عکس های جدید پویا بیاتی و همسرش + بیوگرافی کامل
عکس های جدید پویا بیاتی و همسرش + بیوگرافی کامل
امیر مسعود بیاتی فر ملقب به پویا بیاتی، متولد ۳ آبان ماه ۱۳۶۵ در شهر کنگاور کرمانشاه است. وی از خوانندگان پرتلاش ایرانی است که در ادامه به بیوگرافی کامل وی خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

نمکستان : امیر مسعود بیاتی فر ملقب به پویا بیاتی، متولد ۳ آبان ماه ۱۳۶۵ در شهر کنگاور کرمانشاه است. وی از خوانندگان پرتلاش ایرانی است که در ادامه به بیوگرافی کامل وی خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

پویا بیاتی

خانواده پویا بیاتی :

پویا بیاتی در یک خانواده ی شش نفره به دنیا آمده است. او فرزند دوم خانواده است و دو برادر و یک خواهر هم دارد. اصالت پدر و مادرش به شهر تویسرکان در استان همدان مرتبط می شود. پدر بزرگ پویا بسیار خوش صدا است و به نوعی خوش صدا بودن امری ارثی در خانواده ی بیاتی محسوب می شود. برادر پویا، احسان هم در کار موسیقی و آواز می باشد. او بیشتر حرفه ی خود را در وصف اهل بیت به کار می گیرد.

ازدواج پویا بیاتی :

او ازدواج کرده است و ثمره ی این ازدواج دختری زیبا به نام لنا می باشد.

پویا بیاتی

سابقه ی فعالیت پویا بیاتی:

او قبل از اینکه به موسیقی تمایل پیدا کند، قاری قرآن و مداح بود و حتی در این حرفه ها رتبه ی کشوری نیز به دست آورده است. او به ادبیات و ترانه سرایی خیلی علاقه دارد. اولین آهنگی که از پویا شنیده شد، برای امام رضا بود که بسیار مورد استقبال و توجه ی مردم قرار گرفت. پویا در دوران کودکی و دبستان، در گروه های سرود تک خوانی می کرد و از این طریق استعداد ارثی که داشت را نمایان می ساخت.

او در کنار تحصیلات دوران دبیرستان خود، ترانه سرایی را نیز شروع کرد و در این زمینه بسیار رشد کرد. او در سال ۱۳۸۴ کار خود را شروع کرد و ترانه ی خاطرخواه را منتشر کرد.

پویا بیاتی

او در سال ۱۳۸۵ نیز چند تک آهنگ از خود منتشر کرد. انتشار آلبومی به نام شناسنامه ی جعلی به معنای حضور رسمی پویا در موسیقی پاپ بود. پویا بیاتی ستاره ای جدید و خوش صدا اما غیرمجاز در موسیقی پاپ به حساب می آمد. او با انتشار قطعه هایی به نام تقویم بی بهار، راه بهشت، تنفس آزاد در آلبوم شناسنامه ی جعلی توانست زمینه های شهرت خود را فراهم کند و طرفداران زیادی را به خود جذب نماید. یکسال بعد از سال ۱۳۸۶، پویا آلبومی به نام مثل دیونه ها را در فضای مجازی منتشر کرد که میکس و مستر ضعیفی داشت اما سه قطعه ی پرطرفدار او اردی جهنم، من خط فاصله تو و اگه گریه بذاره نام داشت.

سال ۱۳۸۷ او سومین آلبوم خود به نام یک استکان لبخند را بیرون داد که جزء آلبوم های پرطرفدار بود و قطعه ی منو باور کن در این آلبوم، یکی از قطعه های شنیدنی اوست که هنوز هم طرفداران زیادی دارد. بسیاری از خوانندگان این قطعه ی پویا بیاتی را چندین بار بازخوانی و بازسازی کردند، زیرا قطعه ی زیبا و شنیدنی است. به جرئت می توان گفت که این آلبوم نقطه ی عطف پویا بیاتی به حساب می آمد.

او در سال ۱۳۸۸ آلبوم دیگری به نام مادون سبز را منتشر کرد. این آلبوم عاشقانه، عارفانه بود و از لحاظ احساسی، البوم جذابی به حساب می آید.
سال ۸۹، اثر درکم کن پویا بود که هواداران او را زیاد کرد و باعث شد که شهرت او به اوج خود برسد. اما سال ۹۰، سال پرکار و پراتفاقی برای پویا بود، او با یک تنظیم کننده ی معروف آشنا شد که با همکاری هم آثار شنیدنی به اسم های خرافاتی، داری پیر میشی، گریه نکن و دنیای من را منتشر کردند.

همچنین بخوانید:  عکس دیده نشده داریوش اسدزاده در کنار محمدعلی فردین

بیوگرافی و عکس های جدید و دیده نشده پویا بیاتی

در اواخر سال ۹۰، پویا، آلبوم کشتی نوح را در وصف انتظار امام زمان رونمایی کرد که به گفته ی خود او، یکی از آرزوهای همیشگی اش بود. پویا یک سری از قطعات خود به نام های اگه خاکم، حلالم کن، مثل اردیبهشت را بازسازی کرده است، اما همین باز سازی کردن نیز طرفداران تازه ای را به جمع هواداران پویا اضافه کرد.

پویا در محرم سال ۱۳۹۱ آلبومی با نام شش گوشه را منتشر کرد که فضای غم آلود محرم را وصف کرده است و بسیار جذاب و دلنشین است و طرفداران خاص خود را دارد. پویا توانست بعد از هفت سال تلاش در عرصه ی موسیقی، در شانزدهم سال ۱۳۹۱ آلبوم مجاز خود به نام بگو سیب را توسط کمپانی سلفا به بازار عرضه کند. این اتفاقی بود که تمام طرفداران پویا انتظار آن را می کشیدند و بالاخره به حقیقت پیوست.

پویا بیاتی

او می گوید که هیچ وقت در شعر و آواز الگو یا استادی نداشتم، همه ی این موفقیت ها لطف خدا و تلاش خودم بوده است. خیلی وقت ها افرادی یا چیزهایی سد راه من شدند تا از هدفم صرف نظر کنم اما من به دلیل علاقه و اراده ای که داشتم سدها را نادیده گرفتم و به سمت هدفم حرکت کردم. او اضافه کرد که در اوایل دوران کاری خود هیچ حامی و مشوقی نیز نداشته است. هر انسانی علایق خاصی دارد، از این رو پویا بیاتی نیز مانند دیگر افراد به چیزها و افراد خاصی علاقه دارد. خواننده ی محبوب او محمد اصفهانی می باشد. به بازیگر زن، شیلا خداداد و بازیگر مرد، مصطفی زمانی علاقه دارد. او طرفدار تیم پرسپولیس و بازیکن علی کریمی می باشد. فیلم سینمایی محبوب او سنتوری، شاعر محبوب او قیصر امین پور و کتاب مورد علاقه اش فاطمه، فاطمه است می باشد. اتومبیل مورد علاقه ی او زانتیا، گل محبوبش یاس و عدد محبوبش هفت است.

آثار پویا بیاتی:

پویا آلبوم های زیادی را روانه ی بازار کرده است که از محبوبیت و توجه ی خاصی برخوردار می باشد. آلبوم های محبوب او دور از تو سال ها، بگو سیب، شش گوشه، اردیبهشت، خاطر خواه، مثل دیوونه ها، یک استکان لبخند و … نام دارد. او خواننده ی خوش صدای نسل جوان است و جوانان زیادی کارهای او را گوش می دهند و از او حمایت می کنند.

بیوگرافی و عکس های جدید و دیده نشده پویا بیاتی

بیوگرافی و عکس های جدید و دیده نشده پویا بیاتی

بیوگرافی و عکس های جدید و دیده نشده پویا بیاتی

بیوگرافی و عکس های جدید و دیده نشده پویا بیاتی