پسته با لبخند پول‌ سازش مرا ثروتمند کرد
پسته با لبخند پول‌ سازش مرا ثروتمند کرد
بایستی بگویم برای ثروتمند شدن لازم نیست که دست روی یک حوزه پیچیده و لزوماً صنعتی گذاشت بلکه گاهی اوقات با یک محصول ارگانیک مانند پسته نیز می ‌توان به ثروت بالایی دست یافت

بایستی بگویم برای ثروتمند شدن لازم نیست که دست روی یک حوزه پیچیده و لزوماً صنعتی گذاشت بلکه گاهی اوقات با یک محصول ارگانیک مانند پسته نیز می ‌توان به ثروت بالایی دست یافت. همان ‌طوری ‌که من توانستم با فعالیت در این زمینه تجارت سودآوری را برای خود رقم بزنم و با بدست آوردن خریداران عمده در این حوزه به سود میلیاردی رسیدم و مولتی میلیاردر شدم.

پسته خیس

پسته خیس

پسته خیس یا خام و تازه با وجود مقدار رطوبتی که دارد نرم تر است ولی ماندگاری آن پایین تر از پسته خشک است.‌ پسته از مغزهای بسیار خوشمزه ای می باشد که همه از کودک و بزرگسال علاقه خاصی به آن دارند. در فصل برداشت پسته، باغ های پسته رنگ و بوی خاصی به خود می گیرند به طوریکه عطر خوش گل های آن در فضا به خوبی قابل استشمام است. پسته خام و تازه که از درخت چیده می شود دارای پوست نرم و سبز رنگی است که از مغز پسته محافظت می کند.

پسته دامغان

پسته دامغان

پسته دامغان به عنوان خوشمزه ترین پسته موجود در کشور شناخته شده است که با کیفیتی بسیار عالی در اختیار مشتریان قرار گرفته می شود. پسته دامغان یکی از با کیفیت ترین پسته های موجود در کشور ما ایران است که تنوع بسیار بالایی دارند که شما می توانید آن ها را به صورت تازه و یا خشک شده خریداری کنید. مواد ریز مغذی موجود در پسته بسیار بالاست که با مصرف آن می‌توانید کمبود ویتامین را در بدن خود جبران کنید و پست های دامغان در ابعاد های ریز و درشت تولید شده است. معمولا بعد از جمع آوری پسته ها را با استفاده از دستگاه های مخصوص سورترینگ دسته بندی می کنند تا انتخاب برای مشتریان است آسان شود.

پسته رفسنجان

پسته رفسنجان

پسته رفسنجان نمونه بارزی از پسته تولید شده در کشور ما می باشد و به خاطر اندازه درشت و کیفیت بالا صادر می شود. همان طور که می دانید پسته رفسنجان در استان کرمان تولید می‌ شود و این پسته ها به صورت پسته احمد آقایی، اکبری، فندقی و غیره شناسایی می شوند. آن ها دارای کیفیت بالایی هستند و از طرفداران زیادی برخوردار می باشند. این پسته ها اندازه درشتی دارند و مغز آن ها به خوبی نمایان است. پسته به عنوان گرانترین و بهترین انواع تنقلات شناسایی می‌ شود و وجود آن ها در آجیل های مختلف کاملاً ضروری می باشد.