پودری که مرا از خانه داری به کارآفرین تبدیل کرد
پودری که مرا از خانه داری به کارآفرین تبدیل کرد
کارآفرینی یعنی قدرت عملگرایی و داشتن شجاعت برای تعهد و پایداری در مسیر چالش‌ها و شکست‌ها، مبارزه‌ای است که یک کارآفرین مشتاق شرکت در آن است

کارآفرینی یعنی قدرت عملگرایی و داشتن شجاعت برای تعهد و پایداری در مسیر چالش‌ها و شکست‌ها، مبارزه‌ای است که یک کارآفرین مشتاق شرکت در آن است. و من با داشتن اشتیاق  به راه اندازی کسب وکار در حوزه پودرپوست سیر، پودر پیاز خشک شده و پودر سیر فامیلا پرداخته ام و توانستم در بازه زمانی کوتاه به یک کار آفرین تبدیل شودم.

پودر پوست سیر

پودر پوست سیر

در ایران، دو نوع پودر پوست سیر ایرانی و پودر پوست سیر چینی وجود دارد. پودر پوست سیر ایرانی، به علت تهیه شدن از سیر بسیار با کیفیت استان همدان، خواص بیشتر و کیفیت بالاتری از نوع چینی دارد. قیمت پودر پوست سیر بسیار مناسب می باشد.

یکی از نشانه های خالص بودن پودر پوست سیر ایرانی بعد از آسیاب، به هم چسبیدن آن ها به یکدیگر است.

برای این که این مشکل رخ ندهد، مقداری پودر پوست سیر چینی اضافه می شود تا چسبندگی پودر پوست سیر ایرانی از بین برود.

در طب سنتی، پودر پوست سیر خواص زیادی دارد.

از خواص پودر پوست سیر می توان به رقیق سازی خون، رفع قلنج، ربع عطش، رفع درد های مضمن و گرم کننده بدن می باشد.

در غذاها مثل، میرزاقاسمی، قلیه ماهی، پیتزا، پاستا و غیره استفاده می شود. پودر پوست سیر دارای منبع عالی از کلسیم، آهن، پروتئین، فیبر و مقدار اندکی پتاسیم می باشد.  پودر پوست سیر آنتی اکسیدان بسیار عالی برای بدن را هم داراست و برای جلوگیری از ابتلا به سرطان، بهبود هضم غذا برای معده مفید می باشد.

پودر پیاز خشک شده

پودر پیاز خشک شده

این نوع ادویه امروزه در کنار همه انواع ادویه ای بی شماری که در بازار وجود دارد خرید و فروش می شود و از لحاظ ارزش غذایی بسیار مفید و پر خاصیت می باشد. قیمت پودر پیاز خشک شده به میزان تقاضا و سفارش بستگی دارد که به صورت عمده باشد یا جزیی. ادویه از گذشته یکی از بهترین بازارهای خرید و فروش را داشته هست. حتی در گذشته های بسیار دور نیز از تجارت های پرسود و پر منفعت به شمار می رفته است. از نظر ارزش غذایی، پیاز سالم و پودر آن دارای شرایط مشابهی هستند با این تفاوت که در پودر پیاز دیگر آبی وجود ندارد این محصولا دارای میزان بسیار بالایی از قندها و انواع ویتامینها می باشد.

همچنین بخوانید:  قیمت چسب چوب غلیظ کوچک کاسپین

مهم ترین ویتامینی که در پودر پیاز وجود دارد می توان به ویتامین سی اشاره کرد علاوه بر اینها در پیاز و پودر آن مواد معدنی زیادی وجود دارد از جمله این مواد می توان به عناصر معدنی و ضروری مانند کلسیم و فسفر اشاره کرد.

پودر سیر فامیلا

پودر سیر فامیلا

اگر بخواهیم از طعم فوق العاده ای که پودر سیر فامیلا به غذا می بخشد بگذریم، این چاشنی از خواص دارویی و درمانی زیادی بهره مند است.

به این ترتیب می توانید با توجه به جزئیات این محصول، از به روزترین قیمت پودر سیر فامیلا فله در سایت اینترنتی مورد نظر اطلاع کسب کنید.

این محصول از دسته ادویه های قدیمی محسوب می شود که در همه انواع غذا به راحتی می توان از آن استفاده کرد.

از مهمترین مزایای پودر سیر فامیلا که خواهان بسیار زیادی در سراسر دنیا دارد، می توان به کاهش فشار خون، کمک به هضم غذا، جلوگیری از سرطان، تقویت سیستم ایمنی بدن و … اشاره کرد.