عکس های پریسا گلدوست و همسرش + بیوگرافی و زندگی شخصی
عکس های پریسا گلدوست و همسرش + بیوگرافی و زندگی شخصی
پریسا گلدوست متولد ۱۳۵۴ در شهر تهران بوده و از سال ۷۲ بازیگری را آغاز نموده است و بیست و دو سال از عمر خود را صرف این حرفه کرده اما دلخوری و گلایه بسیاری از جو مسموم حاکم بر سینما و تلویزیون ایران دارد.

نمکستان: پریسا گلدوست متولد ۱۳۵۴ در شهر تهران بوده و از سال ۷۲ بازیگری را آغاز نموده است و بیست و دو سال از عمر خود را صرف این حرفه کرده اما دلخوری و گلایه بسیاری از جو مسموم حاکم بر سینما و تلویزیون ایران دارد. معتقد است قدرش را آنطور که باید ندانسته اند و چون قصد نداشته در فضای کثیفی که  مبتنی بر رانت و مهمانی های شبانه است نفس بکشد خیلی زود کنار زده شد.

پریسا گلدوست عکس پریسا گلدوست و همسرش بیوگرافی پریسا گلدوست

آغاز فعالیتهای بازیگری :

برای اولین بار با فیلم پاکباخته از غلامحسین لطفی پا به عرصه دنیای بازیگری نهاد. یک فیلم کمدی که در آن بازیگرانی چون علیرضا خمسه و اکبر عبدی نیز حضور داشتند. نویسندگی و تهیه کنندگی فیلم را محمد حسین فرح بخش بر عهده داشت. او در فیلم سینمائی تو را دوست دارم به کارگردانی عبدالله باکیده و به نویسندگی فرزانه شبانی، هم بازی بازیگران توانائی چون ابوالفضل پور عرب بود.

حضور در فیلم خواهران غریب :

سال ۷۴ بود که پریسا گلدوست در فیلم زیبا و خاطره انگیز خواهران غریب به کارگردانی، کارگردان برجسته سینمای ایران کیومرث پوراحمد حضور یافت. فیلمی که خیلی زود در خاطر عموم مخاطبان سینما و تلویزیون ماندگار شد و ترانه مادر من خسرو شکیبایی در فیلم مورد توجه مردم قرار گرفت.

در این فیلم افسانه بایگان، حمیده خیرآبادی و مرحوم خسرو شکیبایی نیز حضور داشتند و داستان دو خواهر دو قلو را روایت میکرد که به دلیل طلاق والدینشان از یکدیگر جدا افتاده بودند و به صورتی کاملا اتفاقی بایکدیگر آشنا میشوند.

پریسا گلدوست

بازی در سریالهای تلویزیونی :

او از همان که وارد عرصه بازیگری شد در مجموعه های تلویزیونی زیادی حضور داشته که از جمله آنها میتوان به زمانه که در دهه نود از تلویزیون پخش شد و نیز هزاران چشم و در قصه ها زندگی میکنند اشاره کرد. سریال زمانه را حسن فتحی کارگردانی کرده است و بازیگرانی چون حمید گودرزی و پریناز ایزدیار در آن به نقش آفرینی پرداختند. در هزاران چشم او با مهدی هاشمی تجربه همکاری مشترک با کارگردان خوش نام سینمای ایران کیانوش عیاری را داشت.

همچنین بخوانید:  عکس دیده نشده مريم معصومی و خواهرش

پریسا گلدوست

ازدواج :

در مورد وضعیت خانوادگی خانم گلدوست اینکه آیا ازدواج کرده و فرزندی دارد و یا اینکه مجرد است اطلاعاتی در دسترس نیست.

صفحه اینستاگرام پریسا گلدوست :

پریسا گلدوست با آیدی parisagoldoost در اینستاگرام مشغول به فعالیت می باشد. اگر از طرفداران این هنرمند هستید می توانید صفحه ی وی را دنبال نمایید.

صفحه اینستاگرام پریسا گلدوست

علت کم کاری در سینما و تلویزیون :

پریسا گلدوست به تازگی اعلام کرده قصد دارد در یک فیلم سینمائی که نامی از آن نبرد و یک مجموعه تلویزیونی حضور یابد و نیز این را هم اضافه کرد که در حال بررسی پیشنهاداتی است که از سوی چند کارگردان تلویزیونی مطرح شده است. وی در مصاحبه ای اعلام کرده قدر بازیگران قدیمی ای مانند او و امثال او را کسی نمیداند و به دلیل بی توجهی به سالها تجربه و اندوخته شان در بازیگری، برای بازی در فیلمهای تلویزیونی و سینمائی با کم اقبالی مواجه می شوند.

همچنین او در این مصاحبه تصریح کرد چون به کسی باج نمیدهد و خیلی روشن دستمزدش را مطالبه میکند و اهل روابط خاص و بیماری که برخی انتظار دارند نیست خیلی زود پس زده شده است و او را نادیده گرفته اند و او و بازیگرانی همانند او این بی عدالتی در حرفه شان را به صورتی ملموس حس میکنند.

خانم گلدوست در این گفتگو از مسئولین فرهنگی کشور خواسته که به او بگویند به چه علت باید به خاطر اینکه برای بازیگرانی چون او کاری وجود ندارد در به در دنبال گرفتن یک وام ده میلیون تومانی باشند و به دلیل بیکاری گذران معیشت شان با سختی همراه شود. به دلیل همه این مشکلات و ناملایماتی که وی در طول دوره کاری خود دیده تصمیم به مهاجرت به خارج از کشور را نیز داشته است که با مخالفت عده ای از همکارانش از تصمیمش برای خارج شدن از کشور منصرف می شود.

بیوگرافی و عکس های جدید پریسا گلدوست

زندگینامه پریسا گلدوست و عکس های دیده نشده

زندگینامه پریسا گلدوست و عکس های دیده نشده

زندگینامه پریسا گلدوست و عکس های دیده نشده

عکس های جدید پریسا گلدوست

عکس های جدید پریسا گلدوست

عکس های پریسا گلدوست

عکس و بیوگرافی پریسا گلدوست