پژمان بازغی به نشانه اعتراض از برنامه کودک شو خداحافظی کرد
پژمان بازغی به نشانه اعتراض از برنامه کودک شو خداحافظی کرد

خداحفظی پژمان بازغی از برنامه کودک شو نمکستان : پژمان بازغی مجری برنامه کودک شو با دلخوری از نحوه تقسیم جوایز در جشنواره تلویزیونی جام جم، در صفحه ی شخصی خود در اینستاگرام نوشت: «کودک شو و من جایزه اصلی را از مردم گرفتیم؛ بالغ بر ۴۰۰ برنامه هر روز با شما بودیم؛ در سه […]

خداحفظی پژمان بازغی از برنامه کودک شو

پژمان بازغی کودک شو

نمکستان : پژمان بازغی مجری برنامه کودک شو با دلخوری از نحوه تقسیم جوایز در جشنواره تلویزیونی جام جم، در صفحه ی شخصی خود در اینستاگرام نوشت: «کودک شو و من جایزه اصلی را از مردم گرفتیم؛ بالغ بر ۴۰۰ برنامه هر روز با شما بودیم؛ در سه سالی که گذشت تلاش کردم میزبان خوبی باشم و سعی کردیم که برنامه ای بی حاشیه و سالم بسازیم. خارج از شرایط معمول و فعلی هر روز من را به ادامه مسیری که انگار هرگز از سوی مدیران دیده نمی شد امیدوار کردید.

ممنونم که حس مردمی بودن را به من دادید. من به تک تک عوامل برنامه کودک شو افتخار می کنم؛ من به تمام مردمی که ستاره های برنامه بودند افتخار می کنم و شرمنده ام که بهترین برنامه تلویزیون از نگاه مردم بهترین مجری را نداشت. در ادامه مسیرم دلیلی برای ماندن نمی بینم؛ اطمینان دارم “کودک شو” بدون من هم حیاتش را ادامه خواهد داد. تهیه کنندگان برنامه تبریک می گویم و آرزو می کنم به راهشان ادامه دهند.»