پنج رکن که به موفقیت شما کمک می کند
پنج رکن که به موفقیت شما کمک می کند
نه گفتن را بلد باشید. از انتقادات دیگران استقبال کنید و به اهدافتان خوش بین باشید، از شکست درمسیر اهدافتان نترسید. توانایی تمرکز بر اهداف را در خود افزایش دهید

نه گفتن را بلد باشید. از انتقادات دیگران استقبال کنید و به اهدافتان خوش بین باشید، از شکست درمسیر اهدافتان نترسید. توانایی تمرکز بر اهداف را در خود افزایش دهید. من با رعایت این ۵ رکن توانستم تاجر بزرگی شوم که آوازه موفقیت و ثروتم به گوش همه رسیده است .

جوراب زیر زانو

جوراب زیر زانو

مشخصات یک محصول بسیار مهم می باشد، این مشخصات می تواند موجب افزایش تقاضا و در نهایت تولید آن محصول شود. مشخصات جوراب زیر زانو نیز منجر به همین موضوع شده است.

این مشخصات به موارد مختلفی شامل: تنوع بسیار گسترده طرح و رنگ، کیفیت بالا در تولید، استفاده از الیاف ضد حساسیت و غیره می باشد.

همچنین جهت خرید غیر حضوری این محصول می توانید به صورت تلفنی با کارشناسان حاضر در این مجموعه که به صورت همه روزه پاسخگو شما عزیزان هستند ارتباط برقرار کنید.

در این روش خرید مصرف کنندگان می توانند محصول را پس از ثبت سفارش تحویل بگیرند.

جوراب پارازین سه ربع

جوراب پارازین سه ربع

از اصلی ترین مشخصات جوراب پارازین سه ربع می توان به تنوع مدل آنها اشاره کرد.

این جوراب به صورت ساق بلند، طرح دار، ساق کوتاه، نیم ساق و غیره طراحی و به خط تولید می رسد.

از سبک ترین الیاف ها در ساخت این جوراب استفاده شده است به همین دلیل بسیار نرم می باشد و موقع پوشیدن احساس راحتی خواهید کرد.

از آنجایی که در فصل تابستان پوشیدن جوراب های کلفت و ضخیم کار سختی است؛ از طرفی هم نپوشیدن ‌جوراب باعث افزایش باکتری در پا و در نتیجه باعث ایجاد تاول، قارچ و بوی بد پا خواهد شد پوشیدن جوراب های سه ربع به همه افراد توصیه می‌شود.

این محصول با نام جوراب های ساق بلند هم شناخته شده که ساق آنها معمولاً تا زیر زانو است و برای پوشیدن در مجالس گزینه بسیار مناسب می باشد.

همچنین بخوانید:  نگاهی به تعاریف و مفهوم تجارت B2B

جوراب های سه ربع در ضخامت های مختلفی تولید شده است و همین موضوع آن را قابل استفاده در فصل تابستان و زمستان گردانده است.

این جوراب از متریال درجه یک تولید شده و همین موضوع آن ضد حساسیت گرداننده که از ایجاد بوی بد در پا جلوگیری می‌کند.

جوراب ساق بلند نایک

جوراب ساق بلند نایک

یکی از نمونه های پر مصرف و باکیفیت جوراب ساق بلند نایک می باشد.

این محصول از تولیدات شرکت نایک بوده که همگی از الیاف ۱۰۰% پنبه و پلی آمید یا پلی استر ساخته شده اند.

این جوراب ها کاملاً سالم هستند، قسمت مچ آن ها محکم است و از روی پا سر نخورده و همچنین پاها را به خوبی محافظت می کند و سبب پوشیدن راحت کفش ها می گردد.