود و به لحاظ ساختار و شخصیت پردازی بسیار خوب نوشته شد. زمانی که فیلمنامه به دستم رسید من فکر نمی کردم که نقش یاور را به من بدهند، فیلمنامه را خواندم و با آقای فتحی صحبت کردیم. از من پرسیدند چه نقشی را بیشتر دوست دارم که من در پاسخ گفتم نقش یاور را دوست دارم، اما گفتند که نقش سرگردی را برای من کنار گذاشته اند، زمانی که قرارداد را می‌خواستم امضاء کنم. روی برگه قرارداد نقش «یاور» نوشته بودند که برایم خیلی جالب بود.

مدیری درباره ازدواج از فلاحی پور سوال کرد و او درباره خاطره تلخ خود از ازدواجش گفت: در اولین ازدواجم، عاشق شدم، اما ۱۱ روز بعد از ازدواج، همسرم بر اثر یک سانحه، فوت کرد؛ خاطره تلخی برای من بود که هنوز این خاطره با من است.

همچنین بخوانید:  ماجرای ازدواج و عاشق شدن کامبیز دیرباز در یک تئاتر از زبان خودش

مدیری درباره ممنوع التصویری این هنرمند سوال کرد که او در پاسخ گفت: دو سال و نیم ممنوع الکار رسمی نبودم بلکه ممنوع الکار پشت پرده شده بودم، کار به من نمی‌دادند حتی تا پای قرار داد می‌رفتم، اما همه چیز به یک باره تغییر می کرد، متوجه شدم که یک عده‌ای نمی‌خواهند من کار کنم.

مدیری درباره شایعه‌ دستمزد‌ها در نمایش خانگی سوالی کرد که فلاحی پور پاسخ داد: موضوع پیش آمده بود و هیچ کدام از بازیگران از این قضیه خبر نداشتند چرا که اگر با خبر بودند هیچ وقت بازی نمی کردند. زمانی هم که خبردار شدیم انتهای کار بود وقرارداد داشتیم از این رو نمی‌توانستیم بگوییم که کار را ادامه نمی دهیم.

بازیگر «شب دهم» درباره هنرمند مردمی توضیح داد: هنرمند باید مردمی باشد به نظرم مردمی بودن، ریاضت‌هایی می خواهد، کسی می‌تواند به این نقطه برسد که از خود گذشتگی داشته باشد. امیدوارم که این از خود گذشتگی را داشته باشم و به من هنرمند مردمی بگویند.همیشه سعی می‌کنم با آنها ارتباط داشته باشم و از آن فرار نمی‌کنم، دوست دارم همیشه هنرمند مردمی و از طرف مردم شناخته شده باشم.

فلاحی پور درباره اینکه چه کاری دوست دارد انجام بدهد، اما هنوز موفق نشده است، گفت: از خدا می‌خواهم توانایی مالی به من بدهد تا بتوانم به مردم که بی بضاعت هستند کمک کنم.

حسین شریفی خواننده گروه «ایوان بند» در بخشی از برنامه، آهنگ عالیجناب را اجراکرد.