لاغر ها بخوانند : سالم و اصولی چاق شوید!
لاغر ها بخوانند : سالم و اصولی چاق شوید!

راه های چاق شدن افراد لاغر نمکستان : جدای رژیم های لاغری که این روزها بحثشان داغ است. خیلی از لاغر ها هم هستند که نیاز به پر شدن اندام ها بدنشان دارند و احتیاج است که به یک تناسب وزنی خاصی برسند. شاید با خودتان فکر کنید که لاغر ها هر چه دلشان بخواهد […]

راه های چاق شدن افراد لاغر

راه های چاق شدن افراد لاغر : به صورت کاملا سالم و اصولی چاق شوید!

نمکستان : جدای رژیم های لاغری که این روزها بحثشان داغ است. خیلی از لاغر ها هم هستند که نیاز به پر شدن اندام ها بدنشان دارند و احتیاج است که به یک تناسب وزنی خاصی برسند. شاید با خودتان فکر کنید که لاغر ها هر چه دلشان بخواهد میتوانند بخورند و چاق شوند، اما این چنین نیست. چاق شدن به قیمت بالا رفتن فشار خون و کلسترول و چربی اصلا راه مناسبی نیست. در واقع هر رژیم غذایی علاوه بر اینکه باید نتیجه ای رضایت بخش داشته باشد باید محافظ و تضمین کننده سلامتی افراد نیز باشد.

اولین گزینه در چاق شدن سالم جایگزین کردن شیرینی های سالم به جای نوشیدنی های قند دار، نوشابه و انواع شیرینی هاست. همچنین بر خلاف رژیم های لاغر کننده که تاکید بر محدود کردن کربوهیدرات ها دارند، رژیم های غذایی چاقی تاکید بر استفاده ی درست از کربو هیدرات ها، پروتئین ، سبزیجات، میوه ها و ویتامین ها میباشد.

شما باید سعی کنید که در وعده های اصلی غذایی خود از لبنیات پر چرب، کربو هیدرات و پروتئین غافل نشوید و مصرف روغن های سالم و گیاهی به جای روغن های مضر حتی به مقدار زیاد نیز بسیار موثر خواهد بود. حجم دادن باعث بزرگ شدن و فرم دادن عضلات اولین گزینه مصرف پروتئین ها میباشد. پس شما باید مصرف پروتئین هایتان را بالا ببرید. در رژیم های چاقی مغز ها و آجیل خوراکی هایی بسیار پر کاربرد هستند.

به عنوان مثال کره بادام زمینی برای صبحانه یا میان وعده همراه نان تست یک گزینه ی عالیست. سیب زمینی، کینوا، پاستا، جو، گندم و… جزو غلاتی هستند که برای اضافه کردن وزن شما به صورت سالم میتوانند بسیار موثر باشند. این مواد علاوه بر افزایش کالری می توانند تولید گلوکز را بالا ببرد که برای بالا بردن سطح انرژی بسیار عالیست.

همچنین بخوانید:  این غذا ها از کشیدن سیگار خطرناک تر هستند!

راه های چاق شدن افراد لاغر : به صورت کاملا سالم و اصولی چاق شوید!

لاغر ها بخوانند : سالم و اصولی چاق شوید!

منبع : نمکستان